Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NBambus... T.maniak - Profil | St 23.5.2012 21:37:09

martcv >> :-D:-D:-D aha :-D


no vzdyt mi vime ;-)

    Nmartcv - Profil | St 23.5.2012 21:35:53

    Bambus... T.maniak >> prej teď jdou na všechno... se tu dozvíš...tak to není problém..:-)

      NBambus... T.maniak - Profil | St 23.5.2012 21:32:26

      martcv >> si delas kozy ne?? Moc peknej

        Nmartcv - Profil | St 23.5.2012 21:13:14

        Dneska jeden lepší...79cm....

          Nmartcv - Profil | St 23.5.2012 21:11:47

          HoumrP >> Nechci...:-))))

            NHoumrP - Profil | St 23.5.2012 19:14:01

            martcv >> mě chceš nasrat? :-)) Moc pěkný ....

              NBambus... T.maniak - Profil | Út 22.5.2012 23:00:20

              martcv >> na veceri ti to stacilo ;-)

                Nmartcv - Profil | Út 22.5.2012 22:59:18

                Bambus... T.maniak >> dneska jen 20 minut........:-)....pak přišla průtž jako kráva

                  NBambus... T.maniak - Profil | Út 22.5.2012 22:57:45

                  martcv >> no uz zase ;-)

                    Nmartcv - Profil | Út 22.5.2012 22:54:34

                    ......ty koguty nebuhou špatný...:-)

                      NBambus... T.maniak - Profil | Ne 20.5.2012 20:14:39

                      martcv >> gratulaace martas :-)

                        NRazgy - Profil | Ne 20.5.2012 20:02:54

                        martcv >> řeka? stoják?
                        krasavci

                          NHoumrP - Profil | Ne 20.5.2012 19:37:56

                          martcv >> gratulace, paráda.......

                            Nmartcv - Profil | Ne 20.5.2012 19:27:45

                            Tak koguty fungujou..........:-)

                              Nmartcv - Profil | Ne 20.5.2012 0:16:07

                              Brčál - už nikdy Mic >> jj...dobře........tady jsem zrovna použil nějakej od tebe

                                NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Ne 20.5.2012 0:05:15

                                martcv >> koukám craft fur ? Jak se z toho váže?

                                  Nmartcv - Profil | So 19.5.2012 22:38:27

                                  Dlouho jsem nevázal....tak nějaká náprava.....příprava na sezonu...:-)..........zatím koguty....

                                    NRazgy - Profil | So 19.5.2012 19:40:04

                                    martcv >> DÍKY. CENU SZ

                                      Nmartcv - Profil | So 19.5.2012 19:38:36

                                      Razgy >> ok.vyrobím a hodím fotky

                                        NRazgy - Profil | So 19.5.2012 19:37:33

                                        martcv >> dáme 3gr, nějakej mix barev - černá, hnědá, světlá + mix. celkem tak 10 ks
                                        ty tři barvy co jsou na fotkách 2+2+2 a světlý a čistě hnědý odstín