Pevný obal na feeder

Můžete někdo doporučit cenově přijatelný, pevný obal (tubus) na 2 feedery 3,60 / 3 díly? Mám obyč obal, ale rád bych ho vyměnil za pevný, pokud možno celoplastový futrál
Autor diskuse: Aleš D - Profil , 22.4.2012 feeder - náčiní, doplňky

skroby - Profil | Út 26.3.2013 18:59:22

MartinPr >> ten mam vyhlídej,sice je delší než potřebuju,ale auto to uveze,už to mam i domluvený,jen splašit prachy a objednat :-)

    1N2A6H1 - Profil | Út 26.3.2013 18:02:46

    Rozumim-rozhodne lepsi nez tubusy, ktere se ohnou.Ted jsem na nej taky natrefil pri hledani, ale ta barva je silena!cena vzhledem k tomu kolik tam naladujes prutu je jeste v klidu, ale pro me drahe...
    Spis ted hledam nejaky vak, kam narvu tubus,skladaci sedacku-kempingovou, podberakovou tyc, vidlicky a nejake ty organizery, hrazdy, navijaky,skladaci michacky, krmeni, termosku a svacinu.
    Proste at mam vsechno na zadech a volne ruce.NEVITE NEKDO O NECEM TAKOVEM ZA SOLIDNI CENU!?

      MartinPr - Profil | Út 26.3.2013 17:48:46

      Za mě bych ti doporučil něco takového, mám ho sice v červené barvě, ale to na tom nic nemění.
      Dám do toho klidně i 8 prutů a nebojím se že by došlo k poškození
      Není to nejlevnější, ale pokud máš svoje pruty rád, časem si opatříš stjně takový podobný obal.
      http://www.rybolov.cz/pouzdra-na-pruty/vice-komorov​e/obal-na-pruty-hard-case-sofia

        1N2A6H1 - Profil | Út 26.3.2013 17:40:55

        Novodurova trubka je nejlepsi, protoze ti muze spadnout, muzes na ni slapat a hlavne- NEOHNE SE! A o to tady prece jde nejvic. Chce to jeste nytnout popruh a nejaky nastrik-tapeta je na pi.u, protoze u vody s tim povalovanim by stejne nevydrzela.
        Taky se mi smejou, protoze musim skladat a rozkladat pokazde pruty, ale moc dobre vim proc to tak delam a tech par minut navic me nezabije-proste mam v pi.i!

          vojtabo - Profil | Út 26.3.2013 15:10:32

          Nechci zakládat další diskuzi tak hodím otázku sem-jaké pouzdro používáte na dvoudílné feedery aby tam šli uložit i s navijáky?potřebuji něco na 3 pruty s postraní kapsou na ručku případně deštník a zatím jsem nenašel moc vyhovujících.

            Hyter - Profil | Út 26.3.2013 14:17:10

            Magicstoneman: Ja myslim ze esteticky dojem se da velmi slusne "dotunit"...pohrat si s uzavery a pripadne popruhem, to same s povrchovou upravou....idealni maskacova samolepici tapeta nebo nejaky nastrik a lepsi pevne pouzdro sotva najdes. Uvazuji o vyrobe pro matchku a feeder, ktere nosim ve 3-komorovem pouzdre "na volno". A dost casto se bojim hlavne o ocka....

              Gimi - Profil | Út 26.3.2013 12:13:16

              Tubus CATCHMAN - C.S. 2 komory - skvělý obal na všechny pruty

                vendys-vt - Profil | Út 26.3.2013 11:22:32

                1N2A6H1 >> Ahoj, mám to taky tak, a dokonce i dva kaprové pruty. Navijáky musíš nosit prostě odděleně a u vody všechno sestavit. Kamarád se mi vždycky směje, ale já si to užívám...

