Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NOld Wolf - Profil | St 12.9.2012 20:12:34

martcv >> Jejda Martine tak jsem klikl jako ,že na plochu a ono z toho bylo nelíbí.Omluva.

    NStroft - Profil | St 12.9.2012 13:57:10

    martcv >> Ok.Díky.

      Nmartcv - Profil | St 12.9.2012 13:48:51

      Stroft >> Hele mám pocit že jsem to bral od slováků.......ale už nevím stránky....kupuju toho tolik, že nějak strácím přehled....:-)))

        NStroft - Profil | St 12.9.2012 13:43:26

        martcv >> Vypadá to zajímavě, kde se to dá sehnat?

          Nmartcv - Profil | St 12.9.2012 13:29:30

          Bambus... T.maniak >> pošli adresu do SZ...ti to balím....:-)

            Nmartcv - Profil | St 12.9.2012 13:28:45

            malinko >> jj...Bambus má pravdu...je to totiž pro něj...:-))
            je jemná gumová střiž....je to opravdu jemňoučké a pěkně to pracuje....

              NBambus... T.maniak - Profil | St 12.9.2012 13:25:20

              malinko >> z thymalusu ( jemné gumičky)

                Nmalinko - Profil | St 12.9.2012 13:21:15

                martcv >> Z ceho sou prosimpekne ty vocasky. Diky Ti.

                  Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 22:24:28

                  zase nějaký prcky pro závodníky.......bezprotihrotové háčky velikost 14 - 10, tungsten 4mm

                    Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 17:39:16

                    PepanD >> no úplně plovoucí nejsou....spíš jako ty woby od Rapaly...suspending..........zůstavou v takový hloubce kam je spustíš....:-))

                      NPepanD - Profil | Út 11.9.2012 17:31:30

                      martcv >> Jo, to určitě. Ještě napiš, že jsou plovoucí..:-))) Foukaný můžou být, ale olovem. To jsou koule jako do předovek .:-))

                        Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 17:24:10

                        PepanD >> ty hlavičky jsou samozdřejmě foukaný.....:-)

                          NPepanD - Profil | Út 11.9.2012 17:19:16

                          martcv >> Doufám, že nebydlíš někde v patře, nebo v podsklepeným bytě. Tímhle ověnčit stromek, tak se propadne až do kanálu...:-)))))))

                            Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 17:11:45

                            PepanD >> si se zbláznil tohle trhat?.........to mám na vánoční stromek.....:-)))

                              NPepanD - Profil | Út 11.9.2012 17:06:30

                              martcv >> Tý bláho, ty toho utrháš :-)))))))))))))

                                Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 0:32:55

                                .............

                                  Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 0:22:45

                                  .................

                                    Nmartcv - Profil | Út 11.9.2012 0:20:10

                                    Zas pár fotek...............

                                      Nmartcv - Profil | So 8.9.2012 9:16:47

                                      ...........

                                        Nmartcv - Profil | So 8.9.2012 9:15:30

                                        ............