Feeder na Dunaji

Zdravím, pridávajte prosím fotky a úlovky z rieky Dunaj.
Autor diskuse: lamixka - Profil , 30.12.2011 feeder - druhy ryb, rekordy

Npeto88 - Profil | Čt 8.9.2016 15:19:56

erin >> Ok ;)

    Nerin - Profil | Čt 8.9.2016 13:38:24

    peto88 >> ok tak nic, daj vediet ako si dopadol

      Npeto88 - Profil | Čt 8.9.2016 13:34:18

      erin >> Cez vikend mozem iba rano do 11-12 hod, potom sa uz musim venovat deckam....

        Nerin - Profil | Čt 8.9.2016 12:42:11

        peto88 >> Len ja robim vikend do 14:15, tak o 15tej mozem asi vyrazat 15:30 mozem byt bud na M dunaji alebo na Morave.

          Npeto88 - Profil | St 7.9.2016 23:04:04

          erin >> Cez vikend niekedy rano chceme ist na moravu, ale este mi to nepotvrdil foter s bratom. Ak by nesli, a mal by si cas, tak mozeme vyskusat nieco pochytat.

            Nerin - Profil | Út 6.9.2016 14:08:19

            Palusko >> Ano presne. Vtedy davam 0,12 navazec a malicky hacik na 1 kostaka a na plavak dokazem chytat pleskacikov a plotice 5-10 cm. To k tomu patri. Ale podla mna je M Dunaj top.

              NPalusko - Profil | Út 6.9.2016 13:13:28

              JK >> Tak ten tiez, niekedy sa neda chytat na dva pruty naraz lebo nestihas vytahovat ryby a niekedy si rad ak jedno bycko vytiahnes na tom istom mieste :)

                NJK - Profil | Út 6.9.2016 12:01:08

                erin >> ja mam zas skusenost, ze M. Dunaj je naladovejsi ako Morava :-).

                  NPalusko - Profil | Po 5.9.2016 16:34:38

                  erin >> Ja som tiez parkrat na morave vyhorel a inokedy som paradne zachytal, tie ryby tam dost migruju a su naladove.

                    Nerin - Profil | Po 5.9.2016 16:15:49

                    Nepoznam to tam, bol som 2. krat. Asi zly vyber miesta. No kusok za Devinom bola tam taka kludna voda a velke kamene na brehu. Koncila tam zakruta. Mozno stacilo chytat dalej. Alebo to chcelo kostaka a nemal som. Cez vikend si to asi zopakujem. Alebo mozno skor pojdem na M Dunaj po praci. Neprida sa niekto_?

                      NJK - Profil | Po 5.9.2016 13:21:49

                      erin >> tak to ma celkom prekvapuje.. ak sa mozem spytat, v ktorej casti si bol?

                        Nerin - Profil | Po 5.9.2016 11:43:59

                        peto88 >> Vcera na morave a nic. Chytal som na plavacik a na kukuricu, aj som krmil kukuricou. Ani maly pleskac. Asi zacnem chodit na M Dunaj, v tejto tobe tam vzdy zacinali brat kaprici.

                          Npeto88 - Profil | Pá 2.9.2016 13:31:42

                          Tak dnes zase morava, dost nizky stav vody - hned rano prvy zaber 52cm lopata, potom hodinu nic a neskor zabery iba sem tam - musel som predlzovat nadvazec, aby sa dali premenit . Ryba isla slabsie, 2x pleskac cez 50cm a asi 6 okolo 35-40cm - takze nakoniec to nebolo az take zle. Vedla sadiaci kolega rybar bol bez ryby.

                            NPalusko - Profil | Pá 2.9.2016 11:28:30

                            Som bol vcera na MD a tiez sa uz zacina cistit.

                              Naguirre - Profil | Čt 1.9.2016 17:37:14

                              Balzer >>
                              Dik, ja si pre istotu zapisujem 3 aj 4. Podla mapy je to na hrane...

                                NBalzer - Profil | Čt 1.9.2016 16:16:04

                                aguirre >> Toto je už Dunaj č.4 Ten začína niekoľko desiatok metrov po prúde za špicou ramena Zuzana. Len pre upresnenie lebo nevieš na koho z RS natrafíš...

                                  Naguirre - Profil | Čt 1.9.2016 15:49:39

                                  Fotky z Dunaja c. 3 v rozpati poslednych 2 tyzdnov - krasne cisty, brali pleskace, jalce a mreny. Dnes dokonca mreny sli na kukuricu!

                                    Nmarktomark - Profil | Ne 28.8.2016 22:33:18

                                    peto88 >> podobne, dnes kusok vyssie od teba na dunaji. Okrem byckov 0.

                                      Npeto88 - Profil | Ne 28.8.2016 17:32:02

                                      Tak dnes od 6.00 na dunaji pri Apollo moste za dve hodky poriadne ani jeden zaber, nastacili ani 90g kosiky, stale to nebolo ono. Nas.al som sa, zbalil a sup na Moravu - tam plno rybarov, kedze je nizky stav a nechcelo sa mi hrabkat v bahne, dost dlho som hladal kamenne miesto - nasiel som, ale bolo medzi dvoma sumciarskymi partiami. Dnes sa ukazala ako najucinnejsia bonduelka+2kostnaky, zabery boli cca do 10min, co som sa cudoval, neboli vobec male ryby - celkovo asi 4 pleskace cez 40cm a par karasov a ostatne pleskace okolo 35cm. Keby nefukal vietor niekedy az tak, ze mi skakala feederka na parozke, bola by to uplne super, ale nemozeme mat vsetko :)

                                        NRogi - Profil | So 20.8.2016 1:45:21

                                        sorpan >> aha,rozumiem.dík