Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.4.2022 7:07:22

xr125l >> To je bohužel normální. Já osobně jsem naštvanej, když takhle berou kapři, když se vydám na úhoře. :-)

    NLadas78 - Profil | Út 5.4.2022 9:52:13

    Tady to ani na ty žížaly nevypadá 😬

      Nxr125l - Profil | Út 5.4.2022 9:01:28

      MAXXSKATER >> V loni byly dny,kdy rybáři co chytali vedle mě,si ke mě chodili pro žížalku ,aby chytli kapra.

        Ndada11 - Profil | Ne 3.4.2022 20:40:16

        Zatím to na hady rozhodně nevypadá.

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 3.4.2022 20:23:22

          Ladas78 >> :-))) Chápu, to já zase jo, poslední roky je chytám ze všeho nejraději, takže vždy schválně nechám doma všechny nástrahy na kapry, abych případně u vody nevymejšlel něco, kdyby byla rousnice bez potahu. =D

            NLadas78 - Profil | Ne 3.4.2022 20:16:42

            MAXXSKATER >> Taky bych zašel k vodě ale nebudu to ohlašovat jako že jdu na hady😃

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 3.4.2022 19:12:49

              Ladas78 >> S tím souhlasím, ale to už je jiná věc. Má devíza je taková, že když bude hezky, tak to už zkusím.

                NLadas78 - Profil | Ne 3.4.2022 19:04:43

                MAXXSKATER >> Předpovědi jde věřit maximálně v momentu kdy říkají jal bylo pak je to jen hrubý odhad na 2 dny předem😉

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 3.4.2022 19:01:19

                  Ladas78 >> Koukni se na předpověď. Ale jo, jak říkám, je to vše o zkoušení. Může to vyjít, ale též nemusí. =)

                    NLadas78 - Profil | Ne 3.4.2022 18:58:56

                    U nás 2 půlce moc nevěřím ráno jsem měl na jezírku zámraz

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 3.4.2022 18:54:06

                      paalo >> Hele, to chce zkoušet. Každá voda a každý rok je jiný. Já to chci zkusit už ve 2. půlce dubna, až se oteplí.

                        Npaalo - Profil | Ne 3.4.2022 16:55:10

                        rybomil >> Poznáš pampelišku?

                          Nrybomil - Profil | Ne 3.4.2022 16:46:23

                          paalo >> 1. pampelišky kvetou u nás v únoru :)

                            Npacka - Profil | Ne 3.4.2022 8:35:02

                            paalo >> děda mi tvrdil že úhoři začínají hledat potravu když kvetou trnky ale posledních 50 let tahle pranostika nějak nevychází

                              Ndada11 - Profil | Ne 3.4.2022 8:23:13

                              paalo >> Když se třou cejni. A chytám je jen ráno. Při zakalené vodě, celý den.

                                Npajagogo - Profil | Ne 3.4.2022 8:02:43

                                paalo >> a mě neberou ani když kvetou kaktusy, tak nevím

                                  Nvladěna - Profil | Ne 3.4.2022 7:49:30

                                  paalo >> mě berou když je tma-))

                                    Npaalo - Profil | Ne 3.4.2022 7:47:38

                                    Máte nákou svojí dobu kdy začínají úhoři brát? Někdo říká, když začínají kvést pampelišky jiný zase když kvetou akáty.....

                                      Nxr125l - Profil | So 2.4.2022 10:56:36

                                      phoenix410 >> U nás dva dny zahrada pod sněhem.Ale pár dnů zpátky se rousnice ukazovaly,až v noci a bylo jich dost.Myslím ,že letos to začne s úhořama dříve.

                                        Nphoenix410 - Profil | Pá 1.4.2022 9:52:01

                                        wawlk >> U nás celý březen sucho a teprve včera něco popršelo. Dnes večer půjdu mrknout na zahradu a posbírat co nejvíc rousnic.