- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Drahota - Nové Mitrovice
Má někdo zkušenosti s tímto revírem? Co je zde za ryby, jaká velikost ryb, popřípadě foto... Díky Petrův Zdar
Autor diskuse: ALE3 - Profil , 27.2.2012 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NALE3 - Profil | St 23.1.2013 20:13:43
Predátor z Drahoty >> ale budu rád když sem budeš psát postřehy a úlovky a novinky a tak :-)
NALE3 - Profil | St 23.1.2013 18:36:06
Predátor z Drahoty >> neboj já tě tam nepolezu :-D stejně jezdim na oba rybníky tak je znam :-)
NPredátor z Drahoty - Profil | St 23.1.2013 14:00:37
jasný,ale oni neznaj moje finty,ale děkuju,asi máš pravdu
NPetan600 - Profil | St 23.1.2013 11:24:41
Predátor z Drahoty >> Neprozrazuj tajemství nebo Ti to tam vychytají...:-)
NALE3 - Profil | St 23.1.2013 11:07:15
Predátor z Drahoty >> no chytal sem jak od čapu tak od rákosí...
NPredátor z Drahoty - Profil | St 23.1.2013 10:52:50
A chytal jste z přehrady?Tam to neni nic moc.Musíte jít na nějaký jiný stanoviště.Nejlepší je to u toho rákosí,tam je dobrá chytačka.A jednou se mi dokonce stalo,že jsem tam chytil u přehrady,tam jak leží ten spadlý strom,štičku kolem 50cm na srkačku.A jsou tam pěkní okouni. :)
NALE3 - Profil | Út 22.1.2013 21:50:44
Predátor z Drahoty >> na Hvížďalce sem byl 1 a nic moc. to drahota to je jiná. tam se dá nachytat ale malý kapříky a dravce sem tam nezkoušel...
NPredátor z Drahoty - Profil | Út 22.1.2013 21:40:51
No jednou jsem tam nachytal s mým tátou za dvě hodiny na foukačku (medovou-super nástraha) asi 10 kaprů, kolem 40cm, je tam tak studená voda a proto tak pomalu rostou.A na vláčku jsem tam nachytal hodně okounů,ale taky nic moc velkýho.
Ale dá se tam slušně zachytat.Jo a chodí tam ještě jeden kluk,který říká že se tam daj ulovit pěkný dravci .
Ale na dravce mám raději revír:Hvížďalka.Ale tam neni tak krásné prostředí jako tam.A hlavně tam nedaleko máme chalupu, takže tam jezdim na kole.Sice je to dost makačka,ale dá se to a okolo je spoustu hub.
Poblíž Drahoty je soukromý rybník ,kde soused chytil 80 cm štiku .Ale tam nechoďte, jinak budete mít broky v zadku. :-)
Ale dá se tam slušně zachytat.Jo a chodí tam ještě jeden kluk,který říká že se tam daj ulovit pěkný dravci .
Ale na dravce mám raději revír:Hvížďalka.Ale tam neni tak krásné prostředí jako tam.A hlavně tam nedaleko máme chalupu, takže tam jezdim na kole.Sice je to dost makačka,ale dá se to a okolo je spoustu hub.
Poblíž Drahoty je soukromý rybník ,kde soused chytil 80 cm štiku .Ale tam nechoďte, jinak budete mít broky v zadku. :-)
NPredátor z Drahoty - Profil | Út 22.1.2013 13:03:26
Je to můj nejoblíbenější revír.
Daj se tam chytnout prej docela slušní dravci.
Jo a taky jsem tady zapoměl několikrát věci např.:podběrák,pean.Ale to mě zas tak netrápí.
A dobrej revír je Hvížďalka tam jsou pěkný štiky a okuni a jednou jsem tam viděl i pstruha.
Daj se tam chytnout prej docela slušní dravci.
Jo a taky jsem tady zapoměl několikrát věci např.:podběrák,pean.Ale to mě zas tak netrápí.
A dobrej revír je Hvížďalka tam jsou pěkný štiky a okuni a jednou jsem tam viděl i pstruha.
NALE3 - Profil | Po 19.11.2012 20:02:34
Zdravim po dlouhý době,nebyl někdo na drahotě v posledních týdnech?
Nh-s - Profil | Út 1.5.2012 22:01:41
Chytil jsem pár kapříků, nic jiného. Ale prý jsou zde kapříci, cejni a líni. Kapři prý nejsou moc velcí, max 45cm, tedy co jsem se bavil s dvěma holkama, které zde chytávají prý častěji. Mimochodem tyto dvě holčiny hledáme, protože nám bylo řečeno, že to byli jediní rybáři, kteří tam to ráno byli a s největší pravděpodobností ten batoh našli. Kdyby je kdokoliv znal, dejte prosím echo. Prý mají malého stříbrného Nissana Micru. Díky!
NALE3 - Profil | Út 1.5.2012 21:34:33
h-s >> A chytal si jen kapříky nebo i něco jinýho? s tim tátou je to špatná vzpomínka na tento revír...
Nh-s - Profil | Po 30.4.2012 22:22:05
Zdravím všechny kolegy i kolegyně, o víkendu jsme prvně vyzkoušeli tento revír. Na feeder jsem si celkem zachytal kapriky kolem 30cm. Ale co se povedlo tátovi je ještě lepší - zapomněl u příjezdové cesty batoh s kaprarskou bizuterii, ale hlavně s povolenkou. Prosím tímto případného rybáře, aby poslal poštou alespoň papíry, v lepším případě se ozval, abychom si pro batoh přijeli. Rádi vyplatime odměnu. Moc díky a Petruv zdar.
NALE3 - Profil | Út 28.2.2012 22:45:33
A jaký ryby? já tam chyt zatim jen kapříky ale sou docela malý. Nepoved se ti nějakej větší?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













