Shimano navi 8000 xsb nebo biomaster 8000 xsa

potřeboval bych poradit s výběrem ze dvou druhů navijáků shimano navi 8000 xsb 1 sss +válečkové ložisko nebo biomaster 8000 xsa 3+1rb ložisko nejde mi o brzdu,ale spíš o zkušenosti s těma navijákama kdo je má a chod po dlouhodobém používání dík za odpovědi
http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/surfove/shimano-navi-xsb.aspx?itemID=6105&type=2 http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/s-predni-brzdou/shimano-biomaster-xs-a.aspx?variant=biomaster-xs-a-8000
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 7.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

A) navi xsb30%

B) biomaster xsa70%

Od 7.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Nbremic - Profil | Po 28.1.2013 12:28:53

PYTLAKS >> Letos chci zkusit Náklo a zase se pokorně vrátit na Donbas a tam je kam nahazovat :)

    Nbremic - Profil | Po 28.1.2013 12:27:01

    PYTLAKS >> Ještě jsem nedal.Ale mám odloženo.Jasný ten blaster to je hovado hovadský ale je hezký :). Znáš to :))

      NPYTLAKS - Profil | Po 28.1.2013 12:16:38

      Špek >> budeš spokojený,kolik si za ně dal

        NŠpek - Profil | Po 28.1.2013 12:10:08

        já si koupil biomastr xsa a zatím to vypada že to pošlape uvidíme behem sezony

          NPYTLAKS - Profil | Po 28.1.2013 12:08:28

          bremic >> a ty to využiješ také navi?já kdybych neměl přístup na ten štěrk,tak bych takové navi velké vůbec nebral,na svazovkách stejně skoro nikde nemůžeš vyvážet,proto jsem vzal ty menší daivy za mrzký peníz

            Nbremic - Profil | Po 28.1.2013 12:01:13

            PYTLAKS >> já přemýšlím nad windcastem x nebo surfblastrem od Pennu..pak si zase vzpomenu na loňskou minimální účast a zase trochu vychladnu. Už mi z té neschopenky hrabe..

              NPYTLAKS - Profil | Po 28.1.2013 10:35:15

              bremic >> koupil jsem je tady v bazošu za pár kaček a motají super,zatím bez problému,emcast plus,je to asi nejnižší řada,ale slouží

                Nbremic - Profil | Po 28.1.2013 10:22:17

                PYTLAKS >> A jaký jsi vzal Daiwy...řeším obměnu tak se pídím po zkušenostech.

                  NPYTLAKS - Profil | Po 28.1.2013 10:16:19

                  bremic >> čau,xsa,stejně jsem ho chtěl,nechtěl jsem ten bait,instatnt drag je pro mě lepší,ale koupil jsem i menší daivy,tak stejně používám je,biomastery leží doma,ty jsem chtěl na vyvážku na tu štěrkovnu,ale loni jsem tam byl jednou

                    Nbremic - Profil | Po 28.1.2013 8:24:43

                    PYTLAKS - >> tak kterej jsi vybral?

                      Nzizka - Profil | Po 28.1.2013 8:11:38

                      jirka v >> Xsb jsem pořádně neměl v ruce tak nemohu soudit

                        Nrosan - Profil | Ne 27.1.2013 13:43:36

                        pokut jde o brzdu preferuju bez baitu v civce .instantdrag mi vyhovuje vic

                          Nrosan - Profil | Ne 27.1.2013 13:41:27

                          ony jsou samozřejmě stejne je rozdil jen v počtu ložisek. ja koupil navi 8000xsb za 1900kč ale viděl jsem biomastery za 2500kč coš je taky super cena

                            Njirka v - Profil | Ne 27.1.2013 10:04:07

                            zizka >> A co říkáš na Biomaster 8000 Xsb

                              Nzizka - Profil | Ne 27.1.2013 9:54:41

                              jirka v >> mám tento navi už 4 tou sezónu a mašina jak bejk nemohu si stěžovat jak se říká za málo peněz dost dobrá muzika:-)

                                Njirka v - Profil | Ne 27.1.2013 9:38:55

                                Zdravím mám v plánu si koupit navi Shimano Biomaster 8000 Xsa. Tak bych se chtěl zeptat na vaše názory a zkušenosti s tímto navijakem. A jestli tento model už není starý. Díky za odpovědi

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 12.2.2012 14:15:02

                                  Travex >> u těchto jsou dva grafity ve velikosti 8000

                                    NTravex - Profil | Pá 10.2.2012 9:47:41

                                    Přesně jak píše Džavor. 1 cívka kovová 8000, pak 2x grafitová 7000 a 6000. A běž do Biomasteru XSA. Nemůžu zatím posoudit jaké jsou, testovat je budu až tuto sezonu

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 10.2.2012 9:33:18

                                      to už nikdo nemá biomastry delší dobu aby mohl posoudit?

                                        Nclarence - Profil | Čt 9.2.2012 4:13:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        PYTLAKS - >> Z těchto dvou bych určitě Biomaster měl jsem možnost s nima chytat a Biomaster má lepší chod,lepší ukládání vlasce a líp to z něho lítá.Kdybych měl já takové dilema určitě bych se podíval taky na bazar po LC když si člověk počká dají se tam koupit moc slušné věci.J