- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šipkařské jádro MRKu
Autor diskuse: Mr.Mepps - Profil , 6.2.2012 všeobecné - ostatní
Šipky
A) Hraju61%
B) Nehraju11%
C) Hrál sem kdysi dávno28%
Od 18.2.2012 hlasovalo 54 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
NBuBu99 - Profil | Čt 9.2.2012 21:00:09
Hrdobec >> spolu se z šipek možná budem znát do Prahy jsem jezdil do Buldoku do Ládví i jinám na mastry ale i na menší turnaje,hrál jsem za Sadskou.
NHrdobec - Profil | Čt 9.2.2012 20:56:51
BuBu99 >> Já odpočívám pár let a taky už nezačnu. Jak si napsal,je to vopruz porád někam jezdit a ty mastry a grandy mě stejně nikdy tolik nebavily. Možná nákej turnájek v putyce,tomu bych se nebránil ale tohle šílenství už ne
NBuBu99 - Profil | Čt 9.2.2012 20:51:19
Mr.Mepps >> tak já jeden čas házel dá se říct denně 2-3 hodiny bud v hospodě a nebo doma ,ale ta doba je už pryč ,ještě jsem byl na ME v Letnanech a potom už jsem hrál jen ligu:-)
Nkožich007 - Profil | Čt 9.2.2012 20:50:21
Mr.Mepps >> no to já taky ne, ale znám ldi co měli i dražší.
NMr.Mepps - Profil | Čt 9.2.2012 20:49:46
BuBu99 >> No já vždycky trénuju 2 měsíce a pak mně to přestane bavit :D a takhle furt dokola :D
NMr.Mepps - Profil | Čt 9.2.2012 20:47:42
kožich007 >> Twl pět tisíc bych nedal ani kdybych někdy vydělával 30000Kč
NBuBu99 - Profil | Čt 9.2.2012 20:46:11
Mr.Mepps >> no já si myslím že už znova hrát nezačnu ,ztratil jsem motivaci a rodina rybařina a jiné koníčky zabíraj hodně času:-)
Po těch mastrech a grandech odehraných už mě to něják přestalo bavit,pořád někde jezdit:-)
Po těch mastrech a grandech odehraných už mě to něják přestalo bavit,pořád někde jezdit:-)
Nkožich007 - Profil | Čt 9.2.2012 20:45:40
Mr.Mepps >> jo to je taky fakt si pamatuju nějaké i spodpisem tehdá asi za 5000,-
NMr.Mepps - Profil | Čt 9.2.2012 20:43:41
kožich007 >> No jo záleží jen z čeho ty šipky sou nebo jakej hráč s nima hraj př: Já si koupil šipky 19g unicorn za 10 liber a stejný šipky akorát 20g s kterejma hraje Nicolson tak ty stojej 29liber :D
NBuBu99 - Profil | Čt 9.2.2012 20:35:53
tak tohle tady chybělo:-))
já hrál šipk y 10 let ale už druhou sezonu odpočívám:-)
já hrál šipk y 10 let ale už druhou sezonu odpočívám:-)
Nkožich007 - Profil | Čt 9.2.2012 20:33:33
Mr.Mepps >> už si to pořádně nepamatuji z čeho to bylo ale vím že šlo o kvalitu materiálu a od toho se odvíjí cena, ale už dotoho nedělám a tak nevím jak je to dnes, ale vím že kamarád co hraje doteď tak má těla asi tak za 1200,- a kupoval je předloni.
NMr.Mepps - Profil | Čt 9.2.2012 20:30:18
kožich007 >> No jo šikpy dneska výjdou na 300 Kč sem si koupil na anglickejch stránkách :D
Nkožich007 - Profil | Čt 9.2.2012 20:00:51
JOP >> no mne to stálo i více záleželo kam se jelo na turnaje, kámoši pak postupně odcházeli jinam a tak to skončilo, neměli jsme sponzora a to je pak darda. Máš pravdu teď si v klidu za ten peníz zajedu na ryby a je to fajn :))
Nkožich007 - Profil | Čt 9.2.2012 19:59:09
Mr.Mepps >> no v té době to nebylo ani tak drahé na pořizovací náklady, těla šipek mne stály něco kolem 1500,-, k tomu nějaké šafty, křídla a hroty. Horší bylo naházet ty peníze do automatu a pak také to pivko a kořalka. Nejlepší bylo hrát v partě cricket a to tím způsobem dokud nezavře i ten poslední to číslo tak na něj všichni hrajou a počítá se kolikrát ho dostanete přez nulu a tolik platí lahví šáňa :)) no byla to dobrá doba, šipky mám doma a terč sisalák také.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














