- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Svratka 3-bílá ryba
Ahoj,chtěl bych se zeptat revíru znalých rybářů jaká se dá na S3 chytat bílá ryba a která převažuje. Byl jsem tam jen jednou na přívlač,takže revír v podstatě neznám, ale chtěl bych vědět jakou bílou rybu tady můžu chytnout. Chytám nejraději cejna, plotici....
Fota ryb chycená na revíru vítána.
Fota ryb chycená na revíru vítána.
Autor diskuse: Aja008 - Profil , 7.1.2012 feeder - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMrKos - Profil | Ne 8.1.2012 16:54:51
giero >> na trojce je to podobné a větší voda , její nástup a pak stav hodinku setrvalý, většinou dožene rybu k většímu pohybu - víc záběrů
nedělá mi problém když na jaře teče konstantně 20kubíků a chytá se v tom opravdu lépe a to i kapry
na čtverce umím chytat akorát plotice s cejnama a to ještě bídně... moc tam nechodím
nedělá mi problém když na jaře teče konstantně 20kubíků a chytá se v tom opravdu lépe a to i kapry
na čtverce umím chytat akorát plotice s cejnama a to ještě bídně... moc tam nechodím
Ngiero - Profil | Ne 8.1.2012 15:40:46
MrKos >> když už jsi zmínil kolísání hladiny, máš z toho nějaké poznatky? Já jsem vypozoroval na Svratce 4 v Brně, že když tam jdu kolem 14té a klesá hladina, tak záběry jsou, ale od bílé ryby, ale není to extra slavné. Pak když kolem 17té začne sílit proud, přichází doba kaprů asi na hodinku. Pak zase bílé ryby. Chytám na feeder v proudnější části na začátku oleje.
NMrKos - Profil | So 7.1.2012 20:26:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aja008 >> Prýgl je hodně pod tlakem a chodím tam jen na podzim sem tam zavláčet a to sem tam tak dohromady 3x ... nicméně možná je to chyba a ryba by se tam asi nachytat dala protože cejnů je tam dosti
řeka je jiná a je těžší takže tam se už tolik lidí nevypraví dokud mají rozpuštěný stojáky ... pokud netoužíš vyloženě po kaprovi a udělá Ti radost plotička s cejnem tak na Svratce 3 není problém zalapat - s fíídrem v zimě asi lépe v nadjezí a hloubce, pod lávkami ze kterých lid krmí ptáky a naopak s plavačkou asi lépe v rychlejších těžkých ůsecích a zkoušet, hledat
řeka je jiná a je těžší takže tam se už tolik lidí nevypraví dokud mají rozpuštěný stojáky ... pokud netoužíš vyloženě po kaprovi a udělá Ti radost plotička s cejnem tak na Svratce 3 není problém zalapat - s fíídrem v zimě asi lépe v nadjezí a hloubce, pod lávkami ze kterých lid krmí ptáky a naopak s plavačkou asi lépe v rychlejších těžkých ůsecích a zkoušet, hledat
NAja008 - Profil | So 7.1.2012 20:21:52
MrKos >> Tento rok chci zkoušet hlavně řeku, ale zkušenosti moc nemám. Chodil jsem dost na Prýgl a tam jsem si na feedr vždycky krásně zachytal, úhoři, okouni, plotice i cejni prostě nádhera. Ale řeka je taková malá výzva, jak už jsi zmínil je to hlavně o znalosti a zkušenostech, a já už jsem na řece mockrát vyhořel(hlavně na Moravě-M10-M13).....
NMrKos - Profil | So 7.1.2012 20:14:49
Aja008 >> rádo se stalo a je to moje takřka domovská voda ... je to těžká voda a lze tam snadno vyhořet, naopak jsou místa kde se ta bílá ryba dá nachytat velice pěkně a s určitou pravidelností
další podstatný vliv má turbína pod Prýglem a s ní spojené kolísání hladiny dvakrát denně
další podstatný vliv má turbína pod Prýglem a s ní spojené kolísání hladiny dvakrát denně
NMrKos - Profil | So 7.1.2012 20:08:50
a jsou tam i některé drobné ryby asi jako ve všech řekách
nic neobvyklého ani vyjímečného, v podstatě se tam zachytat dá, ale potřeba to znát neboli roky zkoušení a mnoho vycházek
nic neobvyklého ani vyjímečného, v podstatě se tam zachytat dá, ale potřeba to znát neboli roky zkoušení a mnoho vycházek
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...



















