- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kolik má mít "normální muškař" prutů a jaké nejlépe druhy
rád rozdám poděkování.
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 4.3.2012 muškaření - náčiní, doplňky
kolik?
A) žádnej16%
B) 14%
C) 25%
D) 325%
E) 45%
F) více než pět ale méně než deset15%
G) víc jak deset1%
H) nad dvacet2%
I) asi jako řízek:-))6%
J) do 50ti21%
Od 4.3.2012 hlasovalo 138 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NVýr - Profil | Po 5.3.2012 10:24:27
medvěd >> ty máš 13m odkladačku ?....no to si nechávaš naozaj pekné zadné dvierka :-))
Nmedvěd - Profil | Po 5.3.2012 10:21:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jehla >> psal jsem Ti,že francouz mne vůbec neláká.Na plavanou mám doma dostatek k tomu určených prutů od 3,6m po 13 m dlouhých
Njehla - Profil | Po 5.3.2012 10:18:13
medvěd >> kdyby něco, do 10ti pracovních dnů je tady...na francka (ač ho moc neumim a prakticky nechytám) bych viděl super VP4103 Mag od Viesionů....ani nejni zas tak drahej a je to proutek, se kterým bys v nouzi i zasušil, nemá efekt krávoocasu...nebo si je někdy cestou okolo zajdi vošahat...
Njehla - Profil | Po 5.3.2012 0:28:52
medvěd >> taky to čtyřdíl je, gdě problema? :-) teda ten klasickej NITE, katapult je trojdíl,...viz katalog nebo e-shop---první číslo označení typu u soudruhů od Vision znamená počet dílů...taky jsem to nevěděl...stydím se...ale ani Mildas nevěděl...Klasik nás hodil do reality...něco kolem 80 cm má i s futrálem...
Ncoatnick - Profil | Po 5.3.2012 0:26:55
siri >> sudej pocet je mi take vic sympatickej, ale bylo to za sympatickej peniz, navic jsem si ten prut osahal (sice v jinejch razich a mile prekvapil) a potreboval jsem si hlavne udelat radost.
Jinak nemam zadnej prut pod 9 stop, takze mi asi chybi stouratko na potok a cokoliv nad aftma 9... Osobne bych si momentalne vystacil s 3 pruty 3(10 stop), 5 (9,6stop) a 7(9stop).
A uz placam, letim do hajan.
Jinak nemam zadnej prut pod 9 stop, takze mi asi chybi stouratko na potok a cokoliv nad aftma 9... Osobne bych si momentalne vystacil s 3 pruty 3(10 stop), 5 (9,6stop) a 7(9stop).
A uz placam, letim do hajan.
Nsiri - Profil | Po 5.3.2012 0:02:25
coatnick >> Tady ses! :) A ja se pasiruju s obrazkama z mobilu na net... Lichej pocet dilu odmitam. Ale poradny bidlo na velkou mokrou a tezkou dlouhou nymfu se muze hodit. :)
Ncoatnick - Profil | Ne 4.3.2012 23:51:45
siri >> neco mi rika, ze na palubu letadla se s tim nedostanes..a proto jsem si poridil sedmidil Orvise frequent , kterej meri slozenej jen 49cm. Nevim to sice presne a navic nikam nelitam, ale aspon jsem si to mohl pro sebe zduvodnit. Navic ted jsem se dovedel, ze musim mit dve sestky..
Apropo ta 15 stopa mi sice chybi , ale zatim tim nejak netrpim.
Apropo ta 15 stopa mi sice chybi , ale zatim tim nejak netrpim.
Nsiri - Profil | Ne 4.3.2012 23:14:54
medvěd >> Na cestovani mam sestidily. Mj. i 15' jedenactku, na mokrou... :)
NPike - Profil | Ne 4.3.2012 23:07:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
soliman >> to bych byl ztracen.
Jinak abych vtipálkovi Uxovi přispěl do diskuze, tak mu odpovím, že normální muškař má mít prutů kolik chce, já bych zcela v pohodě vystačil s trojkou a šestkou a proto mám čtyřku a sedmičku.
Jinak abych vtipálkovi Uxovi přispěl do diskuze, tak mu odpovím, že normální muškař má mít prutů kolik chce, já bych zcela v pohodě vystačil s trojkou a šestkou a proto mám čtyřku a sedmičku.
NTOKR - Profil | Ne 4.3.2012 22:57:55
Skoro každý člověk si rád udělá radost novým prutem, či jiným cajkem, ani já nejsem vyjímkou, vždy si říkám tohle koupím a víc zatím nepotřebuji, a do týdne už projíždím stránky a zjišťuji co mi ještě jakoby chybí. takže konečné resumé je, že tolik, aby by sám spokojený ...
NPike - Profil | Ne 4.3.2012 22:55:54
medvěd >> Vy kuci z Hané jste dnes takoví tajemní a jinotajní :-)
Nmedvěd - Profil | Ne 4.3.2012 22:54:13
siri >> v Mongolsku jsem sušil s desetistopou devítkou a šlo to
Njehla - Profil | Ne 4.3.2012 22:51:00
medvěd >> velká suchá a Mildas? to bude něco s prádelnou, ne? :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
19:43NO muškách, umělých 34432
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