                  1N2A6H1 - Profil | Po 25.3.2013 20:49:03

                  Tak co si budeme povidat-obal za 900.- vypada jinak, ale mi to ucel splni a muze se to strcit do vaku na pruty... ...kdyz se to nekomu nelibi...
                  Ale budu nad tim uvazovat a jak ho vylepsim,dam to sem:)

                    MagicStoneman - Profil | Ne 24.3.2013 21:52:06

                    Ale kde je estetický dojem?)))

                      1N2A6H1 - Profil | Út 5.3.2013 21:59:07

                      2 v 1

                        1N2A6H1 - Profil | Út 5.3.2013 21:57:42

                        Zatka

                          1N2A6H1 - Profil | Út 5.3.2013 21:56:35

                          Dno tubusu

                            1N2A6H1 - Profil | Út 5.3.2013 21:53:34

                            Ja jsem si vyrobil tohle.Pruty vzdy skladam do latkovych obalu-vyhnu se tak poniceni jak ocek, silonu, navijaku a vlastne celeho prutu. Tubus je vyrobeny z odpadni roury prumer 100mm. Na obrazku je videt originalni zatka,ktera lze dokoupit k odpadni roure-ta je zatavena tavnou pistoli "natvrdo" k roure a tvori dno tubusu. Dale je videt zatka, ktera je mam dojem z nejake nutely-postaci jakekoliv vicko prumeru 10cm co drzi pevne na roure.
                            Do tubusu se vejdou 2 feedery-beast master medium- light multi feeder.
                            V tomto tubusu jsou opravdu chraneny pred jakymkoliv poskozeni.
                            Vyrobni cena do 100,- kc pokud toto koupite v obchode-zadarmo pokud si tohle "pujcite" nekde na stavbe.

                              tucnak11 - Profil | St 2.5.2012 18:16:06

                              Jovánek >> Kamarade uš mam toho Catchmana ve 145 cm,je super ogarovi isem dal Trabucco 160 cm on stejně ma Match pruty tak se mu lip hodi.

                                Aleš D - Profil | Po 30.4.2012 10:24:02

                                Borii >> jo, díky. Tu izolaci už mám koupenou a dneska jdu na to :-)

                                  Borii - Profil | Ne 29.4.2012 14:05:33

                                  Aleš D - >> Jestli můžu poradit, tento problém jsem vyřešil následovně : Nechtěl jsem přijít o možnost mít více úložných komor v obalu. To pochopí asi každý, kdo na ryby nejezdí až na místo autem. Mám klasický trojkomorový obal (značka není rozhodující :-)) v němž jsem dvě komory vyztužil ,,pěnovou trubkou,, Jde o tepelně izolační obal na vodovodní trubky, který koupíš v každé prodejně vodo-topo. Výhodou je úprava zaříznutí na jakoukoliv délku dle prutu - feederu a taky levná cena. Aby mi tři díly feederu v tomto ,,tubusu,, nelítaly na volno, ztahuji je gumičkami do vlasů. Jak je vidět na fotce, není třeba sundávat z feederu ani naviják. Třetí komoru (nevyztuženou) používám na podběrák, trojnožku apod. Snad vám to pomůže v rozhodování. Přeji mnoho škubanců na špičce.

                                    tucnak11 - Profil | Čt 26.4.2012 12:32:58

                                    Jovánek >> To nevadi stači vidličky bo mam Match tašku ot Trabucca a tam vleze všehno co potřebuji.

                                      Jovánek - Profil | St 25.4.2012 15:36:04

                                      tucnak11 >> Jo, ty vidličky se tam vejdou, ale bez fídrhrazdičky.

                                        Pavel S. - Profil | St 25.4.2012 10:42:20

                                        Reznik76 >> taky jsem dlouho,řešil jakej obal a vzal jsem tenhle ve 140cm a jak píšeš je supr absence sucháčů mi vůbec nevadí,hlavně,že tam nacpu 2 navázaný pruty deštník ručku na podběrák a vydličky. Dobře spracovaný pevný obal. Doporučuju.

                                          (o)_(o) - Profil | St 25.4.2012 9:48:57

                                          Reznik76 >> ok

                                            Červené karty: Marchi.sk