- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Windcast Feeder 3,60m 120g
Ahoj, Kdo zvás už měl tenhle proutek v ruce. jaký se vám zdál. Skoušel u něj někdo i akci prutu jestli to je opravdu semiparabola, nebo spíše špičková akce. Chtěl bych neco se semiparabolickou akcí na kapry 45 - 70 občas možná i 70+. Téměř výhradně sním budu chytat na šterkopískovištích max 60 m od břehu. Nebo můžete popřípadně poradit i jiný feeder max do 3500 tisic. Za názory a skušenosti předem díky.
Autor diskuse: macham - Profil , 17.2.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NPafka - Profil | St 14.8.2013 15:48:00
plavan >> Bojím se, že budu muset obě rukojeti po několika málo měsících užívání nějak přetmelit, nebo přelakovat, nebo dokonce něčím omotat :-/ to se mi dosud u žádného prutu nestalo... jinak práce s prutem spokojenost, jen mi radost z koupě kazí výše uvedené ;-)
NPafka - Profil | St 14.8.2013 9:53:49
Mám tyto pruty hned dva kusy (koupené v rozestupu několika měsíců) a musím říct, že jsem neskutečně zklamán, jak nekvalitní korek je použit (a spáry jsou vyplněny asi nějakým "tmelem", který příliš nedrží) :-/ i Mikado s téměř poloviční cenou má rukojeti lépe provedeny... je to ostuda :-( jinak prut je akcí perfektní a sedí mi, ale v cenovce 3tis.+ bych čekal trošku lepší zpracování.
Nplavan - Profil | Pá 27.7.2012 12:22:27
ráky >> mám ho ještě, ale poslední dobou chytám spíše s matchkou na rybníku a taky mě zlobí foťák, který víc nefunguje než funguje. Takže když už s ním vyjdu, nemám to podchycené.
Nplavan - Profil | Ne 24.6.2012 21:23:25
Rád bych vyvěsil fotku nějaké pořádné ryby na Windcasta, ale dneska i cejni nebyli nic extra velkého.
Nráky - Profil | So 12.5.2012 23:28:16
plavan >> Dík tak to je super,mě to mátlo protože všude je jenom obrázek podle počtu oček a designu150g ve 3,90m.Dneska jsem držel 3m picker a byl to fešák,ta modrá barva je moc pěkná.Já bych ten prut ani mýt nemusel ale chci ho.
Nráky - Profil | So 12.5.2012 10:05:22
plavan >> Plavane prosimtě v pondělí budu objednávat tu 3,30m-120g,jak je to s tím designem ty 120g maj modrej dole z tou punčoškou a 150g červenej bez?Nerad bych aby my přišel ten červenej.
Nminatrix - Profil | St 9.5.2012 22:00:48
plavan >> tohle není bavlnka z topolů. Někde jsem četl názor, že jde o celulózu z trójské čističky s tukem. Je to humus.
Nplavan - Profil | St 9.5.2012 21:55:22
minatrix >> no, to bych tak přesvědčivě neviděl. Chuchvalce bavlnky totiž očky na špičce prolézají a při náhozu pak vydávají zvuky , že se bojíš :-))))
Ale zase tu špičku jen tak neulomíš.
Ale zase tu špičku jen tak neulomíš.
Nminatrix - Profil | St 9.5.2012 21:50:14
plavan >> a výhodou jsou ta očka.... občas ty vltavský cucky z Prahy, co tečou, dělají menším nemalý problém. Díky nim jsem upálil první feederšpic na Mivarďáku
Nplavan - Profil | St 9.5.2012 21:41:26
minatrix >> tak to je samozřejmě taky alternativa. I Sygnum TXL je alternativa.
Takhle mě vyfotil Retro s Windcastem 330, když jsem na něm měl plotici 25cm.
Takhle mě vyfotil Retro s Windcastem 330, když jsem na něm měl plotici 25cm.
Nminatrix - Profil | St 9.5.2012 21:33:53
plavan >> to už bych šel do tebou oblíbeného Čibuka ve 390 a ráži 175g, ale kdo ví. Pořád je ještě ve hře :-)
Nplavan - Profil | St 9.5.2012 21:22:08
minatrix >> s tou třišede obsáhneš všechny situace v okolí Prahy. Ty nemusíš nahazovat do půli řeky a tak je pro tebe Wind třidevade zbytečný.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPickermánia-ultra light fishing49077
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NGURU - vše kolem téhle značky6270
NFeeder videa - výběr MM201
NFeederařina na řece64350
NPreston - vše kolem této značky.4055
NLov dravců na feeder849
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
16:12NFeederařina na řece 64350
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















