- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Noční rybolov není zločin
Dále moderuje: Lee-Haney Profil
Noční rybolov je....
A) nic proti ničemu68%
B) Zločin3%
C) Kriminální čin1%
D) Dopravní přestupek4%
E) Lichva1%
F) krok špatným směrem23%
Od 2.3.2012 hlasovalo 220 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Út 6.3.2012 20:27:16
Nlikin - Profil | Út 6.3.2012 20:26:48
Tak si ten třídní boj veď ve vedení svazu, jak jsem psal já, a pokud jak píšeš ty "Nemám tendence a už vůbec ambice se cpát někam do vedení svazu, neb mám soudnost a hospodaření ani ichtyologii nerozumím, takže bych tam byl na hovno", pak ho nepřenášej sem, mezi většinu běžných rybářů.
Hodně štěstí ve vyvolávání dalších zbytečných hádek.
Nmalamut - Profil | Út 6.3.2012 20:20:33
Nnofish - Profil | Út 6.3.2012 20:11:25
Nmalamut - Profil | Út 6.3.2012 20:08:31
Nnofish - Profil | Út 6.3.2012 19:43:52
Průměrný "svazový rybář" nonstop nevyžaduje. Průměrný "svazový kaprař" taky ne.
To jen někteří jedinci .... (mrk nelze brát jako vzorek rybářské populace. Tady když někdo něco napíše tak se toho další chytí a šíří i nesmysl dále - takhle se postupně "nakazí" velká část).
Nhalipaša - Profil | Út 6.3.2012 19:33:30
Myslím si, že "vyhánět" svazové rybáře na soukromáky není krok správným směrem, to snad může jen ten komu s toho něco kápne.....
Čím víc rybářů bude chodit na soukromáky, tím víc se bude svazových revírů měnit na soukromé.
NChme1da - Profil | Út 6.3.2012 19:03:11
Nnofish - Profil | Út 6.3.2012 18:56:00
NChme1da - Profil | Út 6.3.2012 18:53:14
P.S. k úvahám lze zohlednit alarmující stav ankety.
NLosPafkos - Profil | Út 6.3.2012 18:32:11
Nnofish - Profil | Út 6.3.2012 16:42:12
NGRUPA - Profil | Út 6.3.2012 15:27:53
Jeden kříčí chytat v tahu, protože, bla, bla, bla. Druhý křičí nechytat, protože bla, bla, bla, bla. Jenže obyčejný člověk na všechny argumenty "odborníků" na tohle téma z vysoka kašle. On chce chytat a basta. A s tím už asi pohne jen to, že se tak stane a pak prý nastane něco, co přiměje tu většinu ke změně názoru.... Pořád je to vše jen kdyby atd.
Já jsem byl dřív pro non - stop a nijak extra jsem nad tím nemusel přemýšlet. Dnes už se na to dívám jinak. Netvrdím že jsem proti, ale jen tak to povolit se mi nelíbí. Chce to přesně vymezit co je lov non - stop a za kolik, či za co ( brigáda atd..). Protože třeba chrápat v bivaku není lov. Dát do BP, že si musím jen zapsat po 24:00 novou docházku, je hodně málo.
Pevně věřím, že už je to na téma lovu non - stop, můj poslední vstup. Protože je to pořád dokola to samé... se stejným koncem.
Ať Vám to hrrčííí.......
NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 15:07:46
NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 15:03:13
Neháži všechny do jednoho pytle,ale reailta je stále stejná.To je totiž pořád jen já já já.Vy totiž dokážete omezovat jen druhé,sebe ne.Napiš mi zde prosím co kterýkoliv z vás udělal pro ochranu ryb.Nějaké omezení co omezí i vás samotné.Napiš mi jedinou věc.A K70 pro rybáře co maso kaprů nežerou opravdu omezení není.Chci slyšet jedinou věc na ochranu ryb před rybářema,ne ochrany typu K70 kde nechráníte rybu,ale hračku aby vám ji náhodou někdo neokradl a vy byste si ji už nemohli potěžkat.Řekl bych že nenajdeš nic.Ale plnou hubu keců o ochaně mají všichni.Tohle všechno by nevadilo ničemu nebýt toho že pár jedinců už neví co by, tak mají potřebu tahat na svazovky moresy ze soukromáků.Nemám nic proti soukromým vodám,ale jejich pravidla na svazovce nechci.V dnešní době vyspělosti vercajku už nejste schopni té rybě dopřát ani pár hodin bez nástrahy ve vodě.Nejste,protože vaše rybařina se skládá z lovu ulovit za každou cenu,vždyť o nic nejde,stejně rybu pustíme.Vy jediné co chcete je nepřetržitý hon za rybou.Na jejich ochranu serete.To je realita.
Před x rokama byla rybařina normální lov s pravidlama a dnes?Škoda mluvit.Ta honba přikrmená reklamama původní rybařinu totálně ničí.
Nchip - Profil | Út 6.3.2012 13:08:39
NMANĎÁK - Profil | Út 6.3.2012 11:53:34
A já musim jít makat večer budu na netu tak se kdyžtak ozvu zatim čus
Nccib - Profil | Út 6.3.2012 11:51:19
Kde to žije - všechna témata
22:24NÚprava chodu woblerů. 9
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













