Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | St 26.1.2022 18:41:54

ŠUKI >> Jsou místa kde lezou. V práci jsem jednu vyděl před týdnem.

    NLadas78 - Profil | St 26.1.2022 18:28:31

    Tady sníh a sen tam krtinec

      Nrybomil - Profil | St 26.1.2022 18:02:00

      ŠUKI >> Tady mi nic neleze ani náhodou, je mínus 0,8°C.

        NŠUKI - Profil | St 26.1.2022 17:52:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bando třeba sbírat dokud lezou! Foceno před chvílí 😱

          NLadas78 - Profil | Út 25.1.2022 19:30:25

          Já byl loni všehovšudy 5x ale pokazdy jsem chytil ale jen tkaničky do 40 ale krom lina jen hady ( když jsem na ne šel) no a jak se udělalo horko tak konec buď kapříci a nebo práce

            NCejnek 2 - Profil | Út 25.1.2022 19:16:50

            ryby-zabiju >> minulý rok jsem těm úhořům nedal skoro nic, ale co jsem tak slyšel tak nikdo nic netahal, je pravda, že byla kosa jako kráva mám vyfocený že začátkem dubna ještě docela slušně nasněžilo což tady moc nebývá spíš skoro vůbec

              Nryby-zabiju - Profil | Út 25.1.2022 17:20:24

              záleží jaký bude jaro, jestli bude zima jako loni tak na prd... v květnu ještě škrábat okna na autě po ránu, to je konec

                Ndada11 - Profil | Út 25.1.2022 6:42:14

                Ladas78 >> Jak jinak? 😀

                  NLadas78 - Profil | Út 25.1.2022 6:35:30

                  dada11 >> Letos to bude jiný jako každý rok!😁

                    Ndada11 - Profil | Út 25.1.2022 5:25:58

                    Ladas78 >> Jako každý rok

                      NLadas78 - Profil | Po 24.1.2022 17:29:09

                      Letos jim to dáme 👍

                        Ndada11 - Profil | Po 24.1.2022 16:57:22

                        rybarskej tom >> Jen tak dál 😀😀

                          Nrybarskej tom - Profil | Po 24.1.2022 16:35:35

                          dada11 >> Jak líp než mě.Já chytil naposledy úhoře před 2 rokama.

                            Ndada11 - Profil | Po 24.1.2022 12:21:35

                            Ať se vám v této sezoně daří. Ale ne líp než mě 😀😀

                              Nvalcha186 - Profil | Ne 16.1.2022 19:06:55

                              milanpindryc >> Když málo krmíš, tak je to jasné. Sežere a vykope vše, včetně leknínů. Po výtěru ihned K ven.

                                NCejnek 2 - Profil | St 12.1.2022 21:28:09

                                dada11 >> to je

                                  Ndada11 - Profil | St 12.1.2022 21:10:26

                                  milanpindryc >> Já nevláčím, protože to neumím. Ale párkrát sem chytil kapra na ocásek z oukleje. I amůra a perlína. Rousnice je hold univerzální 😀

                                    Nmilanpindryc - Profil | St 12.1.2022 19:52:52

                                    dada11 >> Jasne ze je to jiny
                                    Kazdopadne z prehrad mam za rok dravejch kapru vic nez bych chtel. O tom ze kdyz zkousim uhore tak kapru chytnu za vecer taky 10 ani nemluvim

                                      Ndada11 - Profil | St 12.1.2022 19:36:33

                                      milanpindryc >> Jezírko nejde srovnávat s třeba několika hektarů velkou vodou. To je jak v akváriu. To se mezi sebou žerou i živorodky. Žerou se samozřejmě i v přírodě, ale mají větší možnosti. Ať už potravy, potěr úkrytu atd. Nebral bych to jako vzorec všeho.

                                        Nmilanpindryc - Profil | St 12.1.2022 19:30:31

                                        dada11 >> nech bejt, mam to ozkouseny. V mym jezirku jeden kapr zlikvidoval vsechen poter, pulce a sezral i kanadskej mor a koreny rostlin na kery se dostal…. Kdyz tam byli jen dravci a maly rybky tak vyter vzdy bezproblemu.