Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 20:16:03

Dam33 >> klidně ji hod sem :-)

    NDam33 - Profil | St 15.2.2012 20:15:10

    Lacike7 >> chviličku, pošlu ti ji do sz

      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 20:15:00

      Dam33 >> no ale ma je pekne reseni. nic zbytecneho na nich. co přidáva vahu.

        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 20:14:01

        Dam33 >> :)

        ta fotka? myslim otíca

          NDam33 - Profil | St 15.2.2012 20:12:30

          Lacike7 >> dík, ale toyotu a jsem rád, že má střechu celou:-))

            NDam33 - Profil | St 15.2.2012 20:11:33

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 20:07:47 >> Juro si dělá proutky sám, takže to bude z jeho dílny...pár jsem jich viděl, ale nevím, který je tento

              NRytíř - Profil | St 15.2.2012 20:10:57

              Lacike7 >> chápu...:-))

                NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 20:10:21

                Rytíř >> za eura slovenske :)

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 20:08:06

                  Lacike7 >> :-) mne taky ne.

                  byla to jenom rychla brigadka

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 20:07:47

                    minatrix >> jestli to neni G.loomis.

                    podle mne zakázkovej klacik

                      NRytíř - Profil | St 15.2.2012 20:07:39

                      Lacike7 >> taky děláš za éčka ne?:-))

                        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 20:02:50

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:59:52 >> pozor pozor priatelko.. sme silna americka firma :) ale dvojku za 6 hodin mi teda nedavaju :)

                          Nminatrix - Profil | St 15.2.2012 20:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:56:23 >> koukal jsi na to video http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=24590

                          Nepoznáš,co má ten Mrázik za klacek na mikromrdky?

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:59:52

                            Lacike7 >> to jste čínský fabrika pana Wonga ne?

                              NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 19:59:11

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:56:23 >> pekne boa

                                NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 19:56:35

                                Dam33 >> to vyrabame.. ake mas auto? mozno tam nejaku vtesname.. za dobru cenu :) mame este audi Q5, Q7, BMW 5, 5GT, X6, MINI, VW Tiguan, sharan, passat, touran, opel, Skoda superb a Yeti, saab nooo a keby si mal nahodou rolls royce, aj take vyrabame :)

                                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:56:23

                                  Lacike7 >> nee byl jsem pomoct svářet. muselo to být hotovo do rána :-)

                                  2000kč na ruku super :-)

                                    NDam33 - Profil | St 15.2.2012 19:53:39

                                    Lacike7 >> ale vypadá to zajímavě...to je nové nebo to opravuješ?

                                      NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 19:52:39

                                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:50:55 >> hmm.. od tretej rana robis.. banky?

                                        NDam33 - Profil | St 15.2.2012 19:50:58

                                        Lacike7 >> já dneska pracoval z domu:-)))musím ti poslat tatu, našel jsem nějaké foto...

                                          Červené karty: u x a