- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vhodný obal na 2 feedrové pruty
Vím že těchto otázek je tu mnoho ale nikde jsem nenašel tyto dvě tašky mezi kterými se rozhoduji.Chtěl bych tříkomorový vak 130 nebo 140cm a chci aby to mělo boční kapsy na podběrák a vydličky a k tomu nějaké aspo 3 až 4 kapsy na krabičky s feeder doplňkama rozhoduji se mezi těmito dvěma http://www.rybarska-specialka.cz/rybarske-potreby/obal-multi-140-green-4315 a nebo http://www.tropicliberec.cz/pouzdra-na-pruty/sona-model-k-trikomorovy-130-3 děkuji za kladné odpovědi ...
Autor diskuse: dvorak002 - Profil , 31.12.2011 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
36x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Ndvorak002 - Profil | Pá 20.1.2012 14:18:48
Gregor >> Jedná se mi o to že v ruce nic tahat nechci protože už takhle mám plné ruce.Používal jsem 2 roky 3 komorový s tim že ve dvou komorách jsem měl pruty a ve třetí vydličky,sedačku a vše bylo ok
NPajavec25 - Profil | Čt 19.1.2012 22:32:33
Ja koupil 3 komorovy "bagl" v prodejne v brne na krenove. Proti vsemu co jsem videl top kvalita ... siti zipy ... za rozumnej peniz.
NGregor - Profil | Čt 19.1.2012 20:06:03
Pokud máš svoje pruty rád, tak se na takový obaly vyprdni, na obrázku to vypadá skvěle, ale je to jen hromada látky se zipem, která neni schopná držet sama tvar. Navíc, nechci po roce vidět prut, kterej bude sousedit s kapsou na vidličky. Bud' si pořid' tubus, a nebo je prostě nos v ruce, dost věcí dáš do batohu a pořič si tašku přes rameno na krabičky atd. a máš vystaráno.
Nmates202 - Profil | Čt 19.1.2012 19:23:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dvorak002 - >> Jde o to, jestli to má být jen na pruty?. Já mám několik let tento cenově zajímavý a odolný obal od Carpsystemu, je sice tří komorový, ale to má svůj účel, do dvou komor pruty(vejdou se mi tam čtyři-dvě různé délky) a do třetí prostřední komory se dá dát vše potřebné, včetně pořádného podběráku a ostatního potřebného, tak že mám v ruce už je kbelík na návnadu.
P.S. Je tedy podobný tomu od SONY za lepší cenu....130cm 846,– Kč
P.S. Je tedy podobný tomu od SONY za lepší cenu....130cm 846,– Kč
Nčudlař02 - Profil | Čt 19.1.2012 18:50:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já jsem si objednal toto- http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/pouzdro-na-pruty-team-dragon-lux-trikomorove do dvou kapes pruty a do dalsí krabička s bižu a krmítka, do té uzké kapsy vidličky a tyč k podběráku. do ruk židlu a kybl s krmením a nástrahama a jde se.
NDomino222 - Profil | Čt 19.1.2012 17:41:16
dvorak002 >> Aha tak to je už na tebe .. :) V týchto ti moc neporadím lebo som v živote také niečo nemal..
Ndvorak002 - Profil | Čt 19.1.2012 17:39:34
Domino222 >> Právě chci pouzdro abych tam mohl tahat vše nebaví mě tahat vše v rukách.Tahám už takhlekýbl s krmítkovkou a ostatníma věcma a ještě mám plnou tašku přes rameno.A když to táhneš někam dál tak mě pak všechno bolí .
Nmipa - Profil | Čt 19.1.2012 17:35:57
dvorak002 - >> Rád bych ti poradil, jenom že to byl dárek a darující již není mezi námi ..... Jediné co, tak to koupil v rybářských potřebách v Jičíně - ale pozor, je jich tam několik :-))) Víc bohužel nemohu sloužit ...........
NDomino222 - Profil | Čt 19.1.2012 17:11:17
Kreja >> Púzdro nie je na to aby si v ňom mal háčiky a bižu! Je na prúty, a na iné by si mal mať tašku, ale šak čo hlava to názor. :-))
NKreja - Profil | Čt 19.1.2012 17:09:59
dvorak002 - >> řeším úplně ten stejný problém jako Ty.Ten team daiwa nevypadá špatně ale nemá žádné kapsy takže asi ještě nějakou tašku sebou Na ty rs-fiše jsem se díval v krámě tam zase nedám stoličku Zatím používám starší 2 komorový prut na teleskopy (jenže už mi haprují zipy) a tam se mi upravená stolička vešla a hlavně mají 4kapsy Zatím mám tedy jasno jen v jednom-bez vyzkoušení bych obal pře net neobjednával Hodně zdaru a šťastnou ruku při výběru Jarda
NReznik76 - Profil | Čt 19.1.2012 17:03:32
dvorak002 >> http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka/eshop/10-1-Pouzdra-na-pruty/101-2-Dvoukomorove
NDomino222 - Profil | Čt 19.1.2012 16:56:30
alpo >> Nosím v ňom vždy 1 feeder a 1 match, rasošky, podberák, dáždnik..
NDomino222 - Profil | Čt 19.1.2012 16:55:55
alpo >> Je to fakt výborné púzdro, je tvrdé, vyplnené lepšie som nemal..
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49069
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeederařina na řece64328
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NFeeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
6:14NFeederařina na řece 64331
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17















