- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pevný obal na feeder
Můžete někdo doporučit cenově přijatelný, pevný obal (tubus) na 2 feedery 3,60 / 3 díly? Mám obyč obal, ale rád bych ho vyměnil za pevný, pokud možno celoplastový futrál
Autor diskuse: Aleš D - Profil , 22.4.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
skroby - Profil | Út 26.3.2013 18:59:22
MartinPr >> ten mam vyhlídej,sice je delší než potřebuju,ale auto to uveze,už to mam i domluvený,jen splašit prachy a objednat :-)
1N2A6H1 - Profil | Út 26.3.2013 18:02:46
Rozumim-rozhodne lepsi nez tubusy, ktere se ohnou.Ted jsem na nej taky natrefil pri hledani, ale ta barva je silena!cena vzhledem k tomu kolik tam naladujes prutu je jeste v klidu, ale pro me drahe...
Spis ted hledam nejaky vak, kam narvu tubus,skladaci sedacku-kempingovou, podberakovou tyc, vidlicky a nejake ty organizery, hrazdy, navijaky,skladaci michacky, krmeni, termosku a svacinu.
Proste at mam vsechno na zadech a volne ruce.NEVITE NEKDO O NECEM TAKOVEM ZA SOLIDNI CENU!?
Spis ted hledam nejaky vak, kam narvu tubus,skladaci sedacku-kempingovou, podberakovou tyc, vidlicky a nejake ty organizery, hrazdy, navijaky,skladaci michacky, krmeni, termosku a svacinu.
Proste at mam vsechno na zadech a volne ruce.NEVITE NEKDO O NECEM TAKOVEM ZA SOLIDNI CENU!?
MartinPr - Profil | Út 26.3.2013 17:48:46
Za mě bych ti doporučil něco takového, mám ho sice v červené barvě, ale to na tom nic nemění.
Dám do toho klidně i 8 prutů a nebojím se že by došlo k poškození
Není to nejlevnější, ale pokud máš svoje pruty rád, časem si opatříš stjně takový podobný obal.
http://www.rybolov.cz/pouzdra-na-pruty/vice-komorove/obal-na-pruty-hard-case-sofia
Dám do toho klidně i 8 prutů a nebojím se že by došlo k poškození
Není to nejlevnější, ale pokud máš svoje pruty rád, časem si opatříš stjně takový podobný obal.
http://www.rybolov.cz/pouzdra-na-pruty/vice-komorove/obal-na-pruty-hard-case-sofia
1N2A6H1 - Profil | Út 26.3.2013 17:40:55
Novodurova trubka je nejlepsi, protoze ti muze spadnout, muzes na ni slapat a hlavne- NEOHNE SE! A o to tady prece jde nejvic. Chce to jeste nytnout popruh a nejaky nastrik-tapeta je na pi.u, protoze u vody s tim povalovanim by stejne nevydrzela.
Taky se mi smejou, protoze musim skladat a rozkladat pokazde pruty, ale moc dobre vim proc to tak delam a tech par minut navic me nezabije-proste mam v pi.i!
Taky se mi smejou, protoze musim skladat a rozkladat pokazde pruty, ale moc dobre vim proc to tak delam a tech par minut navic me nezabije-proste mam v pi.i!
vojtabo - Profil | Út 26.3.2013 15:10:32
Nechci zakládat další diskuzi tak hodím otázku sem-jaké pouzdro používáte na dvoudílné feedery aby tam šli uložit i s navijáky?potřebuji něco na 3 pruty s postraní kapsou na ručku případně deštník a zatím jsem nenašel moc vyhovujících.
Hyter - Profil | Út 26.3.2013 14:17:10
Magicstoneman: Ja myslim ze esteticky dojem se da velmi slusne "dotunit"...pohrat si s uzavery a pripadne popruhem, to same s povrchovou upravou....idealni maskacova samolepici tapeta nebo nejaky nastrik a lepsi pevne pouzdro sotva najdes. Uvazuji o vyrobe pro matchku a feeder, ktere nosim ve 3-komorovem pouzdre "na volno". A dost casto se bojim hlavne o ocka....
vendys-vt - Profil | Út 26.3.2013 11:22:32
1N2A6H1 >> Ahoj, mám to taky tak, a dokonce i dva kaprové pruty. Navijáky musíš nosit prostě odděleně a u vody všechno sestavit. Kamarád se mi vždycky směje, ale já si to užívám...
