- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Koumak - Profil | Čt 24.7.2014 13:58:13
eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.7.2014 11:50:21 >> A kdybych to chtěl vázat přes uzly, tak tady ty co jsou ty by měly držet ne?
http://www.rsp-fishing.cz/images/sklady_podrobnosti/nanouzly.jpg
http://www.rsp-fishing.cz/images/sklady_podrobnosti/nanouzly.jpg
petrikveprik - Profil | Čt 24.7.2014 11:50:21
Koumak >> jo. Nebo třeba i pean a kancelářská sponka..
Koumak - Profil | Čt 24.7.2014 11:29:37
eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.7.2014 9:33:42 >> A to bezuzlové vázání na to je potřeba taková ta drátěná smyčka né?
petrikveprik - Profil | Čt 24.7.2014 9:33:42
Koumak >> musíš jej vázat "bezuzlově" jinak se v uzlu opravdu víc trhá. Pokud použiješ správný uzel či bezuzlové vázání, nanofil je super. Navíc delší náhozy díky nanofilu mi nepřipadlo když jsem vyzkoušel jen jako marketingový kec ale jako fakt, což v případě streamerů je velmi důležitý aspekt chytání.
Koumak - Profil | Čt 24.7.2014 9:24:37
martcv >> Dobře děkuju a ještě jsem se chtěl zeptat tady na mrku jsem si o něm četl nějáké diskuse většinou teda postarší, ale moc ho nepochvalovali, praskalo jim to a v uzlech jim to nedržolo tak toho se docela bojím. A nerad bych třeba po sezoně kupoval nový návin.
Koumak - Profil | St 23.7.2014 21:52:22
Zdravím chtěl bych se vás zeptat co je lepší mít na navijáku k vození streamrů, jestli nanofil, nebo silon do pletenky se mi moc nechce. Děkuji Koumak
Koumak - Profil | Út 22.7.2014 12:20:07
Prave dovazane akorat z jedne strany mne jdou videt hacky a je to takove nepekne, ale snad se to postupem zlepsi. :D
fuuckir - Profil | Po 30.6.2014 21:23:09
martcv - >> No tak jo..Fungujou :-)Bude to rukama. Ten velkej štikovej jsem si ještě netroufnul vykoupat :-)
Bláža - Profil | Ne 29.6.2014 22:14:55
Standič >> Krásná ryba, jako bych tu vodu znal, ale písníky jsou si dost podobný.... ;o)))
Standič - Profil | Ne 29.6.2014 21:44:14
martcv >> Jo to je on.Tahal jsem gumy a nic.Pak jsem tam dal streamra od tebe a prisel zaber:-)
martcv - Profil | Ne 29.6.2014 21:34:58
Standič >> paráda....toho jsem zahlídnul v lovu....48cm?....letos na ně mám zatím 40 a 43 cm pruhatce....
jejich doba ještě přijde na podzim...teda doufám...to mám vždycky chycený největší
jejich doba ještě přijde na podzim...teda doufám...to mám vždycky chycený největší
derata - Profil | Út 24.6.2014 9:57:52
Nějeké nové na pstroužky a okouny. Včera dokonce uloven menší sumec, ale má cílová ryba candát zatím nic.
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33405
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107172
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Kayakfishing a kajakorybaření20680
Privlac s multiplikatorom31598
Vláčenie z člnu27208
Rare woblery - Rapala14053
Lodě a jejich úprava1035
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....


















