Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ntonouš - Profil | Po 21.5.2012 22:43:14

Kuny8 >> všichni úhoři, který sem za posledních 14 dní kuchal (bylo jich 7) tak v sobě měli housenky a různý červy..jako oni na to určitě pudou, ale budeš mít daleko víc záběrů od jiných ryb..

jinak ted sem se vrátil od vody, povedl se jeden malej had, tak 50cm a jeden pěknej kapr tak 50cm:-)

    Npruhac - Profil | Po 21.5.2012 20:23:36

    Taky bych vyrazil ale noční směna tomu moc nenahrává.:-(začíná se to tu zatahovat,teplota pořád 20stupňů,tak snad to vydrží do pátku.

      NČekura - Profil | Po 21.5.2012 19:23:04

      Vypadá to že se něco žene, chtělo by to vyrazit, jenže nemám ani rousku a hnojaček tak na tři nahození. Ke všemu ve 3,30 vstávám do roboty, takže to dneska vzdávám, jestli zaprší tak asi radši půjdu doplnit žížalstvo na víkend.

        NČekura - Profil | Po 21.5.2012 19:13:05

        Děkuji za uznání. Jinak ty včely mají i výhody, např. si můžu vedle úlu rozbalit slunečník, uvelebit se v křesílku, načnout pivsona a koukat jak maká někdo jinej! Soused to tak dělá, a má těch včelstev nejmíň 20, to pak musí bejt hodně dobrej pocit! :-)))

          NP.Pampalini - Profil | Po 21.5.2012 10:36:19

          Já jsem byl včera na Jizeře a od sedmi do deseti večer to ani nekouslo. Teda když vynechám komáry - ti nademnou vyhráli, neb mě žrali celý večer...

            NKalužmistr - Profil | Po 21.5.2012 9:03:15

            Nazdar hadovníci. Včera večer jsem provedl hadilov a dopadlo to takto, jeden okounek a jeden cejn kolem 50cm. Asi o půl jedenáctý krásný záběr a po záseku začala řvát brzda jako kráva a pořád to táhlo jak lokomotiva že to nešlo ani otočit, dvakrát se to pláclo pod hladinou, prostě jsem neměl nárok asi po deseti min. se ta obluda vyhákla. Myslím že to byl veliký kapr nebo fousatej. Úhoř žádnej.

              Nadraj.x - Profil | Po 21.5.2012 8:02:09

              dada11 >> Já byl včera taky od šesti a seděl jak vymalovanej. O půl jedenácté jsem to chtěl zabalit ale před půl přišel záběr a úhoř kolem 60. Pak mi ještě jeden upadnul a jeden pěknej záběr jsem prodrbal. Letos je zkouším prvně na feeder, tak to nemám ještě "vychytaný". Někdy to chce vydržet.

                Npruhac - Profil | Po 21.5.2012 6:54:28

                dada11 >> To jsem si taky říkal,ale oni včely vyjdou tak nastejno.Spousta času kolem toho a výsledek nejistej.Radši budu do podběráku chytat motýli,aspoň ho konečně pořádně využiju.:-)

                  Nkoci-7 - Profil | Ne 20.5.2012 22:43:19

                  Čau, chtěl bych se zeptat na jak velké rybičky chytáte úhoře? Dáváte jí normálně na jednoháček? Nepoužíváte na návazce třeba pletenku nebo tak něco, kdyby zabrala štika? Já je zatim zkoušel loni na rybku párkrát a neměl jsem ani drbanec :( A sekáte hned po záběru nebo je necháte chvilku jet ?

                    NKuny8 - Profil | Ne 20.5.2012 22:39:04

                    Dnes jsem si řekl, že na ně půjdu, vydal jsem se, ale došly mi žížaly. Bez nich to nejde a tak se jelo domů xDDD Skvělí počasí, skvělá voda a dopadlo to takhle. Na příště se už těšim a lépe připravim ;P Co myslíte, dalo by se chytat ještě na něco? kromě rybiček po zahájení, nic mě nenapadá, možná tak červi, ale nevim ;)

                      NČekura - Profil | Ne 20.5.2012 22:23:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      dada11 >> Skvělej nápad! Já se přidám! :-)))

                        Ndada11 - Profil | Ne 20.5.2012 21:59:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zdarec teď sem přijel od vody.Absolutní nula, ani záběr .Seděl sem tam od šesti do teď a ani potach,asi se dám na včely :-)

                          NČekura - Profil | Ne 20.5.2012 21:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          raušík >> Tak tomu vo..vi uvažte na nohy tvárnici a šup s ním do vody, ať maj amíci co cucat, nic jinýho nezaslouží.Okolo Kolína je to jako mor, na žížalu tam visí téměř okamžitě, a na některých vodách sežerou i chleba nebo kolínka, loni jsem je chytal i na třešně. Kdyby měli aspoň 30-35 cm. tak se nechaj vzít, jenže to je většinou okolo 20 cm a na porci by jsi musel mít aspoň 4, ikdyž teda uzený jsou delikatesa.

                            Ndada11 - Profil | Ne 20.5.2012 11:29:08

                            Zdarec tak jsem dneska ráno nebyl nikde.Včera sem se při hokeji trošičku přivožral a šel sem spát až ve dvě ráno , tak to zkusím dneska večer a uvidíme.

                              Npruhac - Profil | Ne 20.5.2012 10:22:35

                              Tak ráno to bylo lepší,jedno hádě,a 5 kapříku.Snad příští tejden,dám jim teď klid tak uvidíme.

                                Nfrost862 - Profil | Ne 20.5.2012 9:29:35

                                Tak včera ani hádě,ale zas potěšil sumík,tam sem nebyl bezrybka:-)

                                  Nraušík - Profil | Ne 20.5.2012 9:18:29

                                  Čekura >> Byl jsem na našem rybníku nadaleko Plzně jeden nejmenovaný bl..c je tam vysadil a ted když chodíme na hady tak jich chytnem třeba 10.

                                    NDejF - Profil | Ne 20.5.2012 9:15:11

                                    Včerejší pokus o úhoře na Orlíku - 68cm.

                                      NČekura - Profil | Ne 20.5.2012 0:15:22

                                      raušík >> kde jsi byl, na labi? jak jdou trumeni? nebyl by špatnej nějakej přeuzenej

                                        Nraušík - Profil | Ne 20.5.2012 0:04:57

                                        Čekura >> Časově sem vydržel stejně ale já narozdíl od tebe dva sumečky amerycký:)