Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 18:23:50

Tak už osychaj chodníky .Já se snad nedočkám kurňa.

    NKalužmistr - Profil | Po 28.5.2012 18:22:32

    Stanley88 >> Nejdou a zas nejdou ještě dnes zkusím louž a když nic tak se asi přestěhuji na řeku.Tady dnes pár kapek a zas jen sucho.

      NStanley88 - Profil | Po 28.5.2012 18:15:26

      Kalužmistr >> Kalužmmistr - 28.5.2012 18:09:06 >> Akát kvete:-) tchán je včelař, tak to vím.-) a stejně nejdou:-))) U nás prší a prší, voda je kalná a já jsem v práci:-)))

        NKalužmistr - Profil | Po 28.5.2012 18:09:06

        Včera byl krásný večer, komáři se nacucali, poslouchal jsem koncert žab a nebyl žádný had. Nějak přestali kousat, podle mé zkušenosti přestávaj brát když se rozplave potěr a toho je u břehu hodně, když jsem někdy v tomto období hada dostal tah byl plnej potěru. Prostě to je záhadná ryba. Ještě dodám že starší strejci říkaj že nejlepší období na hady je když kvete agát. Dnes vyrážím zas ať kvete nebo nekvete cokoliv.

          Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 17:43:13

          :-) Zase prší ,tak snad už konečně.Chce to vííííííííc a houšť ať se pořádně zakalí voda.

            Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 17:09:02

            Tak u nás asi čtvrt hodinkovej slejváček ,sotva to smočilo prach .No zatažíno je furt a zvedá se vítr tak uvidíme.

              Nkolja - Profil | Po 28.5.2012 16:22:54

              Zedtu >> hlavně si nezapomeň hadru a kýbl, nebo igelitku. až ho chytneš, šup s ním do kýblu... ;-)

                NZedtu - Profil | Po 28.5.2012 16:06:59

                Stanley88 >> Moc se omlouvám za moji reakci. Jen jsem doufal že dostanu alespoň nějakou radu, nečekal jsem návod podle kterého budu chytat hady na počkání , sám vím že ani žádný takový není. Tak to prostě budu zkoušet dokud něco nechytím. Díky

                  NZedtu - Profil | Po 28.5.2012 15:57:45

                  Čekura >> no tak to vypadá že budu muset začít zkoušet aby se něco zadařilo. S tím pocitem že nic člověk neumí to mám taky občas se jakš takš daří a z toho přijdu k vodě a přijde mě že mám nahozený v mrtvým moři. Jak bude nějaký úspěch tak dám vědět, dík.

                    Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 15:56:14

                    Tak se u nás zatáhlo jak před koncem světa,vítr jak blázen.Spadlo deset kapek a zase hov..A už nefouká ale zataženo je furt,tak snad už příjde pořádnej slejvák,aspoň přes noc ale vytrvale.Poručíme dešti ,větru.... :-),nebo néé?

                      NStarc55 - Profil | Po 28.5.2012 15:35:39

                      Zedtu >> Ty články jsou fakt dobrý, máš je najitý za minutu. Po jejich přečtení se už nemusíš nikoho na nic ptát. A zkušenosti získáš jedině lovem. Někdy je lepší se neptat a hledat na mrku, když tě zajímá konkrétní ryba. Když se ptáš, tak si mnozí vtipálkové začnou hned dělat srandu a ironizují. Ale to k MRKu patří nějaký ten vtípek. Tak ať berou ti hadi.

                        Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 15:28:26

                        Zedtu >> Ahoj ,opravdu v tom nehledej nic složitýho .Běž k vodě a prostě nahoď na rousnicu.Jo a nezapomeň,v jednoduhosti je síla :-)))

                          NZedtu - Profil | Po 28.5.2012 15:26:23

                          Starc55 >> díky za nasměrování jdu hledat ty články

                            NZedtu - Profil | Po 28.5.2012 15:22:37

                            pajagogo >> chtěl jsem jenom abych se měl čeho chytit, na hadech jsem ješte nikdy nebyl tak jsem chtěl nějaký informace do začátku díky

                              NZedtu - Profil | Po 28.5.2012 15:18:50

                              dada11 >> Díky za rady ještě jsem hady nechytal tak se mám aspoň čeho chytit, snad se něco povede. Jestli něco chytím tak dám vědět.

                                Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 14:39:52

                                S&F - pescador >> Tak to jsme na tom stejně , mně si dal do ignorovaných nějakej strejka ,takže mám taky jednoho příznivce :-)

                                  NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 14:37:21

                                  dada11 >> Tak to opravdu nevím ... :-) bylo to bráno obrazně.
                                  Kolega casty to vyřešil,že si mne dal do ignorovaných.Zjistil jsem to tak ,že nemůžu reagovat na jeho zápis ... Tak mám prvního "ignoranta" :-)))

                                    Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 14:31:53

                                    S&F - pescador >> Toho tady udělá každý ze sebe sám.Kdy sem ho udělal ze sebe já :-).

                                      Ncasty - Profil | Po 28.5.2012 14:00:17

                                      S&F - pescador >> ja řady znam dokonale a ne že by měl ale musi je znat každy rybař tak to nemusiš citovat

                                        NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 13:56:02

                                        casty >> Jak vidíš tak ne .... a blbce ? Toho tady udělá každý ze sebe sám.Ostatně jsi to nyní tady předvel ....
                                        A BP ? Ano. Ty musí nebo měl by znát každý rybář a je to základ .... nebo ne ?