Elitní UL pokec pro okruh vláčkařů se zaměřením na ty nejjemnější techniky a nejmenší nástrahy

Diskuse pro ty, kteří mají zálibu v chytání na ty nejmenší nástrahy, nejjemnější sestavy, a kvalitní náčiní.

přikládejte i fotky ůlovků, svých ověřených sestav, náčiní a nástrah. všichni i (tackles blázni ) vítáni. S pozdravem Bambus ...
Autor diskuse: Bambus...Tacklesmani - Profil , 2.1.2012 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Dam33 Profil + Orion24 Profil

Ake Plandavky uprednostnujete na UL?

A) Kvalitné Japan (riešim kvalitné krúžky aj hačiky)25%

B) Ruske-Ukrajina21%

C) Domacu vlastnú vyrobu15%

D) "Klasiku" (lackovky, slovlikovky, hamerky)19%

E) Je mi to jedno, nech to lieta a nech je to čo najlacnejsie11%

F) Z Číny9%

Od 22.9.2017 hlasovalo 53 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:50:55

Lacike7 >> rychlá výpomoc za vela money :-)

    NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 19:46:35

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:45:17 >> co je to za pracovna doba? 6hodin? keby si bol od 3 do 19, nic nepoviem :)

      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:45:17

      Lacike7 >> však ja byl v práci taky. ale od 3 do 9 :-)


      :-)

        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 19:42:35

        Dam33 >> koho by bavilo prazdninovat a chodit sa cpat babke :)
        ja som dneska napriklad urobil jeden super ptp /prisne tajny program/ a som so sebou spokojny..
        strecha na BMW X6

          NDam33 - Profil | St 15.2.2012 19:24:18

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:20:25 >> jj, prázdniny, to je věc...

            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:20:25

            Dam33 >> nee pán domácí se přežral u babky svíčkovou a dovalil se z5 k pc :-)

              NDam33 - Profil | St 15.2.2012 19:18:30

              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:14:31 >> ááá, pan domací se vyspinkal:-)))

                NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:18:06

                orimp >> vítám tě v diskuzi :-)

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:14:31

                  zdravíím :-)

                    Nminatrix - Profil | St 15.2.2012 18:30:52

                    Ahoj , nebude někdo objednávat nějaký menší plandy s jednoháčkem na pstruhy ? Že bych se přidal...

                      NHlava - Profil | St 15.2.2012 17:48:39

                      Oreh >> oreh - 15.2.2012 17:44:36 >> na vysadeneho duhaka je to dobre ale ja radsej nymphyckou to mam len ked raz motyka vystreli

                        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 17:48:01

                        Hlava >> co si cakal od falosnej hviezdy? :)

                          NOreh - Profil | St 15.2.2012 17:44:36

                          Hlava >> ryby to hned spoznali... a na fake neberu :)

                            NHlava - Profil | St 15.2.2012 17:43:28

                            kaňka >> wobler jackson - fake star - orange tuto fazulku mam ale este nic nechytila

                              Norimp - Profil | St 15.2.2012 16:54:08

                              MF1 >> ok dík:-)
                              idem off borci,večerné pivko čaká...
                              zajtra som tu ako na koni:-)

                                NDam33 - Profil | St 15.2.2012 16:43:00

                                Lacike7 >> nebojím se:-)))ale těším se

                                  NMF1 - Profil | St 15.2.2012 16:34:27

                                  orimp >> posielam Ti mail so spracovaným článkom, všimni najma na konci podakovanie ...

                                    Norimp - Profil | St 15.2.2012 16:32:42

                                    MF1 >> he,he,croatia,dobro došli....zlaté časy...:-)))

                                      NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 16:32:23

                                      Dam33 >> oou, tusim ze si vela informacii domov nosit nebudes :)

                                        NLacike7 - Profil | St 15.2.2012 16:31:12

                                        MF1 >> az mi na monitor vyprsklo :)

                                          Červené karty: u x a