Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NStanley88 - Profil | St 23.5.2012 14:46:30

Kalužmistr >> No, nidko si to nezaslouží po těch letech, jako ty.

    NKalužmistr - Profil | St 23.5.2012 10:18:43

    Včerejší počasí mě vytáhlo na hadice a takto jsem dopad. Tři záběry z toho dva sumci kolem 45cm a jeden úhoř 70cm takže dobrý.

      Nnitram salhyv - Profil | St 23.5.2012 9:30:29

      Když jsem včera viděl to počasí, tak jsem musel vyrazit na hady. Jizera se k večeru po dešti ještě přikalila, takže supr podmínky. Výsledek byla jedna tkanička, pak jedem cca 65 cm, k tomu kapřík cca 40 cm, jeden utržený kapr + několik netrefených záběrů. Takže napoprvé to nebylo nejhorší.

        Ntonouš - Profil | Út 22.5.2012 23:07:05

        tak sem ted dorazil, z novýho fleku a ani záběr, přitom to po tý bouřce vypadalo tak slibně..

        ale aspoň lov rousňáků byl úspěšnej..mám zase zásobičku tak na měsíc:-)

          NČekura - Profil | Út 22.5.2012 21:11:56

          U nás taky slejvák jak hrom, ani prach se nenamočil.

            Ndada11 - Profil | Út 22.5.2012 21:04:30

            Tak u nás asi pětiminutovej "spršánek".Ale podle toho co se hnalo to vypadalo na konec světa , no a zase houno.Takže moc nadějně to nevidím.

              NStanley88 - Profil | Út 22.5.2012 18:59:12

              dada11 >> Přesně, přesně, voda je pod stav a může být sebe lepší dusno a úhoř nepůjde... I žoužaly nelezou v noci ven.... chce to pořádnej hodinovej ceďák,,, aspoň

                Ndada11 - Profil | Út 22.5.2012 18:07:32

                Tři dny je u nás zataženo a nic.Tak snad příjde na víkend pořádná průtrž,jinak to bude o ničem.

                  NKalužmistr - Profil | Út 22.5.2012 16:57:10

                  Včera večer pokus o hada na louži a pánpvé od 20.00 do 24.00 ani potah ale dnes to bude tutovka teda snad, je po přeháňce a budou snad kousat.

                    NGeorgino - Profil | Út 22.5.2012 16:21:59

                    tonouš >> To byly časy nejlepší :-) Vrátil bych to hned

                      NGeorgino - Profil | Út 22.5.2012 16:19:50

                      Merza >> Nejdůležitější je chodit tam kde jsou :-) A pak je to jistota, ne pokaždý, ale někdy určitě

                        Ndada11 - Profil | Út 22.5.2012 15:59:00

                        Merza >> Běž kam uznáš za vhodné ,hadi buď berou nebo neberou.A když berou tak ti zabere na obouch místech.I když já osobně bych šel kde už sem jich pár pochytal.

                          NStanley88 - Profil | Út 22.5.2012 15:45:27

                          Merza >> Na druhou stranu, na jednom místě chytat celý rok a chytit nejde.. chce to více míst... Místo není nekonečné..

                            Npruhac - Profil | Út 22.5.2012 10:54:35

                            Merza >> Šel bych tam kam mě to víc táhne,takže asi tam co už jsem chyt.

                              NMerza - Profil | Út 22.5.2012 10:23:32

                              Ahoj chtěl bych se zeptat, mám jeden flíček kde jsem už vytáhl 2 přes 80 cm úhoře a dnes to opět vypadá na dobré počasí ale mám dilema, mám toto místo kde nevím co je ve vodě ale chytl jsem je tam a potom mám místo kde vím, že leží asi metr na metr balva (kámen) jak chcete, kde by mohla být větší šance a nebo jinak je u toho kamenu vůbec nějaká šance? Je to blbý dotaz ale i takové existují.. Nevím na které místo abych si pak neřekl radši jsem měl jít tam a naopak...
                              Díky Miguel

                                Ntonouš - Profil | Po 21.5.2012 23:18:30

                                Georgino >> jak ty vlastně žiješ? dodělal si ten peďák?
                                kurňa to byly časy...:-)

                                  Ntonouš - Profil | Po 21.5.2012 23:16:08

                                  Georgino >> já mám taky řeku rači, ale nestojí to na ní za moc. byl sem párkrát a jak řikáš, hlavně malý...chodim ted na písáky a tam to jde...

                                    NGeorgino - Profil | Po 21.5.2012 23:05:47

                                    tonouš >> Chodíš na řeku nebo na stojáky? Já radši vždycky na řeku, ale úhořů tady na řece pomálu a hlavně malý

                                      Ntonouš - Profil | Po 21.5.2012 22:59:22

                                      Georgino >> čau...kdepak, chodim tady u nás...a úhoř je jediná ryba, kterou chytám pravidelně:-)

                                        NGeorgino - Profil | Po 21.5.2012 22:51:24

                                        tonouš >> Ty ses odstěhoval z východních čech? Tady byl totiž úhoř spatřen naposledy v minulým tisíciletí :-)