Počet docházek k vodě v roce 2011

Každý rok s kamarádem jakoby soutěžíme, kolik má kdo docházek zapsaných v povolence... Jak jste na tom vy? Kolik jste letos měli docházek k vodě?
Já letos v povolence napočítal 51.
Autor diskuse: Peši - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní

dvorak002 - Profil | So 31.12.2011 16:33:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peši - >> Ahoj já mám 82 docházek k vodě a k tomu jen jednu jedinou kontrolu RS a to ještě na Lipně a rovnou i se zápisem ... :) Jinak za 82 vycházek mám na lístu 3ks Kapra jinak nic víc ... :)

    Erva - Profil | So 31.12.2011 16:31:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    38 docházek ,kontrola 0 ,ponechán 1ks candáta na štědrovečerní stůl a vzhledem k tomu že jsme třičtvrtě roku dělali rekonstrukci domu ,tak ani nevím kdy jsem to všechno stihnul:-))))

      Hrdobec - Profil | So 31.12.2011 16:26:32

      54 celých dnů strávených u vody,ale převážně v zahraničí. U nás z toho 10dnů na vodě s rybolovem 24hodin,jinam nejezdím

        RAZOR 2 - Profil | So 31.12.2011 16:26:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        92 dochazek,z toho 52 nocovaček,3 kontroly,jedna ponechana fiška-moji drahe polovičce.

          Domino222 - Profil | So 31.12.2011 16:24:59

          kadlan >> Ešte škola a tréningy, čas sa vždy najde ! A ti poviem že moc ho teda nemám ..

            kadlan - Profil | So 31.12.2011 16:22:44

            Domino222 >> Tak to do práce asi nechodíš co?

              kapr97 - Profil | So 31.12.2011 16:19:43

              50docházek a porybného jsem potkal po dvou letech jednou a 3kapři šli domů

                Domino222 - Profil | So 31.12.2011 16:18:29

                Ja som mal 160 vychádzok k vode ... :))) a asi 30 vychádzok na súkromáky .. ! :))

                  Tomazzz - Profil | So 31.12.2011 16:18:06

                  49 docházek - 2 kontroly a jelikož jsem velký masař sežráni 4 kapři, 4 štiky a 2 candáti :D

                    zaplosak - Profil | So 31.12.2011 16:17:52

                    poslední stránka zůstala volná a předposlední asi 4 spodní řádky, nechce se mi to včil počítat, a ryby? Psal jsem sumář před hoďkou tak si to ještě pamatuju:
                    8 kaprů, 4 boleni, 5 candátů.....
                    Kontrola cca 5x...

                      Stanley 87 - Profil | So 31.12.2011 16:17:38

                      73 docházek a 3 kontroly

                        TominoRS - Profil | So 31.12.2011 16:16:05

                        a ještě nějaky návštěvy soukromáků

                          michec - Profil | So 31.12.2011 16:15:19

                          Na pstruhovce 3 a půl stránky s jednou kontrolou a na mimopstruhovce 4 a půl stránky s jednou kontrolou.

                            Howy - Profil | So 31.12.2011 16:14:36

                            Rybatorstr >> Čekal jsem na tebe:-D Určitě jich máš víc, minimálně 6 stránek:-)

                              kadlan - Profil | So 31.12.2011 16:14:35

                              38 docházek, 2 kontroly a 2 ponechané ryby. (Nic moc)

                                TominoRS - Profil | So 31.12.2011 16:13:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dochazek jsem měl 70,bez jediné odnesene ryby a bez jediné kontroly.

                                  Howy - Profil | So 31.12.2011 16:13:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj, já mám do poloviny třetí stránky, ale nevím kolik to je a do sklepa se mi skočit nechce. Kontrola žádná, ale občas se i zapsat zapomnělo:-)

                                    Rybatorstr - Profil | So 31.12.2011 16:13:10

                                    Více než 100 docházek a asi 3 x kontrola.

                                      volfino - Profil | So 31.12.2011 16:11:19

                                      6Ox u vody 4 kontroly

                                        Nitram. - Profil | So 31.12.2011 16:09:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Já 47 a 0 kontrol to je smutný