Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NSharry - Profil | St 28.7.2021 17:48:00

ŠUKI >>
si dostal propustku ??? 😁😄

    Ndada11 - Profil | St 28.7.2021 15:21:16

    ŠUKI >> V diskuzi o hadech, jsem předpokládal, že na hady. I tak držím palce, ať ti hadi berou.

      NŠUKI - Profil | St 28.7.2021 14:47:21

      dada11 >> Dík ale jdu na fouse 🤣

        Ndada11 - Profil | St 28.7.2021 14:46:47

        ŠUKI >> Držím palce.

          NŠUKI - Profil | St 28.7.2021 13:42:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Čerstvě nachytané, tak uvidíme?

            Nkeltt - Profil | Ne 27.6.2021 23:33:13

            dada11 >> My kolem 10tý večer na rousnici 6 záběrů od Kaprňáků, nej 60, ( 52, 55, a tak kolem ), až jsme se divili 😃

              Ndada11 - Profil | Ne 27.6.2021 22:45:40

              keltt >> Dneska bylo hadů dost, ale menších. A kapři dělaj jak zkažení, asi se třou. Na rousnice se nějakej podařil, ale max. 40cm.

                Nkeltt - Profil | Ne 27.6.2021 21:32:49

                dada11 >> Kapři ještě nevytření, ale rousnici berou večer zodpovědně. Hádě tento víkend také nic. Je holt na ně asi moc teplo, a rousnice neodvádějí práci, jakou by měly 🙃

                  Ndada11 - Profil | Ne 27.6.2021 12:46:18

                  ŠUKI >> Já konečně hodně. Ale vše malé. Už jsem doma. Asi bych chytl další, ale už mě to tam na slunci nebavilo.

                    NŠUKI - Profil | Ne 27.6.2021 10:11:46

                    dada11 >> Včera vůbec nic 😫

                      Ndada11 - Profil | Ne 27.6.2021 4:52:14

                      Tak zatím nic.

                        Ndada11 - Profil | So 26.6.2021 12:34:28

                        vladěna >> Ok😁😁 jen nemám rousky, musím dnes na ně.

                          Nvladěna - Profil | So 26.6.2021 12:31:52

                          dada11 >> no právě,zkusil bych po půlnoci-))

                            Ndada11 - Profil | So 26.6.2021 12:27:41

                            vladěna >> S tím už nic nenadělám. To už musím mít nahozeno. Nebo dřív 😁😁😁

                              Nvladěna - Profil | So 26.6.2021 12:24:56

                              dada11 >> ve čtyři je světlo-))

                                Ndada11 - Profil | So 26.6.2021 11:29:10

                                Nakonec nějakej had byl. Ale max do padesáti cm. Večer musím na rousky. A zítra znovu. Pojedu dřív a zkusím ještě za tmy.

                                  NStarc55 - Profil | So 26.6.2021 10:29:26

                                  dada11 >> Musíte se víc snažit pane správče... :-)

                                    Nrybomil - Profil | So 26.6.2021 9:08:59

                                    dada11 >> Jj, hold hadů ve vodě málo... takový voňavý a vypasený hnojcle jsem nikdy neměl a prd, jako velký prd. Jen ty za..aný pidicejni.

                                      Ndada11 - Profil | So 26.6.2021 8:54:15

                                      Kalná voda je, teplo je, rousnice a rybka ve vodě a nic.

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 19.6.2021 11:33:42

                                        ŠUKI >> 60ky. Ale tlustý jak malíček😤😤😤