- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nmartcv - Profil | St 18.6.2014 10:42:05
Nfuuckir - Profil | Ne 15.6.2014 21:24:48
Nmartcv - Profil | Út 10.6.2014 21:48:27
Nderata - Profil | Út 10.6.2014 21:45:31
Nmartcv - Profil | Út 10.6.2014 21:43:52
Nderata - Profil | Út 10.6.2014 20:26:43
Jsem zvedav jestli nějaký z těch mých výtvorů něco chytí. Stále to ale není žádná sláva...
Nmartcv - Profil | Út 10.6.2014 12:40:47
Nderata - Profil | Út 10.6.2014 12:11:33
Nmartcv - Profil | Po 9.6.2014 19:33:59
NDenny - Profil | Po 9.6.2014 17:24:38
Ja ty velke hacky mam,ale ty hlavicky jsou u nich spatne,pouzivam Mazuo I ty WMC jako ty.
Zatim se "branim" odlevat si je sam,protoze vyber tady je,aspon u tech mensich dostatecnej za velmi solidni ceny.Jen je trosku rozplacnu,aby na nich drzely ty nalepene oci :-)
Co jsem videl,tak muskari tady pouzivaji na stiky velke hacky,ktere se zde pouzivaji na lov sumcu,ale samozdrejme bez hlavicek..Budu muset zapatrat nebo se poptat vyrobcu a kdyz nezbyde nic jineho,tak si holt budu muset vyrobit nejake sam,ale nechce se me do toho :-)
Nmartcv - Profil | Po 9.6.2014 16:44:28
Nmartcv - Profil | Po 9.6.2014 16:32:02
tohle by mohlo na těch jezerech fungovat
NDenny - Profil | Po 9.6.2014 16:16:14
Oni tady ty nastrahy znaji,ale pouzivaji je hlavne muskari a u tech si nejsem jisty v jak hojne mire.My to vlastne nezacali delat kvuli candatum,ale na tech mensich se clovek lip uci.Hlavni cil je pro nas lov muskalung a stik,protoze tam jsem opravdu nikoho nevidel,ze by to nekdy pouzival.Jen musim najit lepsi a hlavne velke haky a neco dat dohromady.Daji se samozdrejme koupit,ale ty hacky,az na vyjimky, me nevyhovuji.Na samotnem jezere jsem zvedavy,jestli na to udelam na hloubce zaber.Reka kde lovime je melka,tam je to tak do 4 metru,ale na jezere se nejvic ryb nachyta na hloubkach kolem 30m a tak jsem na to opravdu zvedavy.
Nmartcv - Profil | Po 9.6.2014 15:48:10
ale bordel je i tak....
myslím že u vás na jezerech kde je vetší populace candáta by bylo supr vyzkoušet koguty....to je na hloubky na candáty asi nej.....no a u vás na to ještě nikdo nechytal....
bejt u vás tak jsem v balíku......tyhle nástrahy tam nikdo nezná
a to mám ještě v rukávu nějaké speciality co jsem ještě nezveřejnil....:-)
neco na hloubky a jednu na mělčiny s dlouhým doletem a s pomalým chodem....letos chci dostat před objektiv velkou štiku, tak jsem něco vytvořil....:-))
NDenny - Profil | Po 9.6.2014 14:55:19
Nmartcv - Profil | Po 9.6.2014 13:53:11
je to mor.....a nejhorší je že i to vázání je zábava skoro jako pak to chytání....ideální je vázání v zimě, když na ryby nemůžeš....ale zase takhle se to dá u vody hned otestovat....
supr na střední nástrahy je mýval....ale tady u nás se špatně schání...potřeboval by jsem sehnat ideálně bělenou celou kůži a pak už bych si to obarvil sám....
na velký nástrahy je supr angorská koza......chlupy dlouhý 15-20cm...z toho se váže samo...
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33404
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Kde to žije - dravci
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28NBurza na přívlačové nástrahy 33405
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....






















