- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čínský obchod s náčiním
Nevíte někdo o nějakém čínském eshopu s rybářskýma potřebama? Ne dealextreme, nebo tak. Díky
Autor diskuse: JamesT20 - Profil , 12.2.2012 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
JamesT20 - Profil | St 25.4.2012 9:25:46
Myslím si že češi objednávaj a budou objednávat z ciziny dokud čeští obchodníci na tom budou tolik mít. A to je všechno. Elektronika, sport. potřeby, oblečení. Proč je podporovat když jinde koupím levněji
glánis - Profil | Út 14.2.2012 12:14:10
Jen nakupujte od číňaů a podporujte jejich ekonomiku, sami si tím kopete hrob. Nechápu lidi co si objednávají twistery z tísícekilometrů vzdálené prdele, aby ušetřili pár korun. Kdyby takhle uvažovali všichni tak za chvíli na českého obchodníka nenarazíte, jste krátkozrací a nechápete souvislosti.
mannnik - Profil | Út 14.2.2012 11:45:19
nofish >> To asi určitě, ty nízkonákladový položky...A hlavně asi musí člověk kupovat to,čemu veří, že se nerozbije...viz woblery nebo krabičky....ale takovej naviják....do toho bych nešel...tak jak říkáš, většina v levnější cenové relaci je stejně velkovýrobový číňan. Tady máš aspoň nějakou šanci..
nofish - Profil | Út 14.2.2012 11:27:43
mannnik >> no pozor. Ad doprava. Doprava do čr není nijak šílená. Nemyslím kontejner. Ale kilový balíček vyjde na dopravu možná levněji než vnitrosttátní zásilka naší pošty. Tam je to o váze no, olovo by se prodražilo :-) Pokud jde pak o zaslání od nás směrem tam tak to ano, to by ses nedoplatil.
Lidi mají hodně tendence objednávat z číny a počítají s tím že jsou bez záruky. Ono ruku na srdce. Levné zboží u nás je to samé co ti pošle číňan. Jen s tín rozdílem že tady za to dáš trojnásobek a záruky občas no.......
Chce to myslet. Neobjednám si něco co se může kdykoli rozbít (velká elektronika třeba), ale twistery, woblery, různé drobné věci? To už se vypaltí.
Lidi mají hodně tendence objednávat z číny a počítají s tím že jsou bez záruky. Ono ruku na srdce. Levné zboží u nás je to samé co ti pošle číňan. Jen s tín rozdílem že tady za to dáš trojnásobek a záruky občas no.......
Chce to myslet. Neobjednám si něco co se může kdykoli rozbít (velká elektronika třeba), ale twistery, woblery, různé drobné věci? To už se vypaltí.
fraisix - Profil | Út 14.2.2012 11:26:58
mannnik >> třeba jsem si tam koupil krabku na mušky, s poštovným to vyšlo cca na půlku ceny tady (jen na ní bylo jiný logo)...ale věci, který by se mohly pokazit, bych tam nekupoval...
fraisix - Profil | Út 14.2.2012 11:21:54
nofish >> to máš pravdu, s celním odbavením je občas "trochu" problém :), asi jsem si trochu naběhl na vidle, pač limit na dodání je podle akt Světové poštovní unie u mezinárodních zásilek den podání+5, takže technicky to na dodání dorazí, ale adresát tu zásilku dostane poněkud později :( ale v těch dobách dodání jsou docela rozdíly, ty balíky jdou opravdu dlouho, kdežto malé předměty poslané jako obyčejná listovní zásilka jsou tu poměrně rychle.
mannnik - Profil | Út 14.2.2012 11:19:29
nofish >> to je ono co myslím, ta cena musí být několikanásobně nižší, aby se to vyplatilo...když sečteš náklady na dopravu kdyby si to chtěl vracet seš myslím na tom samým, možná lehce ušetříš... Švagr objednává z číny po kontejnerech a reklamace řeší tak, že zpět neposílá, ale s další várkou mu to tak nějak pošlou navíc nebo gratis...(zhruba tak do 10%), sami s tím počítají....
