Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nu x a - Profil | Po 14.6.2021 22:16:54

Lukyn13 >> tohle bych chytit nechtěl,raději dva 60cm...

    NLukyn13 - Profil | Po 14.6.2021 22:06:44

    Peknej osobacek si borec nadelil 🙂

      Ndada11 - Profil | Po 14.6.2021 15:12:22

      MAXXSKATER >> Ty můžu já 😁😁

        NMAXXSKATER - Profil | Po 14.6.2021 15:11:25

        dada11 >> To není nic pro mne. =) V první chvíli jsem četl "candáty", to by jako za mne docela i šlo. =D

          Ndada11 - Profil | Po 14.6.2021 15:10:55

          MAXXSKATER >> Tak začnete dělat saláty. 😁

            NMAXXSKATER - Profil | Po 14.6.2021 14:52:58

            dada11 >> Já se obávám, že jestli to zde takto půjde se stříbrňáky zde dál, tak už nic jiného chytat nebudeme. =)

              NPaul Delpiaz - Profil | Ne 13.6.2021 21:36:25

              rybomil >> fakt na Trnávce loni takhle vychcípali? Jsem tam teď o víkendu seděl dva večery s rousnicemi a ryb bylo opravdu hodně, ale úhoř žádný. Za 14 prutohodin se povedlo: 7 kaprů do 44, 6 cejnů, 5 okounů, 3 duháci, 2 tloušti a jeden bolen. Úhoř jako by neexistoval, kluci s pruty okolo na tom byli podobně a to se ještě před pár lety povedlo i několik kusů za večer úplně normálně.

                Nryby-zabiju - Profil | Ne 13.6.2021 7:46:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tak včera jsem zažil to, co jsem ještě nezažil, k vodě jsem dorazil na půl devátou a začal jsem jesenem pak tlouštěm, a ve 22:30 se protrhly stavidla, a začali "zlatí úhoří" za hodinu a půl snad 15záběrů a z toho jen 3úhoři na břehu prvního jsem změřil 54cm a další měli okolo 60možná trochu víc, ty jsem neměřil :P doopravdy zážitek nezapomenutelný :)))) chtělo to chodit a chodit, trochu šidit, čekanou na prase nebo srnce, a jít na hady.... konečně jsem se dočkal po pár letech, ten pocit vytáhnout ho na břeh :D

                  Ndada11 - Profil | Ne 13.6.2021 4:58:13

                  MAXXSKATER >> Já to zkoušel včera a jen kapři. Sem tam cejn. Pak mě vyhnal déšť.

                    NMAXXSKATER - Profil | So 12.6.2021 22:18:06

                    Tak včera jsme každej s juniorem chytili jednoho hada okolo 60 cm. Jinak do toho furt bušili karasové stříbřití ... Jako vzhledem k tomu počasí, které na mne doslova dýchalo úhoří atmosférou, jsem to čekal lepší, ale zase na druhou stranu to mohlo bejt i o poznání horší. Při kuchání doma měl jeden had v sobě asi 15 krevnatek ... :-/

                      Ndada11 - Profil | So 12.6.2021 21:18:50

                      rybomil >> To je špatné.

                        Nrybomil - Profil | So 12.6.2021 14:00:23

                        dada11 >> to víš, Trnávka to není a nebude. Tam dali vloni ( nejen tam ) rozkrmený úhoříky nakoupený z Francie, měli v sobě toho parazita a nakazili i ty místní. Vychcípali všechny, kusy i přes metr...

                          Nrybomil - Profil | So 12.6.2021 13:52:01

                          Bobo10 >> zkoušel jsem Lužnici mezi Soběslaví a Táborem + 2 fleky na pískovnách. Na Sázavě mi taky docela dlouho trvalo než jsem našel ty hotfleky... většinou info od nikoho nezískáš, bo cíleně na ně vzhledem k malý šanci většina lidí nechodí.
                          Na feeder jedu večer vždy 1 prut na žoužel ... ono se to jednou protrhne. Teoretický HOTflek mám, ale je tam hafo amíckýho sumečka, tedy co žoužel to tenhle zjeb, zažranej až dozadele. Prostě trága.

                            Ndada11 - Profil | So 12.6.2021 7:29:59

                            rybomil >> Třeba tam ani nejsou. Nebo jich je málo.

                              NBobo10 - Profil | Pá 11.6.2021 23:24:39

                              rybomil >> Kam na ně chodíš smím li se zeptat.

                                Nrybomil - Profil | Pá 11.6.2021 20:39:46

                                Dnes je na ně počasí, ale vyhnal mě tedy asi hodinovej těžkej plavák, tak zase smolík. Žížaly jedu už 3. týden a pořád hadi nic, jen káčka, cejni, občas lín a okyš. Asi hold na novým bydlišti neznám ty tutový fleky. Doufám že to protrhnu.

                                  Ndada11 - Profil | Čt 10.6.2021 21:58:08

                                  Bobo10 >> 😀

                                    NBobo10 - Profil | Čt 10.6.2021 21:20:58

                                    dada11 >> Ale znovu jsem se utvrdil v tom že když jedu na uhore... Tak je i chytám... Teda tchán...

                                      Ndada11 - Profil | Čt 10.6.2021 20:14:40

                                      Bobo10 >> To tvrdím celou dobu.

                                        NBobo10 - Profil | Čt 10.6.2021 20:06:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Já si pánové myslím, že jejich čas teprve přijde... Dneska jdu na žížaly...