Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nxr125l - Profil | St 12.1.2022 8:26:52

ŠUKI >> No právě.Proto ten větší háček a větší nálož a zásoba žížal.Výhoda je,že hodně rybářů v tu dobu masí násaďaky co ještě zůstaly z podzimu.

    Nbolllekas - Profil | Út 11.1.2022 22:57:40

    ŠUKI >> pravda to už je na hraně 😁Teda ty čtyřicítky😁

      NŠUKI - Profil | Út 11.1.2022 18:41:11

      xr125l >> Znám v okolí také jednu takovou vodu, ale "píchat" čtyřicítky to se mi nechce😜

        Nxr125l - Profil | Po 10.1.2022 17:33:39

        Pedro1 >> Cíleně na úhořích více jak deset krát,ale jak jsem psal byl to dorost,nic na chlubení.Byli jsme na té vodě dva takoví blázni.

          Nxr125l - Profil | Po 10.1.2022 17:18:39

          dada11 >> A to se mi taky pár krát stalo.Říkal jsem si konečně něco většího a to sumeček.

            Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 19:39:42

            Cejnek 2 >> Na jednu stranu je dobře, že tam nejde zajet. Ale na pěšky je to strašný kus.

              NCejnek 2 - Profil | Ne 9.1.2022 19:36:37

              dada11 >> od Kožichovic tam je to strašný, v tom květnu ty klády tam byly na straně, ale je to rozbitý čím dál víc

                Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 19:33:44

                Cejnek 2 >> Co sem slyšel tak za Horáckým jsou kameny a od Kožichovic v lese přes cestu klady. Takže autem nejde zajet.

                  NCejnek 2 - Profil | Ne 9.1.2022 19:30:03

                  dada11 >> jsem tam byl v květnu na kole a dost mě ro tam překvapilo, rozježdění tak, že se tam dostaneš tak leda jenom traktorem tam je to tak na proražení vany

                    Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 19:08:05

                    Cejnek 2 >> Tam se loni nesalo zajet autem. Tak tam taky nebylo moc lidí.

                      NCejnek 2 - Profil | Ne 9.1.2022 18:15:11

                      dada11 >> tam to moc neznám párkrát jsem tam byl, ale je to už dlouho já tak leda pod Horáckým

                        Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 18:01:59

                        u x a >> Každá studie má něco přinést. Ale je potřeba je brát s rezervou. Nejlepší je vlastní zkušenost.

                          Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 18:00:41

                          ŠUKI >> Tam jen monté 😀😀

                            Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 18:00:21

                            Cejnek 2 >> Ale bývalo tam líp. Na řece na Sokolím jsem vyrůstal.

                              NPedro1 - Profil | Ne 9.1.2022 17:06:58

                              xr125l >> Na každé rybačce 15-20 úhořů? Kolik těch rybaček bylo?:-)))

                                Nu x a - Profil | Ne 9.1.2022 16:01:48

                                dada11 >> studie na Elektro auta jsou lživá, elektro auto ujede na 1 nabití max 150km spíš 100km

                                  NŠUKI - Profil | Ne 9.1.2022 15:54:47

                                  dada11 >> V trenkách 😜 Loni i já na potoku slabota, co jsem chytil tak většinou na rybičku!

                                    NCejnek 2 - Profil | Ne 9.1.2022 15:53:03

                                    dada11 >> to když na ně jdu tak chytnu, ale nějak se mi letos nevím proč nechtělo, minulý rok jsem byl jednou a tři pěkný největší přes 70cm a čtvrtýho, jsem chytnul na Daleškách

                                      Ndada11 - Profil | Ne 9.1.2022 15:49:19

                                      Cejnek 2 >> Já si každý rok nějakého chytnu. Vím kde. 😀

                                        NCejnek 2 - Profil | Ne 9.1.2022 15:47:41

                                        dada11 >> mám to podobně taky tak 2 za rok na úhoře jinak vůbec, ale letos jsem na úhořích nebyl vůbec a minulý rok jednou je to bída