Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nkolja - Profil | Út 5.6.2012 11:29:22

dada11 >> ty jim dáváš... gratulace.

    Ndada11 - Profil | Út 5.6.2012 11:26:53

    65cm

      Ndada11 - Profil | Út 5.6.2012 11:26:25

      60cm

        Ndada11 - Profil | Út 5.6.2012 11:25:50

        Opět

          Ndada11 - Profil | Út 5.6.2012 11:25:26

          Taky tak

            Ndada11 - Profil | Út 5.6.2012 11:24:54

            Stanley88 - >> Tak dneska na výbornou tři asi 40cm ,60cm a 65cm.A ještě jsem si zvedl osobáček Kapr 65cm a 5,5kg.
            Asi 40cm

              NPaul Delpiaz - Profil | Po 4.6.2012 15:32:12

              dada11 >> v prahe ne. jen kratší noční přeprška a zase nic :/

                Ndada11 - Profil | Po 4.6.2012 15:31:23

                Chčije a chčije .Jupí.

                  NMike1977 - Profil | Po 4.6.2012 14:01:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Stanley88 - >> Ahoj. No možná napíši raritku...snad.
                  Na nejmenovaných závodech na Zlínsku, se soutěžilo o největší(nejdelší) rybu. Kapři (i přes 90cm), na okolí kašlali, tak se jednomu pánovi povedlo že: nejen vyhrál první a druhou cenu, ale dokázal nemožné:
                  V poledne!, na plavačku! a na kukuřici! chytit oba výtězné úhoře jakožto nejdelší ryby....
                  Osobní gratulace a údiv nad tím, že úhoř je ryba nevyzpytatelná jakkoliv.
                  PS: Ano použil fintu jak ho změřit - pohladit párktát po bříšku a úhoř byl jak tkanička a ani se nehl :-)

                    Ndada11 - Profil | Po 4.6.2012 13:44:04

                    Zase prší, asi tak hodinku, tak víc a větší kapky celej den by jsem chtěl .Dneska večer doplnit stav rousnic. A zejtra ráno hurá na ně.

                      NJendek - Profil | Po 4.6.2012 10:13:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak v sobotu se m i konečně zadařilo, sice jsem k vodě dorazil až v 7:00 ale okolo 8 jsem vytáhnul na feedra pěknýho 61 cm hada. Bylo to v celkem proudným úseku a vůbec ho nějaký napnutý vlasec neodradil - chvilku pocukávání špičky a pak pořádný záběr.

                        Ndada11 - Profil | Po 4.6.2012 10:07:18

                        Tak sem nebyl nikde,asi v sedum přestalo pršet.Takže snad zejtra.

                          NKalužmistr - Profil | Po 4.6.2012 9:59:05

                          Hlásím že včera večer totálně bez záběru, ZERÁK jako prase.

                            NHellfish - Profil | Ne 3.6.2012 23:50:00

                            Milda. >> nefnukej:-))

                              NKalužmistr - Profil | Ne 3.6.2012 15:32:15

                              Sumci hájení jsou ale pořád otravují a žerou mě rousnice i hnojáci a můžu jim stále říkat že jsou hájeni ať přijdou po hájení ale oni mě mají na háku a žerou stále :-))

                                NMilda. - Profil | Ne 3.6.2012 13:37:40

                                Tycik >> což hájený jsou, ale já to tý žížale nevysvětlím :o) a samozřejmě jdou všichni zpátky...

                                  NPaul Delpiaz - Profil | Ne 3.6.2012 12:24:24

                                  Tycik >> zajdi si na berounku 1 tam můžeš vousáčů do pul metru za večer vytáhnout i 10 :D

                                    NČekura - Profil | Ne 3.6.2012 11:50:10

                                    Tak včera večer konečně Sázava, výsledek: 3 cejni, 1 podoustev a konečně jsem si letos šáhnul i na hádě, mělo odhadem slabých 45, vše na rousnici a ještě za světla, na hnojačky pár potažení jinak nic, za tmy taky nic.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 3.6.2012 10:58:03

                                      Tycik >> Nepleteš, ale když zabere a vytáhneš ho tak proč by jsi ho nemohl vyfotit a pustit?

                                        Ndada11 - Profil | Ne 3.6.2012 10:55:27

                                        Tak dneska na mých oblíbených flekách proýhají závody.Šel sem jinam a kromě pár okounů a plotiček ani drb.Takže zejtra ráno.Aspoň mi to tam nakrmí,něčím luxusním.A já zejtra snad s červama pořídím kladně.