Daiwa Windcast Feeder 3,60m 120g

Ahoj, Kdo zvás už měl tenhle proutek v ruce. jaký se vám zdál. Skoušel u něj někdo i akci prutu jestli to je opravdu semiparabola, nebo spíše špičková akce. Chtěl bych neco se semiparabolickou akcí na kapry 45 - 70 občas možná i 70+. Téměř výhradně sním budu chytat na šterkopískovištích max 60 m od břehu. Nebo můžete popřípadně poradit i jiný feeder max do 3500 tisic. Za názory a skušenosti předem díky.
Autor diskuse: macham - Profil , 17.2.2012 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Ne 14.4.2019 11:31:04

tuzemak >> vim ,jen jsem to tam dal o chlup driv nez tam vylezl ten Edit jinak o nic nejde,hlavne ze to vime .

    Ntuzemak - Profil | Ne 14.4.2019 11:29:39

    fheavy >> psal sem, že sem hledal jen u nás, wilov editoval přispěvek..

      Nfheavy - Profil | Ne 14.4.2019 11:29:20

      Willow >> ses o chlup pomalejsi ale je to to samo .

        Nfheavy - Profil | Ne 14.4.2019 11:28:34

        tuzemak >> 95,77 euro !! to je o dost min nez 3600 nemyslis ??

          NWillow - Profil | Ne 14.4.2019 11:28:30

          tuzemak >> Máš tam odkaz.Ještě jsem editoval.

            Ntuzemak - Profil | Ne 14.4.2019 11:26:48

            Willow >> pošli odkaz, já ho našel za 3600 kč.. Njn na ten eschop sem zapoměl..

              NAiwen - Profil | Ne 14.4.2019 11:00:16

              PepanD >> dik... no da se koupit novy o dost levneji

                NPepanD - Profil | Ne 14.4.2019 10:45:20

                Aiwen >> Máš ho v bazaru i s cenou.

                  NAiwen - Profil | Ne 14.4.2019 10:40:10

                  retag >> cena?

                    Nretag - Profil | Ne 14.4.2019 9:49:24

                    Zdravím pánové kdyby měl někdo zájem měl bych na prodej 2 ks DAIWA WINDCAST FEEDER 3,60M 120G jsou nové ještě nebyly u vody.

                      Nplavan - Profil | Ne 11.3.2018 20:58:07

                      váha 220g je na hevíčko hodně slušná

                        Nplavan - Profil | Ne 11.3.2018 20:57:32

                        špičky - jejich označení v oz jsem odhadl podle svého subjektivního pocitu, špičky nejsou nijak označené, ale to už příznivci WC feederů vědí.

                          Nplavan - Profil | Ne 11.3.2018 20:57:05

                          rukojeť

                            Nplavan - Profil | Ne 11.3.2018 20:56:45

                            První očko

                              Nplavan - Profil | Ne 11.3.2018 20:56:20

                              Tak se mi konečně podařilo sehnat skoro netknutý starší model Windcasta 120g 12FT. Hned jsem ho zvážil, změřil a podrobil analýze :-))))))))))))))))))))

                                NPettar - Profil | Út 16.8.2016 9:37:33

                                Děkuji za info. Ze začátku diskuze to tak nějak vypadalo na nějakou bídu v materiálu... Uvažuji o ojetině pro doplnění velikostního rozsahu:-)

                                  NxDanielS - Profil | Po 15.8.2016 15:31:27

                                  Pettar >> Nic, "vojel" jsem to přes zimu kartáčkem a jsou jako nový.

                                    Ncameol - Profil | Po 15.8.2016 15:16:41

                                    Pettar >> Po cca 50 vychadzkach drzi ako novy. Bezchybny.