- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdy se chystáte zahájit rybářskou sezónu 2012..?
Někteří z nás měli v lovu ryb jen krátkou přestávku. Někteří vyčkávají na příznivější počasí... Jiní chodí prakticky celoročně...Kdo bude se bude chtít podělit, nechť se zapojí. Za příspěvky děkuji.
Autor diskuse: rybarkaJMK - Profil , 20.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Jirka Klíma - Profil | Pá 20.1.2012 20:14:13
JKB >> JKB - 20.1.2012 17:58:23 >> ale Jene vzdyt ty se chystas kazdou zimu a prijde sezona a radeji zamiris na zahradku na pivo nebo do lesa na jeleny:-)
ansa - Profil | Pá 20.1.2012 19:15:06
rybarkaJMK - >> Ja som začal sezonu asi pred tridsiatimi rokmi.Na rieke sa dá loviť prakticky stále a stojaté vody u nás v posledné roky zamŕzajú iba málokedy.Na ryby sa dá ísť v akomkolvek počasí a spravidla sa aj nejaká ryba uloví.
Sintrix - Profil | Pá 20.1.2012 18:43:25
To je jednoduché.
Až budu mít na noty. zatím se horkotěžko vzpamatovávám z vánoc.
Až budu mít na noty. zatím se horkotěžko vzpamatovávám z vánoc.
tony.bobo - Profil | Pá 20.1.2012 18:37:28
V loni sem sezónu začal až 15 června ale letos bych chtěl už v únoru.Záleží na práci.
Kreja - Profil | Pá 20.1.2012 18:28:40
Sezónu se chystám zahájit už od 1.1. ale kvůli počasí jsem se k vodě ještě nedostal A podle předpovědi počasí to asi tak brzy nebude a tak je smutně koukám na ty šťastné v rubrice Můj lov J.
Vendys 65 - Profil | Pá 20.1.2012 18:26:29
Čauves.
Byl jsem u vody už první výkend,u vody byla zima tak jsem tam vydržel dvě hodinky a už jsem se těšil domu.V neděli když bude slušné počasí tak se pojedu zase někam podívat.Snad budu mít trochu štěstí na nějaký záběr. Tak at´ se daří.
Byl jsem u vody už první výkend,u vody byla zima tak jsem tam vydržel dvě hodinky a už jsem se těšil domu.V neděli když bude slušné počasí tak se pojedu zase někam podívat.Snad budu mít trochu štěstí na nějaký záběr. Tak at´ se daří.
valdes - Profil | Pá 20.1.2012 18:25:35
Když jim to vyjde tak tento víkend.
http://www.novinky.cz/domaci/256754-o-vikendu-se-pripomene-jaro.html?ref=ostatni-clanky
http://www.novinky.cz/domaci/256754-o-vikendu-se-pripomene-jaro.html?ref=ostatni-clanky
strecek - Profil | Pá 20.1.2012 18:13:50
Jelikož se snažím letos zakončit školu státnicema, tak opravdu nevím kdy si najdu čas. Je možné, že zahájím až v červnu. Ale jak se znám, tak už v březnu to nevydržím a vyrazím rybkám počechrat ploutvičky.:)
JKB - Profil | Pá 20.1.2012 17:58:23
rybarkaJMK - >> Ahoj, už bych tam najraději byl, ale je zamrzlo a taky na celodenní vysedávání u vody ještě zima... Musí se trochu oteplit, počítám, že já zahájím zhrube začátkem března. Chystal jsem se již k vodě, ovšem počasí se bohužel pokazilo....
Rybatorstr - Profil | Pá 20.1.2012 17:56:39
Povolenku mám od 2.1.2011 a už jsem zahájil úspěšně. Bylo to 12.1.2012. Sice mini úlovečky, ale zahájil. Hned jak bude počasí lepší, půjdu zas. Ať se daří :-))
giero - Profil | Pá 20.1.2012 17:26:58
Já bydlím v podhůří jeseníků, je tu kosa a sníh. V zimě chodím proto radši na běžky. Moje sezóna začíná, tak v druhé půlce března až roztajou rybníky. Proto ani nespěchám s koupí povolenky. Nevím na co by mě tady byla v lednu. :D
Kovis - Profil | Pá 20.1.2012 17:17:36
Zahájeno 14.1. v Brně na Svratce. První rybu jsem si chytil a pustil, takže sezona byla zahájena. Přemyšlím, že bych vyrazil zítra, když bude trochu slušný počasí.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:36Rybáři vs ochránci přirody 80
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














