Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NŠero - Profil | Pá 22.4.2022 7:44:55

phoenix410 >> Dik. Myslím si to samé, jen jsem to zkusil;-)

    NPolčis - Profil | Čt 21.4.2022 21:02:18

    Hellas >> Dobrý večer staříku ✌️ Zkusíte napsat i tu historku,jak jste se v daleké Americe a všude na cestách po celém světě naučil psát nechutné zprávy do soukromé pošty??

      Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 19:34:15

      Pardon- historek

        Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 19:22:12

        Hellas >> To máš blíž, ale pouze věkem, staříku. Ovšem nikdy nikdo neví, kdy to přijde. A je mi jasné, že máš raritu. Na mrku to ani jinak nejde. Ono ani v životě ne. Vždy ty staří se snaží být lepší, než ti mladší. Bylo to na vojně, v práci..... Prostě všude. Ale ti staří by si měli uvědomit, že vše se netočí jen kolem nich a jejich hystorek. Pokud si to neuvědomují, jejich věc. Ale stále dokola se jen a jen ohánějí něčím, co už dávno není pravda a kdoví, jestli někdy vůbec byla. Často tady slyším, tady ryba není, to bejvávalo hadů.... Teď je tu hovno. Pak tam člověk zajde, začne je chytat a už si tam nesedne. A hádej proč. Myslím, že uhádneš na poprvé.

          Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 19:11:59

          adraj.x >> Jsou to tajemní obyvatelé vod 😀😀

            NHellas - Profil | Čt 21.4.2022 18:20:27

            dada11 >> Tak já mám 81+, tak k tomu mám asi blíž, jako ty, mladíku
            ve tvém věku je můj nejmladší syn
            mám na kontě raritní úlovek úhoře, snad z poloviny sedmdesátých let
            bylo těsně pred půlnoci a chystal jsem se balit, když přišel konečně záběr, tu nov první a poslední byl jsem sám a když jsem si posvítil na rybu u břehu baterkou, nevěděl jsem v prvním momentě, co to je
            válec, měl něco přes 80, ale vážil 3 kila
            tlustý salám
            když jsem ho zkoumal a o věci debatoval s ichtyologem,m potvrdil moji hypotézu, že mu ocas odsekla turbína elektrárny o pár kilometrů výš nad místem úlovku a on se z toho vylízal a rostl víc do tloušťky, ne do délky
            kdysi jsem viděl chlapa, jak pod výtokem z Oravské přehrady po odstavení turbín, vylovoval velkým podběrákem čerstvě posekané úhoře

              Nadraj.x - Profil | Čt 21.4.2022 17:34:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              11.4., 20.4., stoják, feeder, rousnice, odpoledne. Teplota vody: studená jak sviňa :-)
              A pak se v nich vyznej.

                Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 16:54:20

                Hellas >> Na hřbitově skončíme všichni. A úhoři jsou všude, jen je potřeba být ve správný čas na správném místě. Jen jich není tolik. Aspoň těch větších.

                  NHellas - Profil | Čt 21.4.2022 16:19:16

                  Golfmagor >> na hřbitově brzy také skončím....ale spíš mne upečou a spálí...a popel nechají rozfoukat větrem, i když jsem si kdysi přál, aby "mne" (popel) vysypali na soutoku dvou řek, kde jsem trávil krásné chvíle...

                  ani nevím, kam na ouhoře, tak kde bývali, nejsou
                  nakupuje se málo monté, je hrozně drahé, tady se to nerozmnoží

                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.4.2022 15:41:01

                    ŠUKI >> Mě vycpou a budou mě vystavovat jako atrakci😆👍

                      NŠUKI - Profil | Čt 21.4.2022 15:39:31

                      drvoštěp >> Vyzkoušej to.... 😱😉

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.4.2022 15:37:32

                        ŠUKI >> Tak hluboko snad nelezou😆😆😆

                          NŠUKI - Profil | Čt 21.4.2022 15:34:11

                          drvoštěp >> Protože když jsi v truhle tak ti může vlézt do konečníku 😜
                          Také nevím proč.

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.4.2022 15:29:33

                            Golfmagor >> Nežádoucí ? Proč ?😆

                              Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 11:35:54

                              aligator >> A možná i o znásilnění 😀😀

                                Naligator - Profil | Čt 21.4.2022 11:26:31

                                Golfmagor >> úplně slyším ty historky, jak v noci na hřbitově starší světýlko 🤣

                                  NLadas78 - Profil | Čt 21.4.2022 10:29:23

                                  phoenix410 >> minulý víkend kapříci šli 7h 10 záběrů 9 ryb nej 48 ale žížaly jsem nevěšel na hady je zima

                                    NGolfmagor - Profil | Čt 21.4.2022 10:13:51

                                    Hellas >> Já na ně chodím v noci na hřbitov. Není třeba čekat na déšť, babky zalívají kytky každý den, navíc na hrobech jsou žížaly nepotřebné až nežádoucí.

                                      Ndada11 - Profil | Čt 21.4.2022 9:16:30

                                      Šero >> Možná se nějakej už splete. Ale na cílený lov bych ještě počkal. Zatím je zima.

                                        Nphoenix410 - Profil | Čt 21.4.2022 8:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Šero >> stále je na ně zima. Vidím to až od příštího víkendu. Pokud počasí dovolí, tak to zkusím. Pranostiky na ně už neplatí. Klima se změnilo a každý rybář si musí na správnou dobu přijít sám. I když jedno pravidlo kdy na ně nechodit stále platí. Někdo to tu už dříve zmínil a vloni jsem si jej znova potvrdil. Navíc dané pravidlo platí i na ostatní ryby, letos také již ověřeno při lovu kaprovitých ryb (po 5-ti hodinách čisté zero a ani záběr).