Počet docházek k vodě v roce 2011

Každý rok s kamarádem jakoby soutěžíme, kolik má kdo docházek zapsaných v povolence... Jak jste na tom vy? Kolik jste letos měli docházek k vodě?
Já letos v povolence napočítal 51.
Autor diskuse: Peši - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní

NMichal K. - Profil | Út 17.1.2012 15:23:11

cca 50

    Nmrkva - Profil | Út 17.1.2012 15:01:31

    Pedro1 >> dost :)) ještě se tady takové číslo myslím neobjevilo... :)

      NPedro1 - Profil | Út 17.1.2012 15:00:03

      mrkva >> Tak kolik?:-)))

        Nfajanek - Profil | Út 17.1.2012 14:55:02

        97 docházek na MP i P celkem. A ponecháno 8 ryb... =)

          Nmrkva - Profil | Út 17.1.2012 14:45:05

          ještě že jsem ten údaj o ponechaných si rybách zamlčel... :) já to tušil, že by bylo pár keců...

            Nkoubic - Profil | Út 17.1.2012 14:29:42

            tak já měl loni 16 (slovy šestnáct) docházek. a víte proč? bo neni čas pičo :)

              NCronicle - Profil | Út 17.1.2012 14:28:24

              110 :)

                Nknedlicek12345 - Profil | Út 17.1.2012 14:26:11

                abcdddd >> nechápu o co ti jde. můj počet ryb ti přijde mooc? rybu jím tak jednou měsíčně + jsem něco rozdal rodině a kamaradům, nevidim na tom nic špatnýho, vždyt za to si přece platim, abych si nemusel kupovat maso, ale abych si mohl zarelaxovat u vody a přitom si to maso chytit :-) Proberte se lidi, vždyt sou lidi, který co chytěj to berou, to kdybych já dělal, tak bych jenom těch kaprů moh mít x krát víc to samy pstruhů a sivenu, ale musim myslet na to, že si chci přece zachytat i příště...

                  NEnšpígl - Profil | Út 17.1.2012 13:35:53

                  loni 139 docházek, 3ks ryb.A letos musím teprve začít :-)

                    NPedro1 - Profil | Út 17.1.2012 13:28:32

                    abcdddd >> To víš,masař jako já,co odnese za rok od vody do 10-ti ryb to nemá jednoduchý.Ještě ža mám na mražáku dost vepřovýho a hovězího,jinak bych těch ryb vzal určitě hromadu.A kdyby mi ryby víc chutnaly,musel bych koupit další mražák.

                    Kdy Ty a Tobě podobní WaM dostanou rozum,ach jo?

                      NRadekM - Profil | Út 17.1.2012 13:27:58

                      zdarvim rok 2009 282 dochazek 2010 167 docházek 2011 97 dochazek ...:) pokles :)

                        NPedro1 - Profil | Út 17.1.2012 13:08:47

                        Hrdobec >> Ne jakýchkoliv,psal jsem konkrétně kapř.Ono není zas tak jednoduché vytáhnout za sezonu 30 ks pěkných candátů:-)))Každopádně všeho s mírou.To jsem taky psal.

                          Nabcdddd - Profil | Út 17.1.2012 13:07:49

                          Pedro1 >>
                          chjo ani sa s tebou nebudem pustat do tejto diskusie... nema to zmysel. jedna reakcia a mam ta precitaneho. HOWGH.

                            NJarda Š. - Profil | Út 17.1.2012 12:52:52

                            ahmed >> Jaktože nevyplatila? Při devíti kontrolách bys bez povolenky zaplatil na pokutách nejmíň 20 tis. Kč a přišel o cajk v nemalé hodnotě.

                              NFanax - Profil | Út 17.1.2012 12:47:19

                              Peši - >> Zdravím,letos 146 docházek na 3 revírech,5x kontrola.Ať se daří.

                                NHrdobec - Profil | Út 17.1.2012 12:46:49

                                Pedro1 >> Pokud by každej odnesl od vody každoročně 30 jakejchkoliv ryb ve větších velikostech tak to při současném počtu rybářů moc v pořádku rozhodně neshledávám. A to předesílám že žádnej radikál nejsem a několik ryb ročně klidně sežeru.

                                  NPedro1 - Profil | Út 17.1.2012 12:41:01

                                  abcdddd >> Ryby jsou zdravé a jejich konzumace je prospěšná.Jsou do revírů dosazovány za účelem ulovení a zkonzumování (obzvlášť kapř).ChaP povolenka by měla být naopak dražší,protože když budou všichni pouštět,co budou dělat Ti,co ryby chovají a poté prodávají?Ryby nejsou děvky,ale kořist rybáře,který má právo se rozhodnout,zda rybu pustí,nebo sní.
                                  Samozřejmě všeho s mírou,ale pokud každý odnese za rok třicet kapř,vše je naprosto v pořádku.

                                    Nabcdddd - Profil | Po 16.1.2012 21:22:37

                                    Čodiš >>
                                    Sorry mal som v plane "to qoute" ineho "experta".... napr. knedlicek12345

                                      NPaul van Drax - Profil | Po 16.1.2012 18:34:47

                                      71 docházek, 0 ryb, 1 kontrola, první docházka 5.2., poslední 24.12.

                                        NČodiš - Profil | Po 16.1.2012 18:06:27

                                        abcdddd >> Jestlis to nepostřehl tak jsou to nástražky na sumce všechno a pokud nepříjde záběr tak bez problémů je pouštím a přežijou používám pomocné háčky takže min poškození ryb takový chytrolíny jak ty mám nejradši