1N2A6H1 - Profil | Po 25.3.2013 20:49:03
Tak co si budeme povidat-obal za 900.- vypada jinak, ale mi to ucel splni a muze se to strcit do vaku na pruty... ...kdyz se to nekomu nelibi...
Ale budu nad tim uvazovat a jak ho vylepsim,dam to sem:)
Ale budu nad tim uvazovat a jak ho vylepsim,dam to sem:)
1N2A6H1 - Profil | Út 5.3.2013 21:53:34
Ja jsem si vyrobil tohle.Pruty vzdy skladam do latkovych obalu-vyhnu se tak poniceni jak ocek, silonu, navijaku a vlastne celeho prutu. Tubus je vyrobeny z odpadni roury prumer 100mm. Na obrazku je videt originalni zatka,ktera lze dokoupit k odpadni roure-ta je zatavena tavnou pistoli "natvrdo" k roure a tvori dno tubusu. Dale je videt zatka, ktera je mam dojem z nejake nutely-postaci jakekoliv vicko prumeru 10cm co drzi pevne na roure.
Do tubusu se vejdou 2 feedery-beast master medium- light multi feeder.
V tomto tubusu jsou opravdu chraneny pred jakymkoliv poskozeni.
Vyrobni cena do 100,- kc pokud toto koupite v obchode-zadarmo pokud si tohle "pujcite" nekde na stavbe.
Do tubusu se vejdou 2 feedery-beast master medium- light multi feeder.
V tomto tubusu jsou opravdu chraneny pred jakymkoliv poskozeni.
Vyrobni cena do 100,- kc pokud toto koupite v obchode-zadarmo pokud si tohle "pujcite" nekde na stavbe.
tucnak11 - Profil | St 2.5.2012 18:16:06
Jovánek >> Kamarade uš mam toho Catchmana ve 145 cm,je super ogarovi isem dal Trabucco 160 cm on stejně ma Match pruty tak se mu lip hodi.
Aleš D - Profil | Po 30.4.2012 10:24:02
Borii >> jo, díky. Tu izolaci už mám koupenou a dneska jdu na to :-)
Borii - Profil | Ne 29.4.2012 14:05:33
Aleš D - >> Jestli můžu poradit, tento problém jsem vyřešil následovně : Nechtěl jsem přijít o možnost mít více úložných komor v obalu. To pochopí asi každý, kdo na ryby nejezdí až na místo autem. Mám klasický trojkomorový obal (značka není rozhodující :-)) v němž jsem dvě komory vyztužil ,,pěnovou trubkou,, Jde o tepelně izolační obal na vodovodní trubky, který koupíš v každé prodejně vodo-topo. Výhodou je úprava zaříznutí na jakoukoliv délku dle prutu - feederu a taky levná cena. Aby mi tři díly feederu v tomto ,,tubusu,, nelítaly na volno, ztahuji je gumičkami do vlasů. Jak je vidět na fotce, není třeba sundávat z feederu ani naviják. Třetí komoru (nevyztuženou) používám na podběrák, trojnožku apod. Snad vám to pomůže v rozhodování. Přeji mnoho škubanců na špičce.
tucnak11 - Profil | Čt 26.4.2012 12:32:58
Jovánek >> To nevadi stači vidličky bo mam Match tašku ot Trabucca a tam vleze všehno co potřebuji.
Jovánek - Profil | St 25.4.2012 15:36:04
tucnak11 >> Jo, ty vidličky se tam vejdou, ale bez fídrhrazdičky.
Pavel S. - Profil | St 25.4.2012 10:42:20
Reznik76 >> taky jsem dlouho,řešil jakej obal a vzal jsem tenhle ve 140cm a jak píšeš je supr absence sucháčů mi vůbec nevadí,hlavně,že tam nacpu 2 navázaný pruty deštník ručku na podběrák a vydličky. Dobře spracovaný pevný obal. Doporučuju.
Červené karty: Marchi.sk
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...

















