Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NČekura - Profil | Ne 20.5.2012 0:01:29

Zdar hadaři, nechápu jak to děláte, já jsem letos stále na nule. Dneska od 20,30 do 23,30 ani potah, to se mi dlouho nestalo, že by to za celý večer nevzala ani plotice.

    Npruhac - Profil | So 19.5.2012 23:51:21

    dada11 >> Tak jsem dorazil domu jako začátečník,cca 15 záběrů a ani jedna ryba na břehu.Za tři a půl hoĎky jdu zas,tak už snad.

      NPaul Delpiaz - Profil | So 19.5.2012 20:42:57

      mám tuhle diskuzi tuze rád, protože je tu kapřisko na prutu je tu bráno jako nežádoucí plevel :)

        Ndada11 - Profil | So 19.5.2012 18:03:15

        pruhac >> Pak dej určitě vědět.Já jedu zase ráno tak snad to pude.

          Npruhac - Profil | So 19.5.2012 17:54:20

          Tak,počkám do konce třetiny a jedu je zase zkusit.Ještě že mám tak tolerantní partnerku,že mi bude podávat info.Snad to dnes bude lepší jak včera.

            Ndada11 - Profil | So 19.5.2012 13:38:06

            A toto asi v devět.Fotím jen mobilem tak promiňte kvalitu mých fotek.Díky.

              Ndada11 - Profil | So 19.5.2012 13:36:19

              Ahoj tak doufám že jste dopadli všichni líp jak já.Dneska sem měl jen pět záběrů.A žádná ryba venku.Taková klasika , jízda až k prutu,zásek a nic.Háček oholenej a ryba nikde.Tak aspoň přidám foto dvou fleků kde jsem to zkoušel.Toto je ráno asi v osm.

                Npruhac - Profil | So 19.5.2012 9:05:06

                dada11 >> ty hadi jsou fakt potvory.Seděl jsem až do půlnoci a jen jeden byl na prutě a ještě mi upad tak tři metry od břehu.Krom dvou cejnů35-40cm,tří kapříku45-52cm a ježdíka se nic nedělo.Bylo tam ale pěkně,v půl devátý se uklidnil ten vítr a bylo tam super.Aspoň jsem si vzal jedno kapřisko na dnešní oběd.Večer jdu zas a ráno to prubnu taky.Co Vy jak jste na tom hadobijci?

                  Ndada11 - Profil | Pá 18.5.2012 18:28:27

                  pruhac - 18.5.2012 16:39:40 >Rozhodně dej vědět jak jsi dopadl.

                    Npruhac - Profil | Pá 18.5.2012 16:39:40

                    dada11 >> TAk tak máš pravdu.jdu se oblíct a razim.

                      Ndada11 - Profil | Pá 18.5.2012 16:10:41

                      pruhac >> Držím palce.Hadi jsou svině a lovec musí bejt větší :-)))).

                        Npruhac - Profil | Pá 18.5.2012 15:37:35

                        dada11 >> Já to taky říkám,že bez větru je to lepší(pohodlnější),ale kdybych chytal jen za bezvětří a slunečna,tak bych asi byl celej rok doma.Za chvíli vyrážím a už se nemůžu dočkat.Dneska budu mít jeden klasicky na dno s policajtem a druhej chci zkusit feeder.Snad se mi bude dařit aspoň z poloviny jako Tobě.

                          Ndada11 - Profil | Pá 18.5.2012 15:31:02

                          pruhac >> Vítr nevadí.Jen běž,běž.Chce to chodit,chodit a zase chodit.Já osobně mám raději počasí bez větru.Ale mám vyzkoušený že jim vítr nevadí.

                            Npruhac - Profil | Pá 18.5.2012 14:50:05

                            dada11 >> já jdu dneska tak jsem zvědavej.fouká tu vítr jak blazen,ale je teplo:22 stupnů.tak snad něco přijde.:-)

                              Ndada11 - Profil | Pá 18.5.2012 14:16:13

                              Stanley88 >> Já chodím :-)))).Mě berou.Zejtra jdu ráno zase a v neděli zase.Tak doufám že se zadaří.

                                Ndardajarda - Profil | Pá 18.5.2012 9:16:26

                                Zdravím všechny úhořobijce, musím se s Vámi podělit o úlovek souseda na feder a vlasec 0,14 udolal úhoře 112 cm! Na rousnici a v 11 dopoledne!
                                V sobotu jsem chytil jen dva malý okolo 45 cm a 3 kapříky okolo 35 cm...chce to více teplých nocí a rán.

                                Ať vám to jezdí

                                  Nnovas32 - Profil | Pá 18.5.2012 9:01:35

                                  vcera jsem byl u vody (stojak) od cca 18:30 do 23:30, jeden had na klasickou polozenou, jeden na feeder, navic krasna jizda kapr +/-50 a karas +/-40. bylo nas celkem 5, na hady jsem mel ale stesti jenom ja. zima byla slusna, pri odjezdu 2 stupne. vsechno na rousnici. ale ochlazeni jim evidentne nesvedci, pred dvema tydny ve dvou lidech 10 uhoru za vecer.

                                    Nkudrlinka - Profil | Čt 17.5.2012 23:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    novas32 >> zdarec, letošní nej had přišel na feeder a přišel jsem o něj, hold nešel zvednout ... ( před tím ryby 80+ v poho, ale pokud přijde had o třídu větší, je to o velkém štěstí ho dostat na břeh, ať se daří ;)

                                      Nfrost862 - Profil | Čt 17.5.2012 20:36:34

                                      Stanley88 >> no právě?:-))

                                        NStanley88 - Profil | Čt 17.5.2012 19:38:31

                                        frost862 >> Dobrá otázka.. chodíte, nechodíte? Berou, či ne? Třeba i plzeňskej kraj mi zajímá:-))