Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NČekura - Profil | Út 29.5.2012 22:02:24

dada11 >> Lezou na hrách? Tak už je mi jasný proč se dělaj na hladině bublinky! :-))))

    Nblecha39 - Profil | Út 29.5.2012 16:49:03

    včerejši ulovek asi 30 kousku u nas začiná pěknej slejvák dusno tak večer jdu na ně no a než jsem to dopsal tak je po dešti ale stejně jdu

      NČekura - Profil | Út 29.5.2012 16:30:40

      Finnnp >> Škoda, moc velká škoda!!!

        NThor - Profil | Út 29.5.2012 15:19:34

        Kalužmistr >> počkej, teďka ti vousáči jdou a až tam půjdem na vláčku, tak ani ho*no...:-)

          Nfrost862 - Profil | Út 29.5.2012 15:02:05

          Kalužmistr >> škoda ho.....:-))

            NKalužmistr - Profil | Út 29.5.2012 14:28:02

            Já bych byl rád kdyby mě to nebrali, takto jim tam jsem jenom jako šašek :-)) Asi těch sumců tam je možná vic než je zdrávo. Za těch pár docházek na hadi jich mám 6ks.

              NUnkas - Profil | Út 29.5.2012 13:42:31

              Kalužmistr >> Z toho plyne, že plácat sumce po hlavě můžou jenom sumcaři. :-))

                NPaul Delpiaz - Profil | Út 29.5.2012 12:44:59

                Kalužmistr >> tak proč se nezasmát cizímu neštěstí :D

                  Npruhac - Profil | Út 29.5.2012 10:40:06

                  Kalužmistr >> Může Tě těšit,že nejsi sám.Já to taky jednou udělal a jak jsem ho klepl,tak vyrazil,urval to a já jak se lek tak jsem zahučel po p....i do vody.:-)Dneska už to dělám jen s pořádným vybavením.

                    NKalužmistr - Profil | Út 29.5.2012 10:00:27

                    ruprd >> Chtěl jsem napsat aby jste se mě nechechtali jakej sem matlák ale potom jsem si byl vědom že to přijde samo, prostě sranda musí bejt a tu já mám rád :-))

                      Nruprd - Profil | Út 29.5.2012 9:48:19

                      Kalužmistr >> :-)

                        NKalužmistr - Profil | Út 29.5.2012 8:29:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak včera večer další pokus hadilovu. Jeden had 73cm. Asi o půl jedenáctý další záběr, hned po záseku jsem zjistil že se opět jedná o fousáče, asi po 20ti minutách přetahované jsem ho dostal ke břehu a zamachroval jsem tím že jsem ho plácnul po hlavě jak to dělaj sumcaři a tím pádem jsem ho viděl naposled prostě to urval a byl v prde.. měl odhadem něco kolem metru.

                          NFinnnp - Profil | Po 28.5.2012 22:30:17

                          Čekura - Krtka rozhodně nevižene.Fáze na nej nefunguje.

                            NČekura - Profil | Po 28.5.2012 22:27:13

                            Já bych taky měl jeden dotaz: Ze začátku jste se tu dost hádali jestli na rousky elektriku nebo ne, mě se to zrovna dvakrát nelíbí, kdysi jsem to sice párkrát zkusil, ale radši jsem toho nechal, tudíž s tím nemám žádný zkušenosti. A teď otázka a myslím ji vážně: Myslíte si že by elektrika dokázala vyhnat ven i krtka? Jestli jo tak jsem ochotnej mu tam pustit i motorák, protože ta černá bestie (tím nemyslím naši nepřizpůsobivou menšinu), mi ze zahrady dělá tankodrom, už jsem na něj vyzkoušel všechno možný a jedinej výsledek byl že se natřásala krtina jak se ten mrzák pod ní chechtal.

                              NSnek - Profil | Po 28.5.2012 21:46:41

                              U nás na Šumavě přez den 3 přeháňky,večer delší a vydatnější,mokro je,ale revír kde jsou hadi je nejblíže 30 km :/

                                Nlakoc - Profil | Po 28.5.2012 21:40:54

                                Snek >> Tady ani kapka jenom zahřímalo.

                                  NSnek - Profil | Po 28.5.2012 21:36:30

                                  Pěkně po dešti,tak co chlapi polezou dnes rousnice?

                                    NČekura - Profil | Po 28.5.2012 21:35:47

                                    Dneska v práci v 15,30 šílenej slejvák a kroupy, volám ženě jak to vypadá u nás a ona se mi vysmála že se opaluje a co si vymýšlím za voloviny s deštěm! Vzdušnou čarou cca 6 km od sebe.

                                      NČekura - Profil | Po 28.5.2012 21:29:26

                                      kolja >> Tak, tak. Kýbl, ručník a taky mýdlo, když chytíš hada, použiješ kýbl a ručník, když chytíš ho..., použiješ mýdlo a ručník

                                        Nlakoc - Profil | Po 28.5.2012 20:08:46

                                        Tak včera po několika návštěvách konečně první 62ka (pěkně tlustý)