- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi na feeder?
ahoj kolegové, potreboval bych radu jaky z techto ryobi naviacku na feeder medium?... otazka zda velikost 3000 nebo 4000?... a dale jestli RYOBI OASYS (3000 nebo 4000) a nebo RYOBI ECUSIMA (3000 nebo 4000).. chci si koupit ryobi u duvodu spokojenosti se znackou... mam na privlac ryobi zauber a je uzasnej... nechci radit jine znacky shimano exage atd... chci pomoct vybrat mezi temito dvema modely... moc bych uvital zkusenosti s temito naviacky... všem dekuji
Autor diskuse: Jiras89 - Profil , 12.2.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 18:21:52
sven >> tak presna vaha /prazdna civka/ je 413 g,tropic pise 320,na krabici je 390g
NRADYNEK - Profil | Po 28.12.2015 18:20:45
Calex >> to jo. Já mám dva starý 2500. Na UL a médium feeder super kolovrátek 😀
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 18:15:23
sven >> vypada stejne korat ten muj ma na klicce kulu,a ma psany uplne jiny parametry vahu a kapacitu ,schvalne ho zvazim a napisu ti
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 17:50:36
sven >> postovne mne taky vrati domluva vpoho ing.Petr chlap na urovni,akorat ze je to 100% vlackař takze to myslel dobre,od modelu 5000 pry jsou uz ty klicky trochu jiny/koncovky/a uchyceni klicky pres matku z druhe strany,kdyby byla napevno tak by asi fakt byl problem to s prutem ulozit do futralu,a to mam hodne velkej kaprovej Nevis jeste origo z davneho vyprodeje od holandanu/byvale ryb.potreby blansko/
NPellets - Profil | Po 28.12.2015 17:46:40
kubah >> já už to mám uložené,ale fheavy zrovna chyběl:-)
Nsven - Profil | Po 28.12.2015 17:40:36
fheavy >> rádo se stalo :-))
Podle nového obchodního zákoníku by měli vrátit i poštovné
http://www.coi.cz/e-shopy-maji-vratit-postovne-nk398/
Podle nového obchodního zákoníku by měli vrátit i poštovné
http://www.coi.cz/e-shopy-maji-vratit-postovne-nk398/
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 17:19:38
sven >> dik za radu z bazaru jsem to hned stahl,volal jsem do adleru a zitra to muzu poslat zpet,ja po te 50 acinm blbnout a ty bunka uz se prej neobnovujou,takze odvolavam prodej a tobe jeste jednou dik za radu
Nsven - Profil | Po 28.12.2015 17:04:47
fheavy >> Ahoj. Do tuším 14ti dnů, ho můžeš vrátit e-shopu za plnou cenu + poštovné, pokud nesplnil Tvá očekávání.
Bývá to nejrychlejší a nejelegantnější řešení.
Tím spíš, když Ti poslali jiný model, než který nabízeli...
Také jsem se s tím už 2x setkal ... akční cena a místo vyobrazeného zboží přišel jiný model..
Obratem to šlo zpátky.. Proč bys měl v bazaru tratit na ceně a navic i poštovné ?
Bývá to nejrychlejší a nejelegantnější řešení.
Tím spíš, když Ti poslali jiný model, než který nabízeli...
Také jsem se s tím už 2x setkal ... akční cena a místo vyobrazeného zboží přišel jiný model..
Obratem to šlo zpátky.. Proč bys měl v bazaru tratit na ceně a navic i poštovné ?
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 16:50:37
Pellets >> jinak ja jsem driv nez jsem ho objednal mluvil s majitelem f.adler,jenze kazdej asi mame o feederu jinou predstavu,to byla hlavni chyba z me strany,kdyz nekdo chyta nebo spis jen okrajove feeder,tak mu to pripadne ok,
Nfheavy - Profil | Po 28.12.2015 16:46:41
Pellets >> no mam taky nekdy slabsi obdobi ,ta cena byla lakava,dam ho asi jeste dnes na bazar jestli nekdo z kluku zde nebude mit zajem,na normalni heavy je ok,na moje heavy a muj styl je to nedostatecny,jestli chces tak ho muzes mit, je a bude nepouzitej dokud ho nekdo nevezme,
Nkubah - Profil | Po 28.12.2015 16:42:59
Pellets >> přitom velikost cívky je v odkazu, jsem Ti zde dával....
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658836
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658836
NPellets - Profil | Po 28.12.2015 16:35:07
fheavy >> jsi překvapil,starej mazák a nepísneš jim nejdřív dotaz na velikost cívky. Když ti na ní záleží..
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64328
NGURU - vše kolem téhle značky6270
NJihočeská Feederliga .9457
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
8:15NPickermánia-ultra light fishing 49072
8:13NFeederařina na řece 64338
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













