Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ncasty - Profil | Po 28.5.2012 13:48:05

S&F - pescador >> viš co se mi nelibi,tvoje arogance.Opisovani řadu,to si dělaš srandu ty musi znat každej rybař tak tady nedělej z lidi blbce

    Ndada11 - Profil | Po 28.5.2012 12:58:22

    Paul Delpiaz >> Slyšel sem že lezou na hrách.:-)))

      Npruhac - Profil | Po 28.5.2012 12:40:27

      moris >> Dík.

        Nmoris - Profil | Po 28.5.2012 12:29:38

        pruhac >> No vidíš a zase hadi přišli..... Teď gratulace já Tobě :-)

          NMerza - Profil | Po 28.5.2012 12:02:42

          Paul Delpiaz >> Úhoři prý nejdou když je jasno a padá rosa, tak to j ekonečnáá

            Npruhac - Profil | Po 28.5.2012 10:51:13

            S&F - pescador >> Jo tohle znám,Snažím se to dodržovat,napsal jsem to špatně,byly změřeni odhadem a nebu psát do povolenky nepravdivý údaje.Zapsal jsem po ulovení prvního druh a na konci počet kusů dva.Sumečky jsem zapisoval taky tak.Teď po přesném změření dopíši míru.Měli 87,89cm takže podmírový asi určitě nebyly a nikomu ani ničemu si myslím to neublížilo.Jen jsi mi zase ukázal že dávat sem výtahy z RŘ je stále in.Než bych to sem dal já tak bych si šáh do svědomí jestli jsem sám vždy a všude dodržoval RŘ a pak bych někomu psal.Jinak dík za reakci.

              Nfrost862 - Profil | Po 28.5.2012 10:41:10

              Tu ten had:-)

                Nfrost862 - Profil | Po 28.5.2012 10:38:44

                Tak včera dobrý ve 22:15 přišel jeden kamošovi 70ka a pak sme to museli zabalit kur......tak škoda,taky nás pěkně vyplašil jelen,krásnej,bohužel sem ho nestačil blejsknout....úhoř šel spátky,domluvili sme se s nim,že tam přijedem zase v pátek tak ať přizve partu:-)))

                  NStarc55 - Profil | Po 28.5.2012 10:34:01

                  dada11 >> Ne, ne. Možná jsme se někde na rybách potkali.

                    NStarc55 - Profil | Po 28.5.2012 9:28:35

                    S&F - pescador >> Taky sem se podíval komu se ten tvůj dobrej zápis nelíbí a taky nechápu proč. Když dá na takovouto reakci nelíbí, měl by říct taky proč. Uvidíme. Čau.

                      NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 9:21:13

                      Starc55 >> Já si myslím,že tyhle základní pravidla by měl každý rybář znát a respektovat. Nechápu co se na tom mém zapisu nicku casty nelíbí .... Ale ono je to snadnější pak nadávat na organizace popř. důchodce.

                        NStarc55 - Profil | Po 28.5.2012 8:47:31

                        S&F - pescador >> Tak, tak.... , souhlasím.

                          NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 6:52:07

                          pruhac >> .... ,hadi neměřeni ale nejmenší sumeček má 24cm.Zejtra podám info o mírách hadů,ale jedlí jsou na 100%.Konečně úspěch. - (pruhac copyright)
                          Tohle ti nic neříká ?
                          Přisvojené ryby osoba provádějící lov zapisuje nesmazatelným způsobem do povolenky k lovu, do které uvede datum, číslo revíru, druh ryby, její délku a hmotnost. Přisvojené druhy ryb uvedené v odstavcích 2 a 3 zapisuje osoba provádějící lov bezprostředně po jejich ulovení. Ostatní druhy ryb zapisuje po skončení nebo přerušení lovu před odchodem od vody.

                            Npruhac - Profil | Po 28.5.2012 1:36:00

                            a ještě jedna.

                              Npruhac - Profil | Po 28.5.2012 1:35:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdarec,tak asi ti hadi čtou taky tuhle diskusi,protože dneska novej revír:řeka nežárka,chytáno na plavaou,celá rousnice dipovaná dipem od kamaráda,zásek hned po potopení splávku,6 záběrů potopení splávku=6ryb na břehu(v kýbli),hadi neměřeni ale nejmenší sumeček má 24cm.Zejtra podám info o mírách hadů,ale jedlí jsou na 100%.Konečně úspěch.

                                NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 23:42:32

                                No a jinak jsem dneska vyndal jednoho kapra 43, okouna, karase a dokonce jsem si sáhnul na candáta, mohl mít tak 45. Ale hadice jsou pro mě letos asi tabu.

                                  NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 23:37:22

                                  Zedtu >> Hlavně si uvědom že budeš chytat blízko vázek, do kterých ho nesmíš pustit jinak o něj přídeš, takže prut spíš tvrdší, vlasec okolo 0,25 neboj se použít i silnější, čihátko taky může být těžší, úhořovi to zase tolik nevadí a nebudou ti to tolik tahat kapři a jiná žoužel, která chce jemnější sestavu. Naopak velice dobře rozpozná když nástraha smrdí čím nemá, tak bacha od čeho máš zapatlaný ruce, rouska s příchutí jahody mu moc nepojede, zrovna tak když ti budou ruce smrdět od cigaret (což je i můj problém). No a tak by se nechalo pokračovat dál, někdo něco přidá, někdo se tomu co jsem napsal zasměje, protože má jiný zkušenosti a řekne že to zbytečně komplikuju, chce to prostě vzít nějaký základ a ten si potom systémem pokus - omyl doladit podle sebe.

                                    NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 23:08:24

                                    Stanley88 >> jj, improvizuju stále a rád, nebaví mě sedět u vody a držkovat že to nic nedělá, naopak mi dělá moc dobře když ostatní vrčej že já chytám a oni nic. Takovej asi trochu exhibicionista. Bohužel s úhořema a se sumcema mám pocit že spíš nic neumím.

                                      NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 23:01:07

                                      Paul Delpiaz >> Táta říkával že nejlíp jdou když kvetou švestky.

                                        NLeorim - Profil | Ne 27.5.2012 21:05:59

                                        Paul Delpiaz >> já jsem zase někde četl že uhoři berou když kvetou kaštany a šeříky-podle mě je to hlavně o tlaku...