VYDRA33 - Profil | Út 14.2.2012 11:18:15
fraisix >> Souhlasím s tebou kolego taky si na čínany nemoho stěžovat,do posud co jsem obědnat tak vše bylo v pořádku a občas jsem dostal i nějakej ten dáreček,a co se týka kvality je občas lepší neš ty šunty z UK.
nofish - Profil | Út 14.2.2012 11:14:50
mannnik >> člověče nevím jak co, ale spoustu věcí v číně seženeš za třetinové ceny oproti tomu za kolik tu samou věc pak seženeš u nás. Já měl třeba první tv tuner z číny za 200 i s dopravou. Dva měsíce po koupi ho začala prodávat alza za 550.
Jen ta záruka........, ale to je daň za nižší cenu.
Jen ta záruka........, ale to je daň za nižší cenu.
mannnik - Profil | Út 14.2.2012 11:13:24
fraisix >> v tom případě bych očekával 25% cenu oproti ceně naší.....
nofish - Profil | Út 14.2.2012 11:12:29
fraisix >> ahoj. Jestli můžu. Z číny mi šlo již asi 10 zásilek, ale ne rybářských. Doprava z Číny je otázkou několika dní. Zbytek doby to leží většinou u celníků. To je ten problém. Posledně objednával kolega a to samé. V ČR byl balík za 5 dní od platby, ale 3,5 týdne trvalo předání u nás.
fraisix - Profil | Út 14.2.2012 11:09:48
mannnik >> no, musíš počítat s tím, že reklamovat nebudeš...jako prsačky bych si tam asi nekoupil (i vzhledem k poštovnýmu)
fraisix - Profil | Út 14.2.2012 11:09:21
magito88 >> jj, na ebayi je toho celkem dost. Když člověk hledá, tak určitě najde. Já mám s Číňany na ebayi zatím nejlepší zkušenosti, vše bylo v pořádku. Dodací doba je do ČR asi měsíc, s tím je třeba počítat (vždyť to jde obyčejnou poštou přes půl světa). Ale nějak nerozumím tomu, proč Ti vadí, že se objednávkou začnou zabývat až v momentě, kdy jim dojdou peníze? je to běžná obchodní praxe a v dnešní době PayPalu mají ty peníze na účtu během vteřiny...
mannnik - Profil | Út 14.2.2012 11:05:08
Nevím, proč něco objednávat až z Číny, myslím že se moc neušetří a třeba jen ta reklamace, zkus se s nima domluvit:)
magito88 - Profil | Út 14.2.2012 10:46:51
internetový obchod jsem nenašal, ale s jedním jsem si dopisoval a jen sliboval na jeho stránkách že zasílá i po jednotlivých kusech tak jsem na to zareagoval a chtěl jsem jednotlivé kusy zaslat stím že potřebuji vidět vzorky. Jak to dopadlo - okamžitě chtěl objednávku třeba u prutů aby to bylo nakontejner a rovněž tak u navijáků. DY6 SE podíváš na jejich stránky tak zjistíš že stejně většina firem to dováží z číny jen se mění logo, barvy a balení. Takže od nich ruce pryč. Když oni píšou dodání do 30 pracovních dní a někdy třeba ještě dříve není to pravda , jelikož se objednávkou začnou zabývat až když převedeš peníze a ještě nemáš zaručeno že dostaneš to co jsi si objednal a trvá to daleko déle než oni uvádí.Zkus se podívat na mezinárodní obchodní portál ebay je toho tam také dost z různých států a možná tam najdeš co hledáš a potřebuješ
Rick - Profil | Po 13.2.2012 11:38:01
A ty bys se odvazal poslat např 5000 tis na činsky konta a čekat mesic nebo to dorazi? Reklamace neberu na vedomi, to činani neberou. všechny velkoobchodniky to hradi z vše, proste počitaji že 5-10% musi udat zadačo na reklamace, činan se to ani nedozvi
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











