Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NŠUKI - Profil | So 19.6.2021 11:31:20

drvoštěp >> Ale jestli ty tkaničky jsou dlouhé jak do kanad, tak to je pěkné 🤣
Já zatím tkaničky do jarmilek 😱 ale teď se to změní, rybička to jistí to budou hadice 🤣

    Ndrvoštěp - Profil | So 19.6.2021 11:22:48

    dada11 >> Já mám letos dvě tkaničky. Jinak KO. Cejni jsou rychlejší...

      Ndada11 - Profil | So 19.6.2021 8:34:49

      Krásně se třou cejni, tak jsem doufal v hady. A kromě Karasů na červa nic.

        NLukyn13 - Profil | Pá 18.6.2021 22:20:18

        dada11 >> jojo :D :D

          Ndada11 - Profil | Pá 18.6.2021 19:56:20

          Lukyn13 >> A ke kováři se džbánem piva, pro harpunu. 😁

            NLukyn13 - Profil | Pá 18.6.2021 19:00:12

            dada11 >> nějaký doma mám, jestli nebudou snášet, tak je to jasný :D

              NLukyn13 - Profil | Pá 18.6.2021 18:58:11

              777vlcakk >> jo máš pravdu :) díky

                Ndada11 - Profil | Čt 17.6.2021 14:52:35

                Lukyn13 >> Ale takový berou jen na slepici.

                  N777vlcakk - Profil | Čt 17.6.2021 11:50:23

                  My 3 a pes z Petipes😉

                    NLukyn13 - Profil | Čt 17.6.2021 11:20:26

                    keltt >> no vbc si nedokazu predstavit co to je mit na klacku takovy monstrum, ale urcite bych se te zkusenosti nebranil 🙂

                    Je i ceskej film, jak nejaci mali kluci chytaji nekde na lomu nejakyho mega uhore, ale nevim jak se jmenuje. Mozna to tu nekdo bude vedet.

                      Nkeltt - Profil | St 16.6.2021 22:25:00

                      Lukyn13 >> Jak píše dada11, když ti něco takového podobného zabere, tak toho máš plný kecky 😉 Hádě je to opravdu pěkný, výstavní ryba, a sen každého rybáře 😊

                        Ndada11 - Profil | Út 15.6.2021 18:50:49

                        Lukyn13 >> Možná tu takové jsou. Ale já ji ještě nechytnul.

                          Ndada11 - Profil | Út 15.6.2021 18:50:00

                          Lukyn13 >> Takového poznáš už na prutu a ne až čelovkou. Ale nedokážu 😁.

                            NLukyn13 - Profil | Út 15.6.2021 17:39:46

                            ŠUKI >> jo vlastně :D :D

                              NŠUKI - Profil | Út 15.6.2021 17:08:36

                              Lukyn13 >> Tak nesmíš svítit když jdeš na malou, já můžu, já ho tak velkého nemám 🤣

                                NLukyn13 - Profil | Út 15.6.2021 17:00:17

                                dada11 >> takovou rybu by mě do udírny ani dávat nenapadlo. Je u nás vůbec reálny takové ryby chytat?

                                  NLukyn13 - Profil | Út 15.6.2021 16:58:27

                                  keltt >> jasny, máš pravdu, ale dokážeš si představit, že posvítíš čelovkou a před tebou se objeví taková obluda?

                                    Ndada11 - Profil | Út 15.6.2021 15:47:03

                                    Lukyn13 >> Pěknej macek. Ten už ani do udírny není dobrej. Raději dva do sedmdesáti.

                                      Nkeltt - Profil | Út 15.6.2021 5:01:03

                                      Lukyn13 >> U nás ryby, co "žerou" lidi nejsou 😉 Ale kláda to je, bez debat 👍

                                        NLukyn13 - Profil | Út 15.6.2021 4:45:13

                                        u x a >> to me by to zas treba nevadilo, ale nevim,jestli bych se uz takovyho hada nebal 😀