- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Quantum Hyper-Cast-Pro Tour 3-12g 275cm
Nikde som nic o tomto prutiku nenasiel... Budem vdacny za akekolvek informacie. Dakujem pekne :)
Autor diskuse: Martinbati - Profil , 29.12.2011 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
kura11 - Profil | Pá 30.12.2011 13:09:56
Martinbati >> ... a svicka zhasla... takto moze zakladat otazky na kazdy jeden prut, zbytocne zahlcovat takymi otazkami mrk, skor si to mal postavit inak... hladam prut na to a to a do takej ceny... ale co clovek to nazor... tak to hladanie idealneho pruta v tvojom podani je aj tak bezpredmetne... za 30 e mas uplne jedno co kupis... nic nebude bohvie co ale na zaciatok to staci... takze obehaj KE obchody, pozri lahke palice do takej ceny a daco vyber.. ak nenajdes tak si pockaj na tu vystavu... inu moznost nemas... kupovat cez net je ako kupovat macku vo vreci ak nepoznas dany prut...
Tomazzz - Profil | Pá 30.12.2011 0:00:58
rybomil >> I tak mám cenu o 439CZK / 17€ levnější, třeba se někdo ozve.:)
rybomil - Profil | Čt 29.12.2011 23:56:05
Tomazzz >> no blank bude mít asi parametry cca stejný, jen ten nový má asi méně oček, zato 2 patkový, těch 21g rozdílu může dělat ta výstroj klacku.
Tomazzz - Profil | Čt 29.12.2011 23:48:15
rybomil >> Je to jiný typ, i přes to že mám kovovou koncovku a zesílený kovový spoj je ten můj typ lehčí. Je taky pravda, že dnešní ceny za podobné produkty někde jinde než před pár lety...
rybomil - Profil | Čt 29.12.2011 23:25:12
Tomazzz >> noo, pokud je to předchozí typ tohohle klacku, tak ta cena je ?
http://www.fishingtime.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=6_111_119&products_id=251&zenid=dd22f61af5b37b6dd3006468c14cd1d1
podle váhy je tento zesílený, nebo tamten co máš odlehčený ???
http://www.fishingtime.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=6_111_119&products_id=251&zenid=dd22f61af5b37b6dd3006468c14cd1d1
podle váhy je tento zesílený, nebo tamten co máš odlehčený ???
Martinbati - Profil | Čt 29.12.2011 22:50:56
Tomazzz >> ale cenu si dal dobru, myslim predas to v pohode, vela zacinajucich privlaciarov bere dlhe bolonezove spinning vlacky :D
Tomazzz - Profil | Čt 29.12.2011 22:47:00
Martinbati >> čekal jsem to, ale za zkoušku nic nedám :) jak bud čas to hodím do bazoše s fotkou
Martinbati - Profil | Čt 29.12.2011 22:43:52
Tomazzz >> to je pre mna hodne dlhe... ja skor pojdem do 240, ale vdaka
Tomazzz - Profil | Čt 29.12.2011 22:38:22
Martinbati - >> Kdyby jsi trošku změnil parametry nabízím QUANTUM HYPERCAST SPIN M 3m 2 díly 10-40g, koupil jsem ho za 119€, dám ti cenu 30€. Prut mi leží 6 let ve skříni a celkově jsem ho použil 4-6x na pstruhových závodech, je bez jediného škrábance, korek bez poruchy. Jdu dolů tak s cenou protože to byla novinka 2001.:) Na revíry kde chodím tak dlouhý prut nevyužiju, mám k němu pouzdro, vypadá jak nový...
1990 300 Spin M 3.00m/10 2 10-40g 1.55m sklad - http://www.vlasenko.ru/New-man/0968-txt.htm#13
1990 300 Spin M 3.00m/10 2 10-40g 1.55m sklad - http://www.vlasenko.ru/New-man/0968-txt.htm#13
Orion24 - Profil | Čt 29.12.2011 21:28:52
tak u prutu týchto parametrov je uz kvalita potrebna....jednak je to dlhe...a s kazdým centimetrom...vidno kvalitu blanku, jednak na rotacky a v obleriky uz to nemoze byt zuvacka....docela narocna kupa, a problem najst prut ktorý v tom vyhovie, hlavne v nizsej cenovej relacii
vokounek - Profil | Čt 29.12.2011 16:46:14
Martinbati >> pozri na niake mikado majú slušný výber a tie pruty povačšinou ludia chvália. ak by som sa mal rozhodnuť či za 40E shimano alebo mikado tak určite mikado. kukni sem a nájdi niečo čo by ti vyhovovalo http://www.mikado.cz/wedka.php?r=12&p=0&id=291
vyber si zopár adeptov vygoogli cenu prípadne over v archíve mrku či sú majitelia spokojný. šťastný lov ;)
vyber si zopár adeptov vygoogli cenu prípadne over v archíve mrku či sú majitelia spokojný. šťastný lov ;)
Martinbati - Profil | Čt 29.12.2011 16:41:54
presiel som vsetky diskusie, to robim stale pred vytvorenim nejakej temy... ale dobre co odporucaju su v mensej dlzke, tak okolo 2m, ja by som trocha dlhsie... aj ked 270 je uz asi moc
vokounek - Profil | Čt 29.12.2011 16:26:11
Martinbati >> ja myslím že by si na to mal ísť z opačnej strany a síce nájdi si v archíve diskusie o prúte na lahkú prívlač a nájdi tam prút ktorý spĺňa tvoje finančné nároky a sú s ním ľudia spokojný. Takto riskuješ že kúpiš niečo zdánlivo výhodné a po troch výpravách zistíš že nestojí za nič. nehladaj neobjavené a radšej sa drž overených typov. a zváž či by si nekúpil niaky ojazdený prút teraz po vianociach by sa mohlo dať niečo zohnať a dostal by si sa o ligu vyššie..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:22Úhoří sezona 2012 10522
19:05Trofeje - lín obecný 1
16:24Bleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50Burza na přívlačové nástrahy 33425
11:08Fotky ryb pouze na přívlač 107201
SoRare woblery - Rapala 14054
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














