Oprava trnove spojky.

Prosím o radu,jak opravit trnovou spojku na feedru (nový díl se nedá sehnat) Děkuji za pomoc.
Autor diskuse: RS - Profil , 3.3.2012 feeder - náčiní, doplňky

Pstruh27 - Profil | Út 17.4.2012 15:22:12

Hugo Fisher >> Veľmi pekne napísané :-)

    RS - Profil | Po 5.3.2012 19:43:27

    Všem děkuji za nápady... vypadá to že seženu někde trn a pokusím se to nějak zbastlit...:-)))

      jurau - Profil | Po 5.3.2012 16:17:21

      RS >> já jsem ucvakl dveřmi od auta celý spoj. Roztřepené části jsem uřízl až po zdravé. Dolní díl vyšel až u očka. Tam jsem vlepil trn. Konec horního dílu je zpevněný omotáním nití a zatřený epoxidem. Pak už jen zbrousit trn na průměr horního a je to. Vypadá to hrozně, ale vliv na funkci (prutu) to nemá.

        jurau - Profil | Po 5.3.2012 16:08:44

        RS >>

          kaprus - Profil | Po 5.3.2012 6:30:08

          RS >> Leda to nadstavit částí podobnýho dílu, který pásne do toho horního.

            RS - Profil | Ne 4.3.2012 20:31:14

            kaprus >> nemám zkušenosti je to jedinej prut co mám s trnem....

              kaprus - Profil | Ne 4.3.2012 20:16:54

              RS >> šak jo ma to stejný průměry. trn je taky dutej

                kaprus - Profil | Ne 4.3.2012 20:15:40

                RS >>Jaaaj :)

                  RS - Profil | Ne 4.3.2012 20:11:32

                  kaprus >> ale asi má pravdu,koukam na to a je to dutý a nevypadá to na trn...:-(

                    RS - Profil | Ne 4.3.2012 20:10:20

                    kaprus >> Tak to šmiknu a udělám trn...:-))

                      kaprus - Profil | Ne 4.3.2012 20:02:03

                      RS >> Ton neznamená, že když je tam kus nitě namotané, že je tam trn. Trn je zvlášť díl.

                        RS - Profil | Ne 4.3.2012 19:59:31

                        kaprus >> ???

                          kaprus - Profil | Ne 4.3.2012 19:54:32

                          RS >> To neni trnová spojka!!!

                            nofish - Profil | Ne 4.3.2012 19:51:30

                            Rytíř >> jasně, to je mi jasné. Jen zase skoro čtyřnásobná cena. Troj určitě. No uvidí se. Těch adeptů je víc. Však ono to nějak dopadne, kdyžtak vyhrabu stabila nebo rexíka, tam se nemá co rozbít :-)

                              Rytíř - Profil | Ne 4.3.2012 19:48:04

                              nofish >> lepší střeva a chod.

                                nofish - Profil | Ne 4.3.2012 19:44:31

                                Rytíř >> ok, dík. Já se díval na nové spra a bylo jich víc, co se mi líbilo.
                                Upřímně řečeno, chci si být jistý že má smysl kupovat red-arca. Letošek jsem odchytal pokud jde o woby a větší gumy se spro passion když se mi původní naviják rozsypal a stěžovat si nemůžu. Ale přece jenom ta výdrž red-arca bude někde jinde....

                                  RS - Profil | Ne 4.3.2012 19:44:29

                                  Rytíř >> proto jsem neváhal...co jsem se díva, tak nejlevnější je tak 2300peněz...

                                    RS - Profil | Ne 4.3.2012 19:43:13

                                    Rytíř >> hoď sem prosím odkaz na ten Blue....

                                      Rytíř - Profil | Ne 4.3.2012 19:41:19

                                      RS >> hodně pěkná cena,podložíš,to by mě tak netrápilo.

                                        Rytíř - Profil | Ne 4.3.2012 19:40:49

                                        nofish >> takže v první řadě,jakej s wormshaftem nebo bez?Jestli myslíš s wormshaftem,žádný,jedno ložisko a dle mě má blue přijemnější kličku,záleži na pocitu.Bez worshaftu je blue(druhej typ) nižší řada.