Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Nmartcv - Profil | So 8.9.2012 9:13:48

Vázání..........

    NBambus... T.maniak - Profil | Ne 2.9.2012 21:54:49

    martcv >> doufam ze jste ok dojeli..

    jsem vas ani nevidel. Kdys jste odjizdeli .

      Naxel82 - Profil | Ne 2.9.2012 19:14:40

      martcv >> jj díky ti. určo se ozvu jak mi chybne.

        Nmartcv - Profil | Ne 2.9.2012 17:46:27

        axel82 >> Ahoj.......nemáš zač......ani jsem ti nestihnul odpovědět....dostal jsi jednoho jigstreamera navíc jako poděkování za objednávku.......:-)

          NKalužmistr - Profil | So 1.9.2012 20:25:44

          Tak zas něco vymejšlím.

            Naxel82 - Profil | Pá 31.8.2012 20:28:54

            martcv >> ahoj, díky ti jsou nádherné. doufám že budu s něma umět. ještě jednou díky.

              NZajda - Profil | Út 28.8.2012 21:25:05

              Brčál - už nikdy Mic >> Máte u vás zajímavě barevné kohouty..:-)

                NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Út 28.8.2012 21:17:08

                nebo

                  NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Út 28.8.2012 21:16:39

                  A co todle?

                    NSiral - Profil | Út 28.8.2012 17:20:02

                    zdravim páni,
                    mam nejaky material na nejake muchy alebo koguty.
                    Kto by mal záujem nech dá vedieť.
                    viď foto:

                      Nmartcv - Profil | Po 27.8.2012 22:49:19

                      Modráskové........

                        Naxel82 - Profil | Po 27.8.2012 19:48:11

                        martcv >> aha, jsem to nějak neposřehl. omlouvám se.

                          Nmartcv - Profil | Po 27.8.2012 19:06:39

                          axel82 >> jj...to jsem ti psal, že je to ok......:-)

                            Naxel82 - Profil | Po 27.8.2012 18:56:31

                            martcv >> jj, díky. doufám že vše došlo v pořádku

                              NZajda - Profil | Po 27.8.2012 18:43:26

                              Kalužmistr >> O srpcích bych věděl. Akorát se drží svých slepic a nechcou přeletět k nám. A kunu udělat nemůžu, protože je hlídá fena NO..:-(

                                Nmartcv - Profil | Po 27.8.2012 18:37:20

                                axel82 >> jj......dělám na tom......:-)

                                  Naxel82 - Profil | Po 27.8.2012 16:58:45

                                  martcv >> krasavci, doufám že tam jednoho z těch novích budu mít i já:)))))

                                    NKalužmistr - Profil | Po 27.8.2012 16:37:13

                                    Brčál - už nikdy Mic >> Já taky potřebuji, díky.

                                      NStroft - Profil | Po 27.8.2012 14:00:48

                                      martcv >> Ubíráš mi vázací elán, už jsem nic nedávej:-)

                                        NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Po 27.8.2012 13:50:45

                                        martcv >> napiš jak dlouhy potřebuješ a zkusim něco takoveho sehnat.