- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je opravdu lepší method mix do method krmítek než běžná krmítkovka a v čem ?
A nedal by se vylepšit např. rybý moučkou ,olejema atd. to by se přiblížila method mixu ano či ne ?
Autor diskuse: Button - Profil , 31.3.2012 feeder - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
31x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
kukac - Profil | St 18.4.2012 17:51:33
čakal som otázku vzhladom na dátum,mohol by som povedať súkromák ale nie je....časť rieky...zabudnutá mláka,viac nepoviem :)
kukac - Profil | Ne 15.4.2012 0:52:22
už nie prvý raz ho spomienem
http://www.orthodoxcarp.sk/eshop/index.php?main_page=index&cPath=14
spravil som cestíčko z neho a 60,65 cm kapríky,jeden pekný lieň a 75-80 cm kaprík,toho som meral už rovno vo vode a odháčkoval lebo mi došla baterka v mobile ,aj tak jedno,videl som nech ide... lebo som natáčal zdolávačku a pri druhom mi došla baterka...išlo ma poraziť..takú "šoulačku" je niečo neskutočné zažiť.Zajtra,vlastne dnes vložím to video z mobilu.Až som nechápal čo vydrží v takom teréne 0,20 silon od mikada a 12 háčik.Spokojný som s takým lovom ako malé decko..:)Minimum vecí, 1balenie háčikov,broky a plavák spravený pri vode s pálky:)
http://www.orthodoxcarp.sk/eshop/index.php?main_page=index&cPath=14
spravil som cestíčko z neho a 60,65 cm kapríky,jeden pekný lieň a 75-80 cm kaprík,toho som meral už rovno vo vode a odháčkoval lebo mi došla baterka v mobile ,aj tak jedno,videl som nech ide... lebo som natáčal zdolávačku a pri druhom mi došla baterka...išlo ma poraziť..takú "šoulačku" je niečo neskutočné zažiť.Zajtra,vlastne dnes vložím to video z mobilu.Až som nechápal čo vydrží v takom teréne 0,20 silon od mikada a 12 háčik.Spokojný som s takým lovom ako malé decko..:)Minimum vecí, 1balenie háčikov,broky a plavák spravený pri vode s pálky:)
carbox3x - Profil | Pá 13.4.2012 19:51:25
Ahoj. Naprosto souhlasim s predeslim nazorem. Na kvalite krmeni zalezi uplne stejne jako na
nalezeni mista lovu. Se spatnym krmenim nic nedosahnes ani na dobrem miste.
Proto kdyz jedu na ryby mam vzdy dost kvalitniho krmeni,protoze pokud u vody budou sedet
i dalsi rybari kvalita se pak projevi. Zalezi ovsem i natom co dote suche smesi primichas.
Podrcene,naklicene a dobre uvarene konopi-kukurici, sekane rousnice,cerviky, varene testoviny.
A td. Jednoznacne jsou methot mix lepsi a koncentrovanejsi,takze se da bezproblemu
i naredit levnym krmenim. 20 let se krmenim opravdu zabyvam a jednoznacne
preferuji kvalitni krmeni,protoze pak je to u vody rachot.
A to nejen pri feederovani.
nalezeni mista lovu. Se spatnym krmenim nic nedosahnes ani na dobrem miste.
Proto kdyz jedu na ryby mam vzdy dost kvalitniho krmeni,protoze pokud u vody budou sedet
i dalsi rybari kvalita se pak projevi. Zalezi ovsem i natom co dote suche smesi primichas.
Podrcene,naklicene a dobre uvarene konopi-kukurici, sekane rousnice,cerviky, varene testoviny.
A td. Jednoznacne jsou methot mix lepsi a koncentrovanejsi,takze se da bezproblemu
i naredit levnym krmenim. 20 let se krmenim opravdu zabyvam a jednoznacne
preferuji kvalitni krmeni,protoze pak je to u vody rachot.
A to nejen pri feederovani.
tucnak11 - Profil | Pá 13.4.2012 7:52:40
KóĎA >> Kamarade zkušenost a krmeni děla divy samozžejme kvalitni slořeni krmiva tak jak si psal a zkušenost,chytam dost dlouho na Feedr,na orginal pruty Feedr ot 1998 To byl Byron je pravda že byl jisem vlačkař jen zdravi uš neni to ono a hodim sem tam na muchu na Feedr uš přad,A v mojich mladyh klukovskich letach podobalo se to dost Feedru,zestava košik olovo itd bylo stajne jen prut bambus s laminatovou špicou zamozžejme jednu,prut zapihnuty do zemi a špice ukazovala zaběr.No a do tema.Chytal jisem na kvalitni krmeni+zmichane s peletkama 1.5 mm ja jisem chytil 12 kapřyku za hodinku a kamoši po 3 kouskach,a furt se hadali semnou že mam dobre misto cos bylisme od sebe 3 m,tak jisem se nas... a vyměnil sem se s nima mistama,vysledek oni zase velke hovv...o a ja dalših 6 kousku tak v čem to je a to jisem použival jen krmeni v krmitku řadne vnaděni.prakem.
