Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nwawlk - Profil | Čt 31.3.2022 22:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdar bando úhoří.Zítra Duben do 24dvaceti dnes ve Znojmě prší mech navhčeny lednička zapnutá a Rousnice posbírané cca.150ks foto.Velikonoce to jistí

    Ndada11 - Profil | Čt 27.1.2022 19:42:48

    vladěna >> Jednou se člověk překlepne a je z toho haló. Píšu i myluju. S měkým je to na prd 😀

      Nvladěna - Profil | Čt 27.1.2022 11:51:38

      dada11 >> oni si myslí že nerozeznáš tvrdý od měkého-))

        Ndada11 - Profil | Čt 27.1.2022 10:43:22

        MAXXSKATER >> Ne, ale jako ženská sis to přebral 😀

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.1.2022 10:25:20

          dada11 >> Ty mluvíš jako nějaká ženská ... :-)))

            Ndada11 - Profil | Čt 27.1.2022 10:04:31

            MAXXSKATER >> Vše raději s tvrdým.

              NLadas78 - Profil | Čt 27.1.2022 8:02:42

              MAXXSKATER >> tak to je potom jasný 😉

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.1.2022 7:31:17

                Ladas78 >> :-) To mi je jasné, mně to došlo hned ... =) Ale on je prostě Dáda celkově vzato takovej tvrdej. :-D

                  NLadas78 - Profil | Čt 27.1.2022 7:23:59

                  MAXXSKATER >> tak mě šlo hlavně o to že se to píše trošku jinak😂

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.1.2022 6:34:23

                    Ladas78 >> :-))) V Třebíči se zkrátka dějí neuvěřitelné věci ... :-))) Obzvláště ve spojitosti s tímto chasníkem. =D

                      Ndada11 - Profil | Čt 27.1.2022 5:17:22

                      ŠUKI >> Áno 😀

                        NŠUKI - Profil | St 26.1.2022 21:46:30

                        dada11 >> Tak to bylo od hraboše. Kolega nechápal jak rychle mizel ale já ho vykopal zahradní malou lopatkou, kterou používám na úpravu místa. Fakt si nedělám srandu a měl 70+cm.

                          Ndada11 - Profil | St 26.1.2022 21:37:53

                          ŠUKI >> Do myší díry? To musel bejt macek. 😀

                            NŠUKI - Profil | St 26.1.2022 20:37:56

                            dada11 >> Když leze do myší diry, mi se to stalo, tak ji zvedni a není Boha abys to nezjistil 😜

                              Ndada11 - Profil | St 26.1.2022 20:23:54

                              ŠUKI >> Když se plazí, tak nevím jak nízko sr můžu podivat. 😀

                                NŠUKI - Profil | St 26.1.2022 20:22:34

                                dada11 >> A můžeš se podívat i níže, ať je upravená 😜

                                  Ndada11 - Profil | St 26.1.2022 20:13:28

                                  ŠUKI >> Nevím, nevšiml jsem si. Příště se podívám 😀

                                    NŠUKI - Profil | St 26.1.2022 20:01:59

                                    dada11 >> A měla jak velká prsa 😜

                                      Ndada11 - Profil | St 26.1.2022 19:22:19

                                      Ladas78 >> Jo jo. Lezla kolem obrubníku. Skoro všude sníh.

                                        NLadas78 - Profil | St 26.1.2022 19:04:35

                                        Opravdu vyděl?