Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nnovas32 - Profil | Pá 1.6.2012 14:06:31

Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat, jak resite v pripade, ze nelovite hady na feeder, zajisteni pruvesu policajta pod prutem v pripade, ze chytate na rece s taznejsi vodou. pripadne prosim poradte nejaky figl, jak to resit. jedna se mi o Labe pod Brandysem.
diky

    Npruhac - Profil | Pá 1.6.2012 11:43:20

    Ahoj kolegové,tak u nás od včerejška prší.Včerejší pokus o hada a ani jeden,jen cca 30 sumečků jinak nic.Dneska po práci na rousnice a zejtra hurá znovu.

      NČekura - Profil | Pá 1.6.2012 11:05:42

      Tak u nás konečně taky zapršelo, takže večer na žoužaly a zítra snad konečně ta Sázava, ještě jsem se tam letos nedostal a to ji mám slabejch 30 km.

        NKalužmistr - Profil | Pá 1.6.2012 9:56:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nazdar hadolovci. Včera večer jedinej záběr a taky krásnej had, 84cm a vážil 1.10kg opravdu krásná silná ryba a krásné potahání, jsou to prostě siláci. Tak ať se vám taky daří.

          Nfrost862 - Profil | Pá 1.6.2012 8:40:34

          Kalužmistr >> Dík,no poved se mi jeden potočák +-45 čísel,plave si dál,že prý se mám stavit na vláčku potom,chudák asi to pro něj byla potupa,na těžko na rousnicu:-).....hada sem viděl leda úžovku:-)))

            NMerza - Profil | Pá 1.6.2012 7:15:41

            Tak včerejší déšť přinesl několik záběrů a po usouzení dělání nějaké chyby byl zvětšen průvěs a další na další záběr se na břeh podíval jeden 70, dále karas, sumčí miminko a všudypřítomní trůmani, křest nové pláštěnky a nového deštníku proběhl s úspěchem, až na to, že jsem si při balení zničil stojánek tak to byl fajn večer a díky za něj.

              Nsalfi - Profil | Pá 1.6.2012 1:27:47

              dneska za staleho deste jen par drbancu, az v pul 12 prisel jeden uhor kolem 60cm

                NPaul Delpiaz - Profil | Čt 31.5.2012 23:49:55

                za oknem mi na listy jašanu krásně šumí déšť, kterej sem snad měsíc neviděl. už se těšim až mi skončí zkouškový a dostanu se na ně :)

                  NČekura - Profil | Čt 31.5.2012 21:08:53

                  Tak kdy už začne pršet? U nás spadly tak 4 kapky na čtvereční metr, jen se od nich zaprášilo.

                    NStanley88 - Profil | Čt 31.5.2012 19:00:47

                    Za to hádě:-)

                      NČekura - Profil | Čt 31.5.2012 16:31:06

                      A já už toho mám akorát tak dost, ovíkendu jedu na sázavu, i kdybych měl dát výpověď v práci i doma, člověk se furt honí a ho... z toho.

                        Nmartcv - Profil | Čt 31.5.2012 15:37:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kalužmistr >> Ahoj...hadolovče....:-)........pro samou hadici nějak zanedbáváš vázání....:-).......jsem se nechal od vás tady taky vyprovokovat a jednou jsem na hady taky vyrazil....lapnul jsem jen jedno háďátko a čtyři fousatý rošťáky....
                        asi jich tu bude taky požehnaně....

                          NPaul Delpiaz - Profil | Čt 31.5.2012 15:12:08

                          Kalužmistr >> to seš hodnej žeš ho klepnul aspon mi na dně nebudou klovat do rousnice;) plevel jeden dunajskej invazivní :D

                            NKalužmistr - Profil | Čt 31.5.2012 14:59:25

                            Hlášení ze včerej šího večera- jedna hadička asi 40cm vrácena a jeden kaprmaso 50cm, ještě jsem si letos kapra nevzal tak jsem ho praštil a bylo vyřešíno. Jo a ještě čtyři záběry neseknuty asi to vocucávali placatý.

                              NKalužmistr - Profil | Čt 31.5.2012 14:55:47

                              frost862 >> Tak hodně štěstí.

                                Nfrost862 - Profil | Čt 31.5.2012 13:44:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak dneska jedu na ně:-))))pěkně zatažíno,vypadá to aj na pršení,tak snad....a když nee,tak no a co,hlavně,že mrknu k vodě.

                                  Npruhac - Profil | St 30.5.2012 11:06:28

                                  Kalužmistr >> Tak to je super,já se zase chystám zejtra.Už se po posledním úspěchu nemůžu dočkat.

                                    NKalužmistr - Profil | St 30.5.2012 11:01:32

                                    Nazdar hadolovci. Včera večer žádný fousáč, jeden had 70cm kterej byl krásně silnej. Záčínají kousat čím dál větší a silnější takže jsem spokojen, hodně štěstí v lovu hadic vám všem.

                                      NMerza - Profil | St 30.5.2012 8:28:56

                                      Unkas >> Nebo povolit brzdu když je u břehy, to by také nebylo na škodu.

                                        Nsalfi - Profil | St 30.5.2012 0:55:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        dneska s Houmim na hadech, povedly se tri kousky 60,68,69, par zaseku do prazdna, jeden fous, celkove vydarenej lov