Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Tycik - Profil | Ne 3.6.2012 10:46:26

Jakto ze tu jsou vousaci kdyz se jeste nemuzou chytat?Nebo se pletu?

    Milda. - Profil | Ne 3.6.2012 8:00:02

    Sakra chlapi, máte už někdo letos úhoře z Lužnice? Už jsem tu letos proseděl tolik nocí a kromě pár malých fousáčů nic... Už mě nebaví v noci lítat po hřišti s čelovkou a pak chudáky rousňáky topit úplně zbytečně... Jde to někomu na Orlasu nebo na Hněvkách? Budu holt muset vyrazit někam dál. Tady je to prostě marný...

      pruhac - Profil | So 2.6.2012 20:49:44

      dada11 >> Tak to je škoda,to budeš doma?Nebo půjdeš na závody?

        killer1 - Profil | So 2.6.2012 19:16:02

        frost862 >> :-))))

          frost862 - Profil | So 2.6.2012 19:14:40

          killer1 >> tak to de:-))to už se dá udit:-)

            killer1 - Profil | So 2.6.2012 19:13:33

            frost862 >> omil, 4, pulim je

              frost862 - Profil | So 2.6.2012 19:12:19

              killer1 >> tak 2 rousnice=2 úhoři.-))tak hodně štěstí:-)

                killer1 - Profil | So 2.6.2012 19:06:03

                dada11 >> hmm, to teda gratuluji, takovyhle brani sem ja osobne ešte nezažil, dneska je du taky zkusit, chtěl sem napsat, "kéž by mne to bralo jako tobě", ale radši ne, mám jenom 2rousnice a,nějaký hnojaky, tak by to bych jel asi zase hodně rychle domů:-))))

                  dada11 - Profil | So 2.6.2012 18:36:45

                  pruhac >> Jo, ale zejtra tam jsou závody.

                    pruhac - Profil | So 2.6.2012 16:05:24

                    dada11 >> Tak to ráno musim taky vyrazit,když tak koušou.To jsi byl na tom místě u toho stromu, jak jsi dával fotku?

                      Stanley88 - Profil | So 2.6.2012 13:55:31

                      dada11 >> Krása, tu pršelo a nejdou stále ani kapřiii jsem zoufalej:-(

                        dada11 - Profil | So 2.6.2012 13:04:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Stanley88 - >> 70cm

                          dada11 - Profil | So 2.6.2012 13:03:46

                          Stanley88 - >> Konečně zapršelo a už koušou .Dneska jich bylo sedm a snad třicet záběrů neproměněnejch.Jízda až k prutu a nic ,buď haček holej nebo rousnice rozžvejkaná.Nejvíc to bralo od 04:00-07:00hod.Pak už jen pozvolna ,sem tam záběr.Celkem sem vychytal asi 50 rousnic.Takže večer hurá na červi a ráno na ně zase.
                          65cm

                            esoxx - Profil | Pá 1.6.2012 19:51:04

                            Zde v praxi ...

                              novas32 - Profil | Pá 1.6.2012 19:45:15

                              diky za rady :)

                                Kalužmistr - Profil | Pá 1.6.2012 17:18:22

                                Když chytám na řece a ta je dost divoká tak mám opravdu těžkýho policajta a když je ještě lehký tak přidám olůvko a je po starostech. Ten ůhoř to vezme většinou i s prutem, takže si nedělej problém s váhou policajta.

                                  kolja - Profil | Pá 1.6.2012 16:33:00

                                  novas32 >> když ti silon potáhne voda, ta ten těžší policajt přece zas tak moc nevadí ;-) nebo povol brzdu, pověs "lehčího" policajta mezi očka na napnutý silon pro případ padáku a čekej až se to rozhrčí... idealní je na to naviják s baitem.

                                    salfi - Profil | Pá 1.6.2012 15:19:23

                                    novas32 >> nechci ti radit, nejlepsi pro tebe bude, kdyz si napoprve vezmes jeden natezko a jeden feeder a co se ti bude zamlouvat vic, tak tim chytat. me se takhle zalibil feeder, prestoze jsem na to cetl negativni nazory, ohledne odporu spicky a mekkosti prutu, mohu to srovnavat, protoze vedle me vzdycky sedi svagr, ktery chyta natezko a uspesnost mame de facto stejnou. co se tyce zatizeni policajta, toho bych se vubec nebal, ze by byl uhor opatrnej stejne jako candat, jsem nezaregistroval

                                      novas32 - Profil | Pá 1.6.2012 15:09:51

                                      salfi >> voda tam celkem tahne, aby mi zustal policajt dole, musel bych ho zatizit pomerne hodne a nevim, jestli by to pak zase nemelo vliv na pripadne brani nastrahy (velky odpor). feeder mam (hevicko Sh Nexave), ale vzhledem k tomu, ze se da ocekavat i zaber sumce, radsi bych pouzil tvrdsi prut...myslis, ze mam zkusit feeder?

                                        salfi - Profil | Pá 1.6.2012 14:50:34

                                        novas32 >> ja teda chytam hady jedine na feeder, ale svagrovi jsem pomahal tenhle problem resit tim, ze na policajta si dal karabinku a na ni podle taznosti vody pridaval zavesny olova. nebo pokud chytas na nocni policajty, tzn. duty, kam se vklada chem.svetlo, tak do nej nasyp par broku