Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Npruhac - Profil | So 26.5.2012 10:56:35

moris >> tak to gratulace,já o hada už nezavadil snad 14 dní.

    Nmoris - Profil | So 26.5.2012 10:54:56

    Já včera jednoho kapř 46 a úhoř 73 cm .Zatím můj největší :-)

      Npruhac - Profil | So 26.5.2012 10:42:06

      Ahoj,tak včerejší snaha se minula účinkem.Jak píše čekura,jeden kapř,jeden okounek a dva netopíři.Had ani jeden.Asi fak přejdu na ty motý.:-)

        NGeorgino - Profil | So 26.5.2012 9:31:41

        lakoc >> Ahoj, feeder a úhoři není dobrá kombinace

          NČekura - Profil | So 26.5.2012 0:04:06

          Zdar haďáci. Tak jsem zase dopad jak sedláci u chlumce, za celej večer 1 záběr- kapřík tak 45 cm, jinak ani drb. Asi se dám na lov poslanců, ti prej berou pořád! :-)))

            Nlakoc - Profil | Pá 25.5.2012 19:40:00

            ahoj hadolovci, už tu ten dotaz jednou byl, také bych potřeboval pradit jak chytáte hady na feeder a jak nastražujete rybičky a jak velké, díky za radu na feedru jsem začátečník.

              NGeorgino - Profil | Pá 25.5.2012 18:52:14

              pruhac >> Docela to šlo, za chvíli to jdu zkusit zas

                Ndada11 - Profil | Pá 25.5.2012 18:42:12

                pruhac >> Připojuji se k přejícím.Já jdu zkusit štěstí zejtra ráno.Tak snad se zadaří.Poslední dvě vycházky nedopadly ,tak snad se zadaří teď.

                  Nfrost862 - Profil | Pá 25.5.2012 18:35:23

                  pruhac >> j aj já přeju:-)

                    Npruhac - Profil | Pá 25.5.2012 17:15:39

                    Kalužmistr >> Doufám,snad to půjde.Počasí vypadá dobře tak uvidíme.

                      NKalužmistr - Profil | Pá 25.5.2012 11:18:42

                      pruhac >> Tak hodně štěstí v lovu hadů.

                        Npruhac - Profil | Pá 25.5.2012 9:26:38

                        Kalužmistr >> Tak aspoň jeden.Já se chystám dneska,tak uvidim.Snad budu mít štěstí:-)

                          NKalužmistr - Profil | Pá 25.5.2012 9:05:39

                          Podávám hlášení z včerejšího nočního lovu. Dva sumci jeden kolem 25cm a druhej asi 80cm kterýho jsem si krásně povodil až mě bolela ruka, jeden úhoř 65cm. Konec hlášení.

                            NKalužmistr - Profil | Čt 24.5.2012 9:35:54

                            Tak včera večer jeden kapřík a jinak nic ale bylo krásně.

                              Npruhac - Profil | Čt 24.5.2012 7:58:03

                              Georgino >> Tak jak jsi včera dopadnul?

                                NGeorgino - Profil | St 23.5.2012 20:42:29

                                Jsem na nich, zatim berou krasny plotice kolem 40cm, dnes cejtim ze to pujde :-)

                                  NPaul Delpiaz - Profil | St 23.5.2012 15:38:09

                                  Stanley88 >> jenomže tady se dosypavaj snad dvacetkrát do roka a na to by už ani břehy nestačily :D

                                    NKalužmistr - Profil | St 23.5.2012 15:19:15

                                    Stanley88 >> Snad letos to bude lepší, jak začne vláčka tak pruty jdou na rok zase do sklepa ale ještě musím vyzkoušet řeku.

                                      NStanley88 - Profil | St 23.5.2012 15:11:12

                                      Paul Delpiaz >> házej je do křoviska:-)))

                                        NPaul Delpiaz - Profil | St 23.5.2012 15:01:31

                                        nevim co s tim, ale mě se tam vždycky pověsí plevelnej kapř :/