- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ortodoxní klub vegetariánů / veganů
Kdo z vás? Proč? S jakou jste se setkali odezvou ze strany společnosti, rodiny a přátel?
Autor diskuse: posic - Profil , 17.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Nabul-luba - Profil | Út 17.1.2012 19:04:40
jasommato >> Podle mého názoru se má jíst vše ale z rozumem.
Njasommato - Profil | Út 17.1.2012 19:00:09
abul-luba >> no z mojho pohladusu us vegetariani mierne mimo a veganstvo berem ako psichicku poruchu no o tomto fakt nviem co si mam mysliet :-(
Nabul-luba - Profil | Út 17.1.2012 18:56:58
jasommato >> a to si představ že jsem se setkal s jedním co tvrdil že nemůže ani med protože je od včeliček.....
Njasommato - Profil | Út 17.1.2012 18:45:52
Káceč >> ide o to ako sa na to kto pozera tam us odbornik nepomoze pre dakoho je meso vsetko co beha plava plazi sa lieta lebo hrabe napriklad pre mna a pre dakoho neni meso ani ryba napriklad vegetariani sa tak vihovaraju us dlho ze rybu mozu
NKáceč - Profil | Út 17.1.2012 18:39:26
jasommato >> tak to je asi na delší debatu a hlavně s odborníkem. Tím já rozhodně nejsem....
NJirka Rybka - Profil | Út 17.1.2012 18:22:24
celkem provokativní , právě k večeři jsi dávám vepřové kolénko na pivu s hořčicí a chlebem a k tomu studenou 12tku
a ted dostanu červenou kartu
a ted dostanu červenou kartu
Nmalamut - Profil | Út 17.1.2012 18:17:55
Káceč >> ty ne, a dospělej jsi :-))))))))))))))) Pravda je, že kdybys nedostal maso, k úhoně by přišlo tvé okolí :-))))))))))))
NKikis - Profil | Út 17.1.2012 18:16:06
Káceč >> Proč bych jim odebíral složku s nejvyším množstvím proteinů. Že jo :D ?!
NKáceč - Profil | Út 17.1.2012 18:07:29
Kikis >> o těch dětech je to jasný jak facka. Dospělej člověk i bez masa přežije a celkem bez úhony.
Njasommato - Profil | Út 17.1.2012 18:05:16
splavek >> daco na tom bude
ja uznavam len jedneho odbornika na metabolizmus a zdravu vizivu a to moj zaludok ten mipovie kedy je dost a na co mam chut
ja uznavam len jedneho odbornika na metabolizmus a zdravu vizivu a to moj zaludok ten mipovie kedy je dost a na co mam chut
Nsplavek - Profil | Út 17.1.2012 17:59:17
Celkem chápu,že se někdo zřekne masa,ze zdravotních,náboženských,či jiných pohnůtek,neodsuzuji to,je to každého jeho svobodná vůle.Onehdy,jsem v rádiu poslouchal diskuzi z nějakým lékařem,odborníkem na metabolismus,jméno si nepamatuji,ale byl z Hradce Králové a když se zabrousilo na tohle téma,tak tvrdil,že vegani a vegetariání,v podstatě nejsou zdravější než lid všežřavý a,jsou hubenější,tudíž vypadají lépe než ta čekomoravská klasika,ale také jim třeba v těle chybí různé antioxidanty a stopové prvky co jsou v mase,takže ten výsledný efekt,se nuluje.Když už jsem vzpoměl na toho pana doktora,tak ještě tam měl takový zajímavý postřeh o vlivu glutamanu sodného na organismus,nějak sním nestrašil,nezakazoval,říkal že ten dělá chuť chutí a čínská kuchyně,je na něm postavená.jen by to sním člověk neměl násilně přehánět,bohužel si nepamatuji,dávku co je člověku škodlivá k smrti smrťoucí,ale byla hrozně velká,to by soudný člověk neměl,jen tak,šanci do sebe dostat.A tvrdil,že ten humbuk kolem něj je spíš jen reklamní trik.Na odborníka na metabolismus,měl celkem zajímavé názory,jen by mě zajímala konfrontace ho a nějakého odborníka na ,,zdravou výživu",celkem by to musela být sranda.Ono také záleží,kolik toho cpeme do sebe,jestli střídmě,nebo jako já,co má celkem poctivou,festovní hanáckou postavu.
Červené karty: worech, TWIN 69
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
23:09NLov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











