- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rozdíl mezi BX a CX u Shimano Alivio 396 Heavy
Poradíte mi někdo jaký je rozdíl mezi Shimano Alivio BX a CX 396 Heavy feeder? Nikde jsem to nenašel, prodávají se obě verze, CX nepatrně levnější,ale ne o moc, v čem se liší? Díky moc.
Autor diskuse: Daneček - Profil , 15.2.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
HunterRods - Profil | Čt 14.5.2015 23:59:50
Hlavny rozdiel medzi CX a BX je v pouzitych materialoch , BX ma korkovu rucku z praveho korku a CX ma falosny korok / pena potiahnuta korkovou dyhou / Co sa tyka blanku tak BX ma lepsi blank ako novsia verzia CX - preto je aj skovany pod vrstvou matnej farby aby to nebolo vidno . Netreba verit popisu verzie CX preto je lacnejsi ako starsia verzia BX
seboo - Profil | St 6.3.2013 7:34:24
V pátek mi příjdou ty shimano alivio BX tak uvidíme jake budou newipadají špatně
Martinbati - Profil | Ne 6.5.2012 12:43:59
Fild@ >> Fil@s - 6.5.2012 12:42:21 >> rad pomozem ked mozem :) nech sa dari
Fil@s - Profil | Ne 6.5.2012 12:42:21
Martinbati >> No heavy bych asi nevyužil, to je fakt. Myslím že ty alivia mi budou bohatě stačit, často na ně chytat nebudu. A když mě to chytně, tak později koupím něco lepšího. Jinak díky za radu, ty fotky jsem viděl, a pěkné...
Martinbati - Profil | Ne 6.5.2012 12:37:36
Fild@ >> Fil@s - 6.5.2012 12:34:04 >> to by som do heavy urcite nesiel, na taku vzdialenost medium, light by bol na kapry asi moc makky.
ked nechces nic drahe, tak medium alivia jasna volba, u mna na fotkach uvidis nejake foto tych prutov. navijaky by som bral na tvojom mieste 2500 velkost, 4000 ked checs lovit na 40m je zbytocne vela, ale ked chces tahat velke krmitka 50g tak to radsej 4000 aby to navi vydrzal...
ked nechces nic drahe, tak medium alivia jasna volba, u mna na fotkach uvidis nejake foto tych prutov. navijaky by som bral na tvojom mieste 2500 velkost, 4000 ked checs lovit na 40m je zbytocne vela, ale ked chces tahat velke krmitka 50g tak to radsej 4000 aby to navi vydrzal...
Fil@s - Profil | Ne 6.5.2012 12:34:04
Martinbati >> Zatím na feeder nemám nic, abych to trošku popsal, chci to převážně na kapry. Právě nevím jestli medium nebo heavy. Házet budu tak max 40m.
Martinbati - Profil | Ne 6.5.2012 12:30:27
Fild@ >> Fil@s - 6.5.2012 12:21:12 >> ake ryby chces tahat? na tak malom rybnicku by si mohol ist kludne do light feedrov, ake na to mas navijaky?
Fil@s - Profil | Ne 6.5.2012 12:21:12
Martinbati >> Na feeder bych chodil spíš na rybníky kolem 2 ha, párkrát možná větší přehradu, ale řeky ne. Nechci nic drahého, chci si to spíš osahat.
Martinbati - Profil | Ne 6.5.2012 12:16:43
Fild@ >> Fil@s - 6.5.2012 11:36:46 >> zalezi aka je to voda, ja mam madiumka alivia bx 3,6m, a som velmi spokojny. kamos ma 3,9m vengence heavycka a tiez je spokojny. medium je logicky jemnejsi prut, to alivio v bx je skor parabola, a ten vengence ma spickovu akciu. osobne mam rad parabolu, viac si vychutnam zdolavacku. v skrate alivio medium feeder 3,6 je dost dobra volba za dost dobre peniaze, no ked ich mas vela, tak si kup napr catanu feeder :) alebo lepsie speedmastery..
Fil@s - Profil | Ne 6.5.2012 11:36:46
Zdravím, chtěl bych začít s feederem a zvažuji koupi jedné z verzí Alivia. Mám dotaz, zda je lepší na stojaté vody délka 3,6 nebo 3,9m.
tym - Profil | Čt 16.2.2012 13:45:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
BX má blank vyrobený z karbonu XT30.
CX je rovněž z XT30, ale je zde přidáno vlákno Geofibre.
Sedlo navijáku stejné, očka stejná, design jiný. CX je u rukojeti stříbrné. Prut je o malinko štíhlejší.
V akci je CX houževnatější díky větší hustotě materiálu.
CX je novější prut, vyrobený lepší technologií. To, že je někde CX levnější než BX neznamená nic. Je to jen cenová politika prodejců.
CX je rovněž z XT30, ale je zde přidáno vlákno Geofibre.
Sedlo navijáku stejné, očka stejná, design jiný. CX je u rukojeti stříbrné. Prut je o malinko štíhlejší.
V akci je CX houževnatější díky větší hustotě materiálu.
CX je novější prut, vyrobený lepší technologií. To, že je někde CX levnější než BX neznamená nic. Je to jen cenová politika prodejců.
Gregor - Profil | Čt 16.2.2012 10:22:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Už to tady bylo zminováno nesčetněkrát, ale kolega má pravdu, označení AX, BX, CX ..... u prutů značí něco jako generaci, tzn. BX je novější než AX atd. U navijáků RA, RB, RC atd :D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











