Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Ne 27.5.2012 15:12:08

Leorim >> Tak dneska od 04:00-08:00 na přehradě.Byl jsem pod Koněšínem,chytnul jsem kapra asi 40cm,bolena asi 50cm na rohlík z hladiny,jinak na rousnicu ani drb.Pak sem se asi v devět přesunul na Markovku,chytal sem na rousnice a na kukuřicu,ani potach až do 12:00, pak sem se vzteknul a jel domů.Ryby mi natrhly pr..... ,ale bylo pěkně.Poslední zhruba tři týdny mi to vůbec nejde,je to nějaký zapeklitý :-)))).Jinak ty fotky těch úhořů co tady mám, jsou z Markovky všechny.Nejvíc mi to tam šlo od 30.4--8.5,od tý doby je to celkem býda.

    Npruhac - Profil | Ne 27.5.2012 13:43:31

    Tak včerejší noční pokus=0,dneska od 4:00 do 11:00 jedno hádě tak 25cma jedna ryba co se na 0,25 nenechala ani popotáhnout.Nežerou asi.Dneska to u nás vypadá na pořádnou buřinu tak jdu nejspíš na poslední pokus,protože práce mi asi další nedovolí a pak budou dravci.Sumčáky už se na mě ve stojanu smějou i ve snu.Dneska zkusim řeku Nežárku.Kdyby to tam někdo znal a poradil budu rád.Jedu hned pod Stráž.Snad se něco konečně povede.

      Nfrost862 - Profil | Ne 27.5.2012 12:14:02

      Tak dneska du na další pokus,tentokrát zasednu pod jez,tak sem zvědav...trochu se zatahuje,eště by mohlo trochu sprchnout a snad se zadaří.....

        NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 11:47:53

        Stanley88 >> Samozřejmě to bylo rýpnutí, ale myšlené v dobrém, doufám že jsem tu tím nikoho nenas..l, to bych opravdu nerad. Opravdu dobrá diskuse!!!!

          NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 11:43:49

          Finnnp >> Bohužel i na MRKu se stává že v některých diskusích na tebe vůbec nereagují, nebo na dotaz odpoví že ta otázka už tu několikrát byla a máš si to najít jinde, specielně některé carp diskuse, tam jsem po přečtení příspěvků raději ani dotaz nedával. Holt někdo je top rybář a baví se jen se sobě rovnými, ostatní jen obtěžujou.

            NStanley88 - Profil | Ne 27.5.2012 10:37:38

            Také udělám zápis:-)) 5 vycházek a jsem na nule:-)) minulý rok byl pro mne daleko přínosnější... Asi to bude řekou, kterou jsem změnil.... Jak tak čtu, tak nám to teprve začne. Nežerou skoro nikde a pak to budou dohánět. CHCE TO HODNĚ DEŠTĚ:-))

              NStanley88 - Profil | Ne 27.5.2012 10:34:45

              Čekura >> Pokud jsi to myslel v dobrém, tak ti mohu jen říci, že jsem tuto diskuzi zakládal právě kvůli těmto důvodům:-)) Z minulého roku se na stejné otázce sešlo spousta příjemných lidí a v tom duchu to musí pokračovat ( hodně těch lidí, tu zde je).. Sám jsem rád, že se zde nikdo nenadřazuje a i při opakovaných otázkách, slušně odpoví:-)

                NFinnnp - Profil | Ne 27.5.2012 10:11:31

                Čekura - jsi na MRKu.

                  NČekura - Profil | Ne 27.5.2012 9:38:00

                  Teda když čtu tuhle diskusi, tak si připadám jak na jiný planetě, kapr ja branej jako plevel, doporučujou se tu místa kam chodit a nikdo mě neodbejvá že se sem nemám co sr.. že je to jen pro fajnšmekry. Opravdu palec nahoru!!!!!!!!!!

                    NFinnnp - Profil | Ne 27.5.2012 9:04:38

                    Z nějakého důvodu hadi nikde nejdou.U nás na nesvazovém rybníku se jich dá chytit třeba dvacet za večer,ale poslední týden vůbec nebaští.Z ničeho nic jim pak rupne v kouli a jdou jeden za druhým.

                      NLeorim - Profil | Ne 27.5.2012 8:13:15

                      dada11 >> čau jak ti kolega doporučuje klihárnu tak ta není vůbec špatná taky tam jezdím a hady tam mám taky chicený ale jenom do 70 vím o rybářovi kterej tam drapl 92 a to fakt nekecám(: Mimo hady tam jezdím na candoše ale minulou sezonu se mi tam nedařilo dost mleli s hladinou): Když tam pojedeš tak zapomen na chytání na policajta ten ti bude jezdit nahoru a dolů podle toho jak budou hejbat s hladinou...bohužel tohle je tam trochu problém a někdy mě to tam pěkně sere... pokud tam někdy přijedeš a bude tam chybět třeba metr vody což se tam stává, tak to otoč a jet rači na markovku nebo někam dolů nemá to za tohoto stavu vody cenu ryby spolu s klesající hladinou sjedou po proudu ne všechny ,ale věčina-hadi tam asi projedou ale candoši kapři atd marnost...co markovka jak ti to tam de?

                        Ndada11 - Profil | Ne 27.5.2012 3:16:57

                        Starc55 >> Jsem z TR.

                          Nkiller1 - Profil | Ne 27.5.2012 0:54:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak rekapitulace dnešního nočního lovu je: jedna kanicka cca 45 čísel, 2 jízdy posrany a pár drbancu. Sice nic moc, ale sem spokojenej:-))

                            NStarc55 - Profil | So 26.5.2012 21:57:47

                            dada11 >> Pod Koněšínem je to podle mě na úhoře už dost rozlehlá voda, i když pod Halířkou ani ne. Nahoře je vymleté koryto, líp ty hady najdeš. To je snad jediná výhoda, protože had se dá chytit všude, ale nahoře je to snadnější. To je ale jen moje zkušenost. Ať ti koušou a když tak dej vědět jak jsi dopadl. Chystám se tam taky zajet.
                            P.S.: podle jména jsem si myslel, že jsi z TR.

                              Ndada11 - Profil | So 26.5.2012 16:19:25

                              Starc55 >> Moc to tam neznám,myslel sem pod Koněšín.Proč myslíš že právě pod klihárnu nebo pod dráty?

                                NStarc55 - Profil | So 26.5.2012 14:11:05

                                dada11 >> Šel bych pod klihárnu nebo až pod splav pod dráty.

                                  Nkiller1 - Profil | So 26.5.2012 11:51:18

                                  pruhac >> :-)))

                                    Npruhac - Profil | So 26.5.2012 11:49:39

                                    killer1 >> Doufám,ale jestli to bude jako ty poslední vycházky,tak pruty na ouhoře uklidím a budu se těšit na cinkání rolniček,tam je aspoň trocha toho adrenalinu i když nepřijde záběr.:-):-)

                                      Nkiller1 - Profil | So 26.5.2012 11:43:47

                                      tak jak to vidíte dneska večer, budou brát?:-)))

                                        Ndada11 - Profil | So 26.5.2012 11:01:16

                                        Ahoj dneska ráno kromě tří okounů a jedný ploťky totální nula.Jak už sem psal, asi se dám na včely :-).Za posledních 14dní sem o hada nezavadil,zejtra chci zkusit Dalešice ,tak snad velká voda přinese trochu štěstí,jinak už fakt nevím.