kaprikar164 - Profil | Čt 12.4.2012 20:57:46
Fishky >> Aj chytáš co máš jarní kaprařina na nejmenovaném revíru takto?Já tam jezdím 5 let a zatím žádnej velkej úspěch,jenom pár kaprů kolem 70 cm
Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 19:18:25
Lee-Haney >>
To rozhodně. V dnešní době je to čím dál složitější :-)
To rozhodně. V dnešní době je to čím dál složitější :-)
Lee-Haney - Profil | Čt 12.4.2012 16:40:45
Butchi >> Souhlas.Ale stejně to byl dobrý marketingový krok udělat z mletého zrní bombu a ještě to tak krásně pojmenovat :)
siri - Profil | Čt 12.4.2012 15:51:21
Fishky >> Prizpusobovani (se) momentalnim okolnostem a vice faktorum soucasne je vzdycky slozitejsi. Bez ohledu na to, ze vezme min casu ci fyzicke prace. Nemuzes to srovnavat s necim, co prakticky vzato obsahuje obdobnou slozku 'alchymie', ale pak uz zbyly, byt delsi cas zahrnuje jen nejakou tupou manualni praci. Anebo vlastne muzes, kdyz chces...
Fishky - Profil | Čt 12.4.2012 15:32:19
siri >> jak to že to není totéž? :-) nemůžeš přeci říct, že výroba složité věci trvá hodinu a jednoduché 4 hodiny - v tom by nebyla logika :-)
siri - Profil | Čt 12.4.2012 14:45:38
Fishky >> Zamenujes pojmy jednodussi, resp. slozitejsi - a pracnejsi... Coz neni totez. ;)
Fishky - Profil | Čt 12.4.2012 14:19:15
siri >> tys ještě nikdy doma neroloval 10 kg čtrnáctek, že? vyzkoušej prosím, pak napiš, zda jsi přežil, jak dlouho trvala rehabilitace a jestli do toho ještě někdy půjdeš :-) dělám obojí, boilies i futro doma ze základních surovin, nic nekupuju, na vše mám recept, postup... ale srovnávat koule s futrem, tak do toho bych fakt nešel, resp. mega vytuněný futro mi trvá ani ne polovinu času stejného množství koulí.
siri - Profil | Čt 12.4.2012 14:09:57
Fishky >> Doba pripravy sama o sobe nic neznamena. Na druhou stranu jakmile jsou 'koule' hotovy, zbyva uz jen je nejak vhodne uplacirovat, kdezto s futrem si jeste vyhrajes, bo podle potreby upravujes i nejake jeho vicemene mechanicke vlastnosti, to, jak se bude 'chovat' za momentalnich podminek (hloubka, teplota, proud, zpusob aplikace...). Neni to jen o tom, ze 'dneska to na tyhle koule vubec nejezdi, mel jsem vzit jiny' - jinou prichut, jinou firmu... ;)
mates202 - Profil | Čt 12.4.2012 13:50:09
KóĎA >>
opravdu nechápu, proč se to tu zase naprosto zbytečně hrotí?!.
= je daný dotaz, každý na něj odpoví dle svých zkušeností a ať si to autor přebere dle svého.
Sám rybařím cca 25 let a myslím si, že jsem prošel mnoha etapami vývoje a vyzkoušel vše možné způsoby a co se týká krmení zejména.
Sám píšeš, že záleží na několika parametrech = a o tom to je co funguje třeba tady u mě, nemusí fungovat jinde a pokud se považuješ za zkušeného rybáře = máš předávat zkušenosti méně zkušeným a ne je odsuzovat.
Já sám se rád přiučím novým věcem a vůbec se za to nestydím a já zase rád poradím = pokud mohu.
opravdu nechápu, proč se to tu zase naprosto zbytečně hrotí?!.
= je daný dotaz, každý na něj odpoví dle svých zkušeností a ať si to autor přebere dle svého.
Sám rybařím cca 25 let a myslím si, že jsem prošel mnoha etapami vývoje a vyzkoušel vše možné způsoby a co se týká krmení zejména.
Sám píšeš, že záleží na několika parametrech = a o tom to je co funguje třeba tady u mě, nemusí fungovat jinde a pokud se považuješ za zkušeného rybáře = máš předávat zkušenosti méně zkušeným a ne je odsuzovat.
Já sám se rád přiučím novým věcem a vůbec se za to nestydím a já zase rád poradím = pokud mohu.
KóĎA - Profil | Čt 12.4.2012 13:32:19
HmmmmTakJooooo >> když pominu ten hnuj bez interpunkčních znamének, kterej jsem musel číst dvakrát, abych se pokusil pochopit tvojí myšlenku - nemohu souhlasit. Zkušený rybář na rozdíl od začátečníka dokáže podle aktuálních podmínek a druhu lovené ryby přizpůsobit své krmení, montáž, svojí taktiku lovu apod., tak aby by úspěšný. Proto jeho názor budu brát vážněji než názor začátečníka.
Add rozdíly v krmení jsou. A objektivní. Asi to nepoznáš, když si půjdeš sám zachytat. Ale pokud se vedle tebe posadí dva rybáři s lepším krmením, máš velkou šanci, že ostrouháš.
Samozvaní odborníci? Kde?
Add rozdíly v krmení jsou. A objektivní. Asi to nepoznáš, když si půjdeš sám zachytat. Ale pokud se vedle tebe posadí dva rybáři s lepším krmením, máš velkou šanci, že ostrouháš.
Samozvaní odborníci? Kde?
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64304
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NPickermánia-ultra light fishing49055
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...

















