Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

dada11 - Profil | Pá 29.4.2022 6:41:46

Ladas78 >> Stejně by nebrali 😀😀

    Ladas78 - Profil | Čt 28.4.2022 22:38:14

    Ani mi nemluvte já se min do pondělka můžu koukat leda tak na net práce práce práce dneska to vypadalo že bych šel ale nebyl kdo byl šéfoval dětem 🤨

      Tuski - Profil | Čt 28.4.2022 22:34:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdravím uhorolofce, včera večer pri daždi som pozbieral pár dazdoviek a dnes prišli dvaja hadici, jeden 72cm a druhý cca 55cm plus pekný lieň okolo 40cm. Dnes bol podľa mna idealny čas, teplo trosku vyšší tlak a južný vietor. Lovu zdar 😆

        dada11 - Profil | Čt 28.4.2022 13:36:21

        Tak o víkendu další pokus. Snad bude něco.

          dada11 - Profil | Čt 28.4.2022 8:25:23

          Martin8585 >> Bydlím v paneláku. Mám je v kýblu ve sklepě. I několik měsíců. Na rybách kontroluju vlhkost a sem tam vyměním drny hlíny. Dávám jim logr s kafe, jen na rybách o víkendu. Jak je nějaká chcíplá rychle pryč s ní. Jinak zdechne všechno.

            xr125l - Profil | Čt 28.4.2022 8:05:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Předevčírem dva kousky ,sice malé asi padesát ,ale už začali .Parádně chyceni,takže šli zpátky bez poškození.Chlapci ať se daří.

              xr125l - Profil | Čt 28.4.2022 7:58:02

              wawlk >> Dělám to přesně jak ty,akorát s tím rozdílem,že nepotřebuji lednici.Mám chladné sklepy.Ta pravidelná kontrola je opravdu důležitá.

                Ladas78 - Profil | St 27.4.2022 20:40:14

                Martin8585 >> plyšová krabice cca 40l kompost hlína a na vršku normálně drn trávy krmim zbytky z kuchyně mrkev jablka cokoliv ne maso a co prošlo tepelnou úpravou a hlídat vlhkost občas zkontrolovat dno a permanentní stín ale ne tmu jinak pojde tráva mám je v kůlně u dřeva

                  wawlk - Profil | St 27.4.2022 20:23:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Rousnice uskladňuji v lednici.Né v kuchyni ale mám starší ve sklepě.Po kyblikach s navhčeným mechem /Ne namočeným/mám skušenost že v mechu se Rousnice spevní a netrhá se při napichování.Nevým jaká je tvoje spotřeba ale lepší výce menších nádob než jedna velká DŮLEŽITÁ je pravidelná kontrola.jak ti tam něco umře jdou všechny.Vydrží v poho 4ři měsíce.Já to provozují několik let.Od Dubna a na zahájení dravců končím.Pouštím spět na zahrádku do přírody.Tak ať se daří.Přeji hodně hadů.

                    Martin8585 - Profil | St 27.4.2022 16:06:07

                    @Ladas78 ahoj, prosim ta ako najlepsie uskladnujes dazdovky aby neschudli a nezdochli. dakujem

                      xr125l - Profil | Út 26.4.2022 7:20:00

                      Ladas78 >> Též mám něco málo nasbíráno,ale na rousnice zatím ani ťuk.Dnes to zkusím zase.

                        dada11 - Profil | Út 26.4.2022 5:28:26

                        Ladas78 >> Ať se daří. Tady sem na ně chytal jen karásky 😀.

                          Ladas78 - Profil | Po 25.4.2022 22:37:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Masakr sběr oboruč cca hodinka 1.5kg navázáno připraveno jen utéct k vodě!

                            dada11 - Profil | Ne 24.4.2022 7:27:53

                            wawlk >> 👍 zde ještě nic.

                              wawlk - Profil | Ne 24.4.2022 0:57:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak dnes zahájeno cílená ryba chycena.71,73.

                                dada11 - Profil | So 23.4.2022 15:46:25

                                Ladas78 >> Tam zero není nikdy 😀😀

                                  Ladas78 - Profil | So 23.4.2022 10:27:24

                                  dada11 >> tak alespoň nebylo zero

                                    dada11 - Profil | So 23.4.2022 9:31:47

                                    Ladas78 >> Díky, ale na rousnicu ani ťuk. Na feeder kapříci a cejni. Ještě chvíli a balím.

                                      Ladas78 - Profil | Pá 22.4.2022 23:13:33

                                      dada11 >> držím palec já místo hadolovu budu škrábat stěny 😬

                                        dada11 - Profil | Pá 22.4.2022 21:59:14

                                        Asi padesát rousnic je doma. Zítra pokus o hada. Ale asi to budou spíš brát cejni a kapři. Na cíleně hady ještě brzo.