- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak letos na Berounce?
Chlapi, jaká je teď Berounka? Je zamrzlá? Jak to tam teď vypadá s kormoránama? Je jich tam plno nebo jen sem tam? Co střelba, děje se něco co je povolenej odstřel?
Autor diskuse: Lusky - Profil , 14.2.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nlubos666.p - Profil | Út 24.7.2012 18:37:02
LosPafkos >> Když budeš chytat od svítání tak do 9 hodin a večer od 20ti,tak to jde a přes den se budeš věnovat jiným koníčkům:-)
NPvl - Profil | Út 24.7.2012 18:34:13
LosPafkos >> Trochu se kousneš a budeš odpovídat - v čem je problém ? :o§)
NLosPafkos - Profil | Út 24.7.2012 18:33:07
Pvl >>z toho kupčení s vodou tam mám strach a do toho ahojové :-(((
NPvl - Profil | Út 24.7.2012 18:32:45
lubos666.p >> Vyčítal bych si , kdyby se i díky mé osobě něco opomnělo :o§)
NPvl - Profil | Út 24.7.2012 18:28:44
LosPafkos >> šňůru ? to v každém případě . EDIT : a podlepit bout -kdyby byla tahačka po kamenech .o§)
NPvl - Profil | Út 24.7.2012 18:27:43
lubos666.p >> Snad všechny nevychytali :o§)) Musíme ho naladit ..
NLosPafkos - Profil | Út 24.7.2012 18:24:26
Pvl >> koukám, abych nasadil na kolečko lepší šňúru a ještě bude jízda na boutu :--)))
Nlubos666.p - Profil | Út 24.7.2012 18:23:32
Pvl >> Nene,když píšu,že je měli v tůňce v potůčku,tak počítali s konzumací.-ti chataři.
Nlubos666.p - Profil | Út 24.7.2012 18:20:18
Pvl >> No mě připadaly obrovský,měli 2 v tůňce potůčku,co se tam vlejvá.Určitě přes 60 to bylo,ale mysli na to,že to bylo skoro včera:-) Já v těch letech chytal na požární nádržce hrouzky a když přišel karas zvící 20 cm,tak mě chytal záchvat radosti:-) a týden jsem se chlubil:-)
Nlubos666.p - Profil | Út 24.7.2012 18:13:54
LosPafkos >> Tak tam jsem lovil snad jen kdysi jednou a já naopak chtěl kapra zlákat...no proto jen jednou:-) Parmy se kdysi chytaly ve Skryjích pod mostem,ale už to třeba neplatí.Před asi 32 lety jsem tam nějakou viděl ulovit:-)
NLosPafkos - Profil | Út 24.7.2012 17:59:41
lubos666.p >> budu se motat kolem Zbečna a rád bych se vyhnul kaprům,sen je parma a ostrá a samozřejmě vláčka z boutu. Díky
Nluckyhebeda - Profil | Út 24.7.2012 17:53:07
stump >>
jj teď začly kur..vit i jez v nižboře.... místní už jen můžou vzpomínat na hluboké výmoly co tam bejvaly plný sumárů, za pár měsíců budou likvidovat ï ten jez, chtěj na tom udělat stejný hrazdy jako v berouně, takže přez jez už nepoteče ani trochu vody a proudný ryby co tam bejvaly budou v pr... vlastně ony tam nejsou už teď co to začaly kutat
jj teď začly kur..vit i jez v nižboře.... místní už jen můžou vzpomínat na hluboké výmoly co tam bejvaly plný sumárů, za pár měsíců budou likvidovat ï ten jez, chtěj na tom udělat stejný hrazdy jako v berouně, takže přez jez už nepoteče ani trochu vody a proudný ryby co tam bejvaly budou v pr... vlastně ony tam nejsou už teď co to začaly kutat
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.











