- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
"Naše Kouzelné Muškaření"
muškaření je krásné a sportovní,ale i v tak krásném odvětví muže být i něco nesportovní a podle vás je to co???Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 6.4.2012 muškaření - techniky lovu
co je nesportovní
A) streamer6%
B) suchá 13%
C) mokrá3%
D) tangsten2%
E) francouz51%
F) booby nymph1%
G) klobouk21%
H) potápivý konec šňůry2%
Od 6.4.2012 hlasovalo 86 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Hyňa - Profil | Po 9.4.2012 20:20:23
medvěd >> Další kompliment! Ještě chvilku a budu si myslet že po Mě jedeš ;)
Výr - Profil | Po 9.4.2012 20:19:41
Hyňa >>hmmmm....a ako vieš že ľudia sa tu: " nedokáží se bavit o ničem jiném, než je politika a jiná lidská špína"....?
Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 9.4.2012 20:16:09
ZN >> ale dosáhl. Počmáral plakáty s politikama.
Hyňa - Profil | Po 9.4.2012 20:15:39
Michal >> Svatá pravda, po této zkušenosti už na žádný jiný server nepůjdu.
Michal - Profil | Po 9.4.2012 20:13:12
Hyňa >> no jo, holt máš smolíka, že na takovouto diskuzi nemáš, takže sem nakráčíš a napíšeš všem, že jsou paka apod., hm, to je podle tebe úroveň, kterou bychom měli potkávat u vody ? když se ti nelíbí, tak jdi na jiný rybářský server nebo to nečti a máš klid ne ?
Hyňa - Profil | Po 9.4.2012 20:09:26
Spíš by jste se měli zamyslet Vy nad tím co tu píšete za pí... ! A jsem strašně rád že u vody nepotkávám přesně takoví Paka jako tady někeří jsou a nedokáží se bavit o ničem jiném, než je politika a jiná lidská špína. Někdy se stydím že jsem Čech.
Výr - Profil | Po 9.4.2012 20:08:25
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 9.4.2012 20:04:18 >> keby sa našlo 10 (100) obdivovateľov čo by verejne ponúkli že tie práce odpracujú za neho...možno by to súd zobral :-)
ZN - Profil | Po 9.4.2012 20:08:17
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 9.4.2012 20:04:18 >>
žádný záslužný čin neudělal. Nedosáhl vůbec ničeho a myslím si, že mu ani o to nešlo. Jediný, co udělal, tak ze sebe blbce.
žádný záslužný čin neudělal. Nedosáhl vůbec ničeho a myslím si, že mu ani o to nešlo. Jediný, co udělal, tak ze sebe blbce.
medvěd - Profil | Po 9.4.2012 20:07:32
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 9.4.2012 20:04:18 >> Ptal jsi se Pikeho jestli si nedělal srandu.Teď si myslím,že si ji děláš Ty
Výr - Profil | Po 9.4.2012 20:05:25
Hyňa >> vidíš ....Myslel si že je to stránka o rybaření a vše co k tomu patří...a tak veľmi si sa mýlil. Nabudúce nemysli.
Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 9.4.2012 20:04:18
Michal >> mě u něčeho, co je v jádru špatný, vlastnický práva nezajímají. Je to stejný jako zničit standartu SS. Udělal záslužný čin.
Výr - Profil | Po 9.4.2012 20:03:13
Mrknato >> tvoje dedukcie sú celkom mylné aby som sa vyjadril zrozumiteľne: Nie, úseky CHaP ja nepovažujem za cestu zo "svazomarasmu"...ani som nikdy nepovažoval.
......preto tiež nerozumiem otázke "Nebo je to zase jinak?
......preto tiež nerozumiem otázke "Nebo je to zase jinak?
Hyňa - Profil | Po 9.4.2012 19:59:14
Ahoj všem. Myslel jsem že je to stránka o ryaření a vše co k tomu patří, ale tady se probírá pilitika a vše co k rybyřině nepatří. Je vidět že je to tu skora samí zoufalec a rádoby rybář, protože jen Hňup, by na této stránce měl probírat politiku. Přeji krásný večer.
Michal - Profil | Po 9.4.2012 19:56:53
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 9.4.2012 19:33:41 >> ne, ten plakát si někdo nechal vyrobit, zaplatil za něj a je to prostě věc, která někomu patří a někdo ji poškodil, to je podstata věci a je úplně jedno, jestli by to soudila soudkyně Langrová nebo Nováková nebo jiná, prostě zničil cizí věc v hodnotě přes 5.000,- a hotovo, to je celé. To nemá s politickým systémem nic společného. Je to stejné, jako kdyby někdo podobně zničil 5000 plakátů na koncept U2 v hodnotě 15.000,-Kč, prostě zničí cizí věc.
Bosanac - Profil | Po 9.4.2012 19:52:13
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 9.4.2012 19:49:33 >> Neni to o plakatech ale o poskozovani cizi veci .
Michal ma pravdu , je to blbec .
Michal ma pravdu , je to blbec .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
12:46Povídání JEN o vázání a muškách 22022
9:16O muškách, umělých 34435
